Jméno pro chlapečka s příjmením Skalný

Anonymní
22.4.17 13:00

Jméno pro chlapečka s příjmením Skalný

Ahoj, prosím poraďte nám jméno, které by se hodilo. Moc neholduji těm nejběžnějším, ale ani nechci vyloveně trendové jméno. A tak nevím, jaké zvolit. Líbí se mi například Robert. Ale trochu mě děsí oslovení Robertku :lol:. Máte někdo malého Roberta? Jak mu říkáte? Potom se mi moc líbí Oliver, ale nevím, jestli ladí, navíc je to celkem moderní jméno. Další se mi líbí Alexandr, Marek a Richard (u toho mi zase vadí oslovení Rýšo). Případně klidně navrhněte i nějaké úplně jiné pro inspiraci. V rodině padají návrhy jako Honzík, Davídek, Péťa,…a to se mi nelíbí.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

7139
22.4.17 13:08

Mě hned napadl Roman a ten Richard a Radek

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2563

Z tvých jmen se mi líbí Oliver a Marek.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7139

Nebo Radim

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
974
22.4.17 13:14

Marek

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
104
22.4.17 13:14

Mně by se také líbilo Radim, nebo Richard. Klidně i ten Oliver, myslím, že z výběru by šlo všechno. To jsem asi moc nepomohla, což? :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7426
22.4.17 13:15

Napadlo mě Jindřich, Dominik. Z vašeho výběru se mi líbí nejvíc Marek, pak Alexandr.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4057
22.4.17 13:16

Volila bych toho Marka a ještě mě napadl Tadeáš. :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3540
22.4.17 13:20

Teodor, Leoš, Marek je fajn

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8100
22.4.17 13:28

To příjmení je krásné a tebou vybraná nebo jmenovaná jména se hodí všechna.
Hezké je ještě třeba Albert(Bertík), Ivo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2410
22.4.17 13:37

Máte hezké příjmení, ladí k němu hezky všechna jména, co jsi uváděla. Mně by se líbil Marek, Filip nebo i ten Robert. Kamarádka má klučíka Roberta a říká mu různě: Robi, Robiku, ale i Berte, Bertíku, Robísku. Když zlobí, říká mu Robidlo :mrgreen: 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3442
22.4.17 13:45

Mám kamaráda s podobným příjmením a jmenuje se Ondřej :) Z tvého výběru by se mi nejvíc líbilo Marek, ale myslím, že všechna jména ve výběru máš pěkná a k příjmení pasují :) Akorát místo Alexandr se mi víc líbí jen Alex, ale to se zase s vašim příjmením blbě vyslovuje.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5730
22.4.17 13:50

Podle mě by to chtělo trochu měkčí jméno. Přeci jen Skalny zni dost tvrde. Z těch navrhovaných bych si asi nevybrala. Pokud bych musela, tak asi Oliver - jinak by se mi k tomu hodil Michael, Daniel, Stepan, Martin…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5693
22.4.17 14:07

První mě napadlo Jan, to je takový univerzální a hodí se snad ke všemu. Nebo Michal. Z tebou navrhovaných mi nejvíc pasuje Marek.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22436
22.4.17 14:26

K tomu příjemní se bude vybírat dobře. Jsem jak pro Marka, tak pro Richarda. A pak to samé, co píše @lukresia Roman, Radek. Je hodně neotřelých pěkných klasických jmen. Luboš, Libor, Kamil, Pavel…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama