Jméno pro dceru ke dvěma klukům

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Miminko17
Nováček 8 příspěvků 21.02.17 13:42
Jméno pro dceru - poraďte

Dobrý den. Chci prosím poradit. Máme dva syny Vojtěcha a Filipa. Nyní čekáme holčičku, ale máme problém vybrat jméno do finále se dostala NIKOL (NIKOLA), DENISA, TEREZA, ŠÁRKA. Jaké jméno by se Vám líbilo i s ohledem na jména našich kluků nebo i bez ohledu. Prosím, napíšete svůj názor. Díky.

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:

Kamikadze
Ukecaná baba ;) 1387 příspěvků 21.02.17 13:43

Zalezi na prijmeni.

Cullenova
Kecalka 333 příspěvků 41 inzerátů 21.02.17 13:45

Mně se nejvíc hodí Denisa. Nejen, že tohle jméno poslední dobou moc není, ale také proto, že mi to přijde jako skvělý „střed“ jmen Filip a Vojtěch. Tzn. Ne moc moderní, ne moc staré. :kytka:

Koty
Závislačka 3801 příspěvků 21.02.17 13:45

Terezka ;)

Paola21
Závislačka 3536 příspěvků 21.02.17 13:46
@Miminko17 píše:
Dobrý den. Chci prosím poradit. Máme dva syny Vojtěcha a Filipa. Nyní čekáme holčičku, ale máme problém vybrat jméno do finále se dostala NIKOL (NIKOLA), DENISA, TEREZA, ŠÁRKA. Jaké jméno by se Vám líbilo i s ohledem na jména našich kluků nebo i bez ohledu. Prosím, napíšete svůj názor. Díky.

z těch tvých asi Denisa, jinak se mi líbí třeba Michaela, Gabriela, Soňa..

Kamikadze
Ukecaná baba ;) 1387 příspěvků 21.02.17 13:48

Kdyz bych mela odpoved jen na ten tvuj uzky vyber…tak… Terezka

ka2ka
Extra třída :D 12965 příspěvků 1 inzerát 21.02.17 13:49

Anežka

Kamikadze
Ukecaná baba ;) 1387 příspěvků 21.02.17 13:51
@ka2ka píše:
Anežka

Jo to se mi libi :-D

el.leanor21
Kecalka 205 příspěvků 21.02.17 13:52

No jestli to bude Nikola, bude to mít těžké :D Jinak z tvých Denisa, ladí to ke klukům. Jinak jestli ccheš typicky české tak Anežka, Eliška, Dorota, Aneta, Miruška

Litta
Extra třída :D 13485 příspěvků 21.02.17 13:55

@Miminko17 Nikol je teď moc, Denisa se mi nelíbí (tvrdé, „p-“,…), Terez je nejvíc pořád. Takže z tvého výběru bych k nim vybrala Šárku, i se podle mě k nim nejvíc hodí.

AliaAtreid
Kecalka 185 příspěvků 21.02.17 13:57

Hnizdeni v plnem proudu? no asi Denisa nejlepsi nebo pak Nikol. Šárka ne a Tereza se mi vybavi Pergnerová :)

kopejka
Echt Kelišová 9706 příspěvků 21.02.17 14:06

Z tvých navrhovaných jmen ani jedno :nevim:

Xsvel
Kecalka 402 příspěvků 21.02.17 14:09

Tereza.

Alušáček
Závislačka 3193 příspěvků 21.02.17 14:16

Mě se líbí Šárka, vůbec se teď nedává…

Shari81
Kelišová 6018 příspěvků 21.02.17 14:31

@Miminko17 já jsem Šárka a celý život s tím jménem vnitřně bojuju :-( ségry jsou Hana a Jana.. napíšu ti příklad starý 3 roky-hodně se mě to dotklo a tak to je celý život. Pro někoho banalita, pro mě bohužel nee :-( před 3 lety slavila babi s dědou diamantovou svatbu a čelt se tam „děkovný dopis“…děkovalo se dceři Haně (moje mamka) a synovi Jarouškovi (strýc)…dále vnoučatům Haničce, Lukáškovi a Šárce. Nikdy mi nikdo neřekl jinak, než Šárka. Ségra je pro všechny Hani, Hanička (ano ona je první vnouče) a bratránkovi se říká Lukášek, chlapeček (ano, on je první kluk). Já jsem prostřední z vnoučat-neplánovaná, ale chtěná-prý jsem přišla jako blesk z čistého nebe :-) Vždycky mě mrzelo, že jim říkají zdrobněle, ale já byla vždy Šárka-je to tvrdé jméno. Jen podotknu, že jsme všichni dospělí přes 30+. Já jediná mám dceru (ano další první vnouče/pravnouče) ale ani tak se nic nezměnilo, jsem furt Šárka..do jisté dětské doby jsem opravdu žárlila a trápila se tím, teď už to beru jak to je..důležitější pro mě nyní je, že mi dcera říká maminko a manžel vlastně taky i pro něj jsem maminka :-)

Stránka:  1 2 3 4 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Bratr Václava Neckáře: Skladatele dnes nikdo nechce, to nejlepší už bylo složeno

Přestože víc se mluví o jeho bratrovi, herci a zpěvákovi Václavu Neckářovi... číst dále >

Josef Rychtář se zastal Andrey a pustil se do Pomejeho: Zadlužil a okradl i Ivetu!

Andrea Pomeje se dočkala nečekaného zastání. Po vydání článku, v němž jsme... číst dále >

Články z Ona Dnes

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >

Život první dámy Zemanové: otec v uranovém lágru, její dceři hrozil únos

Ze všech polistopadových prvních dam je Ivana Zemanová ta nejméně viditelná.... číst dále >