Jméno pro holčičku - Adéla nebo Natálie

4
1.5.21 19:49

Jméno pro holčičku - Adéla nebo Natálie

Ahoj, jdu si sem pro radu, protože už si nevím rady 😃 v srpnu budu rodit, čekáme holčičku a na jediných jménech s přítelem jsme se shodli a to je Adéla nebo Natálie. Líbí se mi oboje, Adéla je podle mě teda trochu tvárnější jméno, ale trochu mi vadí, že má svátek hned 2.9 a já mam termín 22.8.🙄řešili byste to nějak, mít svátek hned po narozeninách nebo je to jedno? Které jméno se líbí víc vám? Ať dám jakékoliv jméno tak mi ho dokážou kamarád zhnusit, ale do těhle dvou už si nenechám kecat. Vím, že obě jména jsou teď dost oblíbené, ale já osobně třeba nikoho s Natálkou neznám.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1136
1.5.21 19:51

Tak ten svátek je jedno, páč Natálka má zase svátek tři dny před štědrým dnem. Obě jména jsou hezká, znám ségry s těmito jmény. Adélka je asi lepší pro víc variant oslovení.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1415
1.5.21 19:53

Mne se Natálie strašně nelíbí, všechny, které znám, jsou povrchní méně inteligentní pipiny. Ale to je můj ciste subjektivní názor. Takže za mě Adela, ani ta nepatří k mým oblíbeným jménům, mam ji v kategorii „nenadchne, ale neurazí“, takže vlastně ok.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22069
1.5.21 19:57

Natálie

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3928
1.5.21 19:58

@Pepe23 ani jedno se mi nelíbí, ale Natálie je absolutně tragický, ale zas furt lepší než Tereza. Když už by to muselo být z těhle jméno, volila bych Adélu, ale ani ta mi nepřijde extra pěkná

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
984
1.5.21 19:58

Adéla se mi nelíbí. Natálie je krásné jméno, ale teď ho má snad každá 5. holčička :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
354
1.5.21 20:00

Víc se mi líbí Natálie. Adélka mi zas přijde o fous méně častá, teda aspoň v mém okolí. Každopádně obě jména jsou pěkná.

Jmenovkyň bude mít mezi vrstevnicemi hodně, ale jen kvůli tomu vymýšlet nějaké nezvyklé jméno je zbytečné, když už jste se na těchhle dvou shodli.

Svátek bych neřešila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
53480
1.5.21 20:02

Natálii jsem chtěla od mala. Pak mi začala být protivná, že je jich všude plno. Pokud to tobě nevadí, že je jich moc, tak ji dej.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1528
1.5.21 20:02

Adéla :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
MalaModra
1.5.21 20:03

Adélka :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
13
1.5.21 20:11

Adéla

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11061
1.5.21 20:16

Kdybych si mohla vybrat jen z dvou jmen, tak Natálie.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2279
1.5.21 20:19

Z těch dvou bych dala Adélu, protože malých Natálek máme kolem 12 do tuctu a nelíbí se mi oslovení Natalo..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1714
1.5.21 20:24

Z těchto dvou spíše ta Adéla. Natálie se mi libi asi jen v základním tvaru a pak Natálka. Jinak Naty, Natka, Natála vůbec :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1157
1.5.21 20:37

Adelka :)

Natalek je tady jako tri tecky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...