Jméno pro holčičku ELLIZABETH? Elissabeth? ano či ne?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
nikol2792
Stálice 59 příspěvků 07.01.18 21:34
jméno pro holčičku ELIZABETH ?Elisabeth ?ano či ne?

Mám takový dotaz, jaké se vám zdá toto jméno? první naše holčička 5 let je Sarah, zed cekáme druhou holčičku a mě osobně se Elizabeth moc líbí, ale manžel se bojí aby to nepůsobilo nějak,,králov­sky,,až moc vznešeně…
pak ještě uvažujeme o Sofince, prosím vaše názory děkuji :srdce: :srdce:

Příspěvek upraven 07.01.18 v 21:44

Reakce:
la_amanita
Kecalka 391 příspěvků 07.01.18 21:37

Vzhledem k tomu, že to ani neumíš správně napsat, rozhodně ne!

ProfZav
Ukecaná baba ;) 1728 příspěvků 07.01.18 21:39
@la_amanita píše:
Vzhledem k tomu, že to ani neumíš správně napsat, rozhodně ne!
:pankac: :lol:
Ronniszka
Stálice 66 příspěvků 07.01.18 21:40

K Sarah by se mi líbila z nabízených Sofie, protože jméno začíná také na stejnou hlásku a já jsem trochu zatížená na různé vazby v rodině :lol:… Jinak Elisabeth by se mi líbila spíše ve formě s jedním „l“ a jedním „s“. Myslím, že hodně záleží i na příjmení. Hodně štěstí a hlavně, aby byla dcera se svým jménem spokojená. :palec:

ProfZav
Ukecaná baba ;) 1728 příspěvků 07.01.18 21:42

Radsi Sofii. A nevymyslej zadne dalsi variace jako Soffie nebo Sophie. Je to smesne.

podaji
Kecalka 461 příspěvků 07.01.18 21:43

Ach jo jeste ze to neni treba Eelliizzzabbe­ettthha. :mrgreen: cim vic pismenek tim vic cool. :mrgreen: ne ted vazne. Proc ne treba jen Alzbeta a muzete ji rikat Betko, Betunko anebo bych dala tu Sofinku. Sestricky S+S to je hezky.

Gorlami
Závislačka 3245 příspěvků 1 inzerát 07.01.18 21:43
@nikol2792 píše:
Mám takový dotaz, jaké se vám zdá toto jméno? první naše holčička 5 let je Sarah, zed cekáme druhou holčičku a mě osobně se Elizabeth moc líbí, ale manžel se bojí aby to nepůsobilo nějak,,králov­sky,,až moc vznešeně…
pak ještě uvažujeme o Sofince, prosím vaše názory děkuji :srdce: :srdce:

Ellizabeth, Elissabeth? :roll: I obycejna Elizabeth je v nasich koncinach traparna.

XYZ1234
Zasloužilá kecalka 504 příspěvků 07.01.18 21:43

Bolí mě oči z těch zdvojených písmen :mrgreen:

Romilda
Kecalka 421 příspěvků 07.01.18 21:52

To už radši tu Sofii. Nejde o to, že Elizabeth zní královsky, ale dcerka bude muset celý život vysvětlovat, jak se to píše (promiňte, ale proč proboha ty dvě LL nebo SS???), taky se jí bude pořád někdo ptát, proč se jmenuje tak zvláštně - Elizabetek není zase tak moc, a zdrobněliny jako Bety, Lízo..nejsou teda nic moc. A když jí budete říkat Eli, to je jak kdyby se jmenovala Ela, nebo Eliška, tam ta Elizabeth zaniká a co si budem povídat, lidé se většinou oslovují zkratkami jmen. Ale je to jen můj názor, možná to vidíte jinak. Já prostě nemám ráda světová jména, protože jejich „originalita“ v českých luzích a hájích často zbytečně překřikuje osobnost nositele.

Kristi93
Povídálka 20 příspěvků 07.01.18 21:54

Já jsem pro Sofii.

nikol2792
Stálice 59 příspěvků 07.01.18 21:55

Já bych nedala z dvěmi písmeny ;) děkuji za vaše názory, to mě právě zajímalo jak se k tomu staví ostatní lidé, děkuji

Saffiraa
Závislačka 3812 příspěvků 11 inzerátů 07.01.18 22:01

No nevím, jestli by nebyla lepší Alžběta nebo Eliška. ;)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Jan Tuna hledá svědky napadení v SaSaZu: Byl holohlavý a mlátil mi hlavou o zeď!

Hodně živo je v posledních dnech kolem moderátora Jana Tuny (45). Bývalý... číst dále >

Další kráska s vlastní Miss? Kdo v tomhle byznysu sponzoruje Myslivcovou?

Mít vlastní soutěž krásy je v módě. Po Evě Čerešňákové, která stála v čele... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >