Jméno pro holčičku s britským příjmením?

1456
24.11.19 20:05

Jmeno pro holcicku s britskym prijmenim

Sestrenice je vdana za anglicana, s prijmenim Bale, a ceka holcicku to nam dnes oznamila a nemuze se rozhodnout zda pojmenovat Sava, Saga, Saba, vim ze to jsou netradicni jmena, ale celkem mi k tomu prijmeni sedi.. ja jsem za Sagu, co myslite vy?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Reakce:

11829
24.11.19 20:09

Saba

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21381
24.11.19 20:09
@Peggy54 píše:
Sestrenice je vdana za anglicana, s prijmenim Bale, a ceka holcicku to nam dnes oznamila a nemuze se rozhodnout zda pojmenovat Sava, Saga, Saba, vim ze to jsou netradicni jmena, ale celkem mi k tomu prijmeni sedi.. ja jsem za Sagu, co myslite vy?

Ani jedno. To nemají jiná jména? :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1794
24.11.19 20:11

Moc mi to neladí. Ani jedno :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.11.19 20:12

Asi spíš Sage ne? Čti Sejdž ;)

Zbytek vůbec netuším jak bych v angličtině četla ;)

Pokud bys to četla česky, tak nevim no

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1456
24.11.19 20:14

@welovefashion Sage tak jak pises, byl taky navrh ale jmenuje se tak pry kluk ve skolce kde dela :) ona vylozene chce aby to znelo jak je to takto napsane :nevim: jeji chlap jeste rikal Ashley ale to je za mne takove pipinkovske :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16841
24.11.19 20:16

Je třeba vybrat takové jméno, aby s ním neměla problém případně u nás. Znám více ženských, co se rozvedly a vrátily do Čech.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1456
24.11.19 20:18

@vokishka myslim ze Sava je i v nasem kalendari, ale to me se libi uplne nejmene, ona tam zije cely zivot, rodice tam zdrhli, takze ma zivot tam

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1794
24.11.19 20:18

@welovefashion Saga je švédské jméno a čte se jak se píše.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.11.19 20:20
@Peggy54 píše:
@welovefashion Sage tak jak pises, byl taky navrh ale jmenuje se tak pry kluk ve skolce kde dela :) ona vylozene chce aby to znelo jak je to takto napsane :nevim: jeji chlap jeste rikal Ashley ale to je za mne takove pipinkovske :D

No asi bych jí poradila, aby dala jméno, které nebude muset vysvětlovat, jak se čte :wink: a to říkám jako máma, která má dítě, co má anglickou verzi jména, co je běžné i ve francouzštině :D

Za mě je to nejlepší Ashley, i když i to se někde píše Ashleigh :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3472
24.11.19 20:21

Z nabízených ani jedno. Dala bych třeba Frankie, ale na to se vlastně neptáš, takže nic. :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
358
24.11.19 20:26

@Peggy54 Chlap chce Ashley, ale nedá ho, protože sestřence jeho ženy se nelíbí? :think: Z uvedených jmen se k příjmení nehodí ani jedno, ale výběr je jen na nich.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
47546
24.11.19 20:27

Myslim si pouze, ze rodina se nema montovat do vyberu deti druhych a vubec se k vyberu vyjadrovat (pripadne zakladat diskuse).
Ty si porid sve deti :kytka:.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.11.19 20:28

To ať si posuzuje tam, když tam žije celý život ne? Co my tady s tím vymyslíme? Jak můžeme někde z Moravy poznat, co frčí tam nebo jak se to tam lidem vyslovuje, jak je to jméno časté, jestli nebude za divnou apod. Tady stopro se jmény Sava a Saga za divnou bude - ale plánuje se vracet do Česka? :nevim: Ale znám holku, která se takhle nakonec přestěhovala zpět do Čech a teď žije na malé vesnici s dětmi s cizími jmény a 99% lidí ani neví jak jim má říkat, působí to hodně extravagantně. Někomu je to asi fuk, mně by teda vadilo, že se mě 10 lidí za den ptá, jak se to jméno vůbec vyslovuje. :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1456
24.11.19 20:30

@pujda ne nelibi se ani sestrence ani me, ona chce prave aby kdyz ma prijmeni na ctyri, mela i jmeno na ctyri :nevim: :D coz me prijde jako manyr, ale jejich volba to bude, jen mne zajimal vas nazor ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama