Jméno pro mimi, které není zapsané v seznamu jmen

Anonymní
10.1.20 13:07

Jméno pro mimi, které není zapsané v seznamu jmen

Už jsem z toho jelen, na netu je mraky informací, ale ne pořádný, které si představuju.
Je tu prosím někdo, komu museli potvrdit jméno dítěte? Jak jste to prosím řešili. Šli jste normálně jenom na metriku, nebo jste psali pani knappové?
Jde o to, že máme vybraný jméno, které už mají 3 lidi v CŘ, podle stránky - křestníjméno. cz, ale všude jinde jsem ho nenašla :/
Jsem z toho už opravdu zmatená a placám se v tom. Může mi někdo poradit? Děkuju :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

2900
10.1.20 13:10

Adidas Madona Horvátová?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
695
10.1.20 13:12

Malia? :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12430
10.1.20 13:20

Zajdi na matriku a zeptej se tam.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18011
10.1.20 13:24

Zjisti si jestli ho má knapková

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10.1.20 13:54

@Cenarius Adidas Horvatova :lol: :lol: :lol: :lol: umiram :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10.1.20 14:25
@mackA159 píše:
Malia? :mrgreen:

Malia se mi líbí.

Zašla bych na matriku se zeptat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6228
10.1.20 15:10

Pokud už jméno mají 3 lidi v ČR, tak nikde nic ověřovat nemusíš, prostě ho napíšeš do papírů pro matriku

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10.1.20 15:29

Kniha paní Knappove neobsahuje všechny používaná křestní jména používaná v ČR. Matriky používají její knihu a seznamy dalších jmen, které už byly ověřeny a použity. Pro jistotu napsat, zavolat, stavit se na matriku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12607
10.1.20 22:17

No a jaké je to jméno? Mám doma nejnovější vydání knihy od Knappové a můžu se podívat.
Na druhou stranu pokud ho opravdu mají tři lidi v ČR, tak není potřeba nic ověřovat. Případně ta matrika.
A mám ráda stranku www.nasejmena.cz

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.1.20 20:04

Ahoj, taky jsem to řešila. Paní Knappová je strašně nepříjemná, tak doporučuju napsat na ÚJČ, oddělení onomastiky.
Odpovídají na e-maily mimořádně rychle a napíšou Ti, zda je jméno ok, popřípadě zda je potřeba znalecký posudek na potvrzení jeho existence pro matriku. My ho potřebovali, stál kolem 900 Kč a přišel poštou do 14 dnů.
Mail na ně je xxxxxxxx :heart:️ Tak hodně štěstí a ať máte jméno, jaké si přejete!

Edit adminem: smazán kontakt

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.1.20 18:30

Renesmé

@Anonymní píše:
Už jsem z toho jelen, na netu je mraky informací, ale ne pořádný, které si představuju.
Je tu prosím někdo, komu museli potvrdit jméno dítěte? Jak jste to prosím řešili. Šli jste normálně jenom na metriku, nebo jste psali pani knappové?
Jde o to, že máme vybraný jméno, které už mají 3 lidi v CŘ, podle stránky - křestníjméno. cz, ale všude jinde jsem ho nenašla :/
Jsem z toho už opravdu zmatená a placám se v tom. Může mi někdo poradit? Děkuju :nevim:
@Anonymní píše:
Jsem z toho už opravdu zmatená a placám se v tom. Může mi někdo poradit? Děkuju :nevim:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama