Joie Litetrax 4 air nebo Britax b Motion 4 plus

16.5.16 13:45

Joie litetrax 4 air nebo Britax b motion 4 plus

Zdravím všechny, a žádám o radu, joie litetrax 4 air nebo Britax b motion 4 plus? Mám roční holčičku a chci pořídit skladnejsi a lehčí sportacek. Určitě nafukovací kola, to je priorita. O joie jsem skoro nic nenašla a když už tak nic privetiveho a Britax je krásný, v podstatě i bez chyb, podle recenzí, ale ta cena 8700 je trošku hodně, hlavně k němu nic není, vše bych musela dokoupit. Poraďte prosím, popřípadě i jiné značky, poblíž tu nic není, abych si je jela vyzkoušet. Dekuji.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

33
16.5.16 14:00

Pokud jsou prioritou nafukovaci kola tak ty B-Motion 4 plus nema. Ale jezdi se s nim super.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.5.16 14:07

Tak to teda nevím kde jsem četla, že mají, rychle jsem na to koukla a máte pravdu. Jsou nějaké pěnové, vy máte tento Britax?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5864
16.5.16 14:14

@Bananahemokca be-motion starý má má nafukovací kola. Ten plus má jakási pseudonafukovací. Na jízdě to poznat není.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.5.16 14:15

@Ornwen ten starý ale zase nemá polohování nožiček

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
33
16.5.16 14:18

Ano, mame ten novy a jak pise Ornwen, na jizde to poznat neni a je vyhoda, ze nepichneme :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13330
16.5.16 14:21

Dobrý den,

velký výběr sportovních kočárků najdete také v Bazaru eMimina.

Pěkné odpoledne :kytka:
adminka Eliška

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.5.16 14:22

A jinak jste s kočárkem spojení? Je to hodně peněz, nechci koupit zajíce v pytli

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
33
16.5.16 14:30

Spokojeni jsme, rychle se slozi, je prostorny, jde dat do uplneho lehu coz jsme vyuzili kdyz maly jeste nesedel a hluboky uz byl maly (meli jsme jinou znacku) a oproti starsimu modelu ma to polohovani nozicek. Jen jsme museli koupit original plastenku, ale pokud budete mit cas tak mozna sezenete nejakou univerzalni. Mame ho spis do mesta a na lehci teren.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5864
16.5.16 14:33

Já mám teda ten starý, ale nedám na něj dopustit. Na takový sporťák je jeden z nejlehčích. Jezdi super, už toho s námi projel dost. Je celkem úzký, tak se vejde do malých výtahů, do vlaku, dobře se skládá…
Ta nova verze to jen vylepšili mají ji kamarádi, tak jsem mohla vyzkoušet.

Pláštěnku Máme emitex a úplně v pohodě. Schová i košík

Příspěvek upraven 16.05.16 v 14:37

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.5.16 14:37

Mockrát děkuji za informace, strašně se mi líbí, jen ta cena…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Twitter
27.1.17 10:16

Obnovuji diskuzi

Ahojky, chceme kupovat nový sportovní kočárek a vybíráme mezi těmito dvěma. Nemůžu se ale rozhodnout. Na Britaxu prý nedrží polohování nožiček a JOIE prý při jízdě chrastí a nemá pevný kloub v ohybu. Poradíte?
Napište svoje zkušennosti ke kočárkům, děkuji :)

• Nahlásit
  • Citovat
27.1.17 12:58

@Twitter
Zdravím, u britax B motion plus drží polohování výborně, pokud se bavíme o britaxu bez pluska, tak ten podle mě ani žádné polohování nemá. Máme britax B motion plus a nemůžu si ho vynachválit. Úžasný. Zpočátku mi přišel hodně dlouhý, ale teď už ne a je to super, jinak by se tam malá ani nevlezla. Na spinkani je dokonalý. Známá má tu starší verzi bez polohování nožiček a celkově je ten kočárek menší, teď v zimě se tam její dítko vleze s fusakem tak tak (ještě nemá ani 2 roky).
Joie - bohužel nemam zkušenosti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Twitter
27.1.17 15:24

@Bananahemokca ano, bavíme se o tom nejnovějším typu viz. foto. Mě se hrozně líbí, jenže na diskuzi jsem tady četla, že nedrží to polohování nohou. Děkuju, za dobré info, že tomu tak není :palec: A jinak jste spokojená? Příslušenství - pláštěnku a nánožník máte originál nebo existuje levnější varianta např. od emitexu?

• Nahlásit
  • Citovat
28.1.17 13:39

@Twitter
Pláštěnku mám originál, tu drahou, ale pořád ještě zabalenou, ještě jsem ji nepouzila… A nánožník z pinkie. Mám červený a krásné mi sedí barvy. A s kočárkem jsem opravdu neskutečně spokojená, nemám co vytknout :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama