Joie Mytrax nebo Petite and Mars street?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lee92
Stálice 93 příspěvků 08.05.18 18:09
Joie Mytrax nebo Petite and Mars street

Maminky, mate nektera zkusenost s kocarkem Joie Mytrax nebo Petite and Mars street? Ktery by jste doporucily? :lol:

Reklama

Reakce:

klariiss
Ukecaná baba ;) 1639 příspěvků 08.05.18 19:16

@Lee92 máme joie mytrax a naprostá spokojenost, projeli jsme zatím všechno. Sníh, les i polní cesty. Syn je v něm spokojený

Dandinkaaa
Kecalka 169 příspěvků 08.05.18 20:16

Mam street a splnil ma ocekavani. Po druhe zkusenosti uz mam teda nafukovaci kola, takze tak nedrnca jako s plastovyma. Ty sportovni kocarky uz nebyvaji odpruzene, takze pokud clovek prechazi z klasicke odpruzene 3v1 vzdycky pozna rozdil. V ruce jsem mela i mytrax, ale street se mi zdal pro dite vice prostorny. Ma max nosnost 25kg, coz moc kocarku nema. Projede vsechny cesty i v zime. No a jako tecku bych uvedla nizsi cenu nez mytrax. :lol:

Hedvikaaa
Kecalka 132 příspěvků 09.05.18 09:26

Ahoj, máme Petite a jsem s ním spokojená. Projede vše, ovláda se lehce, je prostorný. Jen teda nejde do uplného lehu, nějaký uhel tam přece jen je. Máme nafukovací kolečka :potlesk: Na skládání do auta to je slabší :think:na ukor prostoru a pohodlí pro dítko :)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Jde to!

Naučte se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy. Za dva... číst dále >

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Články z Expres.cz

Angela se našla! Po deseti dnech se objevila ve Španělsku, manželská krize se nekoná

Celé Německo minulý týden spekulovalo, kde se nachází kancléřka Angela... číst dále >

Osudová žena Kaira: Bolest z rozchodu ukrývá mezi řádky na Instagramu

Kaira Hrachovcová (43) se letos na jaře rozpadlo manželství a ačkoliv rány... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Věry: Nedokážu se vyrovnat s rozvodem

Rozvedla jsem se po desetiletém naprosto nefunkčním vztahu. Mám teď skvělého... číst dále >

K životu nepotřebujete spoustu oblečení, říká Kamila Boudová

Vždycky ji zajímala móda. Kamila Boudová vystudovala oděvní design, pak... číst dále >

Reklama