Reklama

Jojobový olej x problematická pleť

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

bibianka
Kelišová 6068 příspěvků 24.01.17 08:44
Jojobovy olej x problematicka plet

Ahoj, cetla jsem, ze na mastnou a problematickou plet je vyborny jojobovy olej, mate s tim nekdo zkusenost, dekuji vsem :kytka:

Reklama

Reakce:

Ou
Závislačka 4995 příspěvků 24.01.17 09:03

Bohužel si to musíte vyzkoušet na vlatní kůži. Jakmile je pleť problematická, tak cizí zkušenost je vcelku irelevantní. Já mám třeba suchou a citlivou, která se snadno zanítí. Podle všeho by mi měl dělat zázraky konopný olej… Ani náhodou, můj obličej ho vyloženě nesnáší.

Jinak obecně oleje na večerní čištění mastné pleti jsou paradoxně mnohem lepší, než všechny ty příliš vysušující přípravky z drogerií - protože vysušením jsou mazové žlázy podporovány k větší práci…

Jinak zkuste ho míchat s něčím lehce dezinfekčním - tea tree a nebo neem a tak jednou týdně čistit kaolínovou, nebo betonitovou maskou, ideálně s obsahem zinku.

Případně tedy zvažte, jestli nebudou ve hře případné potravinové intolernace. Nejobvyklejší podezřelý je mléko a mléčné produkty.

Pokud se vám pleť zhoršuje v závislosti na menstruačním cyklu, tak zkuste pár měsíců užívat myo-inositol - chce to ve velkých dávkách - cca 4-6g denně. hledejte ho v e-shopech, kde prodávají doplńky pro kulturisty. A pozor, zvyšuje plodnost. Ale také snižuje problémy s menstruačním cyklem, lehce upravuje náladu a zlepšuje hladiny krevních tuků.

Obecně na kvalitu pleti je důležitý dostatek zinku, omega 3 mastných kyselin a vitamínů rozpustných v tucích, zejména A, E a D. Zkuste suplementovat- tak dva, tři měsíce a mezi tím proměnit stravu tak, aby doplňky nebyly potřeba.

Moniňoň
Závislačka 4465 příspěvků 24.01.17 09:53

Jo, je dobrej. Vsechny tyhle oleje mi vyhovují. Zkus i neco s teatree, jak bylo psano výše. Ja používám jen bio oleje uz x let

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Zablokovaný Facebook? Chtějí mi zavřít pusu, je to jako za nacistů, říká Klaus ml.

Chystá zákon o svobodě slova na internetu, kvůli cenzuře se v neděli veřejně... číst dále >

Býval za andílka i hubu nevymáchanou. Proč je Zelenka další průšvihář?

Další fotbalový svéráz, další bývalý sparťan má oplétačky. Po Tomáši Řepkovi... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Reklama