Jonasova metoda a nitky krve v hlenu

123
8.11.20 15:47

Jonasova metoda a nitky krve v hlenu

Ahoj devcata, mam dnes 2 dotazy :mavam:
1.dotaz: nejak jsem narazila na Jonasovu metodu, chtela jsem si ji tak jakoze pro srandu udelat na netu, kde jsou kalkulacky, ale narazila jsem na problem… narodila jsem se v nemocnici, ktera jiz zanikla a tudiz neni v seznamu :think: jak toto resit? Ma se tam dat nejblizsi k ni nebo to cele ztraci vyznam, kdyz misto meho narozeni by bylo 30km vzdalene od puvodniho? Nevite nekdo prosim? :think:
A 2.dotaz: nekolikrat jsem mela cystu na vajecniku, na gynde mi bylo receno, ze obcas se to stat muze, jenze posledni mesice jsem od snazeni upustila a nejak to nehrotila… jenze, vcera jsem mela naruzovely hlen a dneska po utreni drobne nitky na toaletaku, jinak me nic neboli… je tu sance, ze bych konecne tenhle cyklus cystu nemela nebo i pres toto tu cystu mohu zase mit? :/ se strachem jsem se na poslednim ultrazvuku ptala na gynde, zda nemam ten syndrom polycystickych vajecniku, rikala, ze dle ultrazvuku ne, neumim si predstavit, ze by mi nekdo dratama stoural na vajecnich… tak nevim, ma nekdo zkusenost? Mohla bych se tesit treba na cyklus bez cysty? Vim ze na kristalove koule je brzy a ma gyndarka by byla moudrejsi, ale bude tam az v utery a ja se tam pripadne dostanu az ve stredu, tak zda se mam obavat nebo ty krvave nitky mohou byt zapricene ovulaci, ktera by mela byt dle chytreho kalendare dnes? :/ (na ovul. testy me telo jaksi nereaguje a teplotu nemam sanci merit :/ )
Diky za kazdou radu ci zkusenost :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat