Reklama

Jonášova metoda - poradíte?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

lorelai947
Kecalka 185 příspěvků 03.01.18 15:50
Jonášova metoda - poradíte?

Ahoj holky,
zkoušela jsem si udělat kalkulaci na letošek podle Jonášovy metody a úplně se zhrozila… To se na to jako mám letos radši vyprdnout? 8o :think:
Příští rok nevypadá o moc líp :nevim:
Je tu někdo, kdo měl těhu bez problému a zdravé mimčo, i když dle Jonáše vycházely vysoká čísla napěťových aspektů?

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Romilda
Kecalka 414 příspěvků 03.01.18 15:53

Vždycky mi to při početí vycházelo blbě, přesto jsem počala a přesný opak pohlaví, takže za mě je to cypovina, dobrá tak akorát pro pobavení, rozhodně bych se tím neřídila.

lachtanice86
Kelišová 5977 příspěvků 03.01.18 15:57

Ty víš co jsou ty aspekty? Já tomu nevěřím.

Tichošlápek
Extra třída :D 10029 příspěvků 03.01.18 15:57

To bys vazne kvůli takové blbine radši neotehotnela?

Bong 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.01.18 16:00

Dobrá blbost :jazyk:

lorelai947
Kecalka 185 příspěvků 03.01.18 16:03

No vzhledem k tomu, jak to tady spousta žen vychvalovala a říkaly, jak jim to podle toho vycházelo, tak mě to začalo trochu viklat, no… :nevim:
Ale když vidím ty hrozný čísla, tak tomu radši nevěřím :D
Dík, potřebovala jsem trochu proplesknout, abych se zase srovnala do latě :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Tunrida
Hvězda diskuse 47389 příspěvků 03.01.18 16:04

Co že to má znamenat? :think:

vertunka
Závislačka 4619 příspěvků 03.01.18 16:11

Dle meho absolutni blbost. To jako kdyby jsi se bala otehotnet kvuli vestbe z koule nebo z cajovych listku. Ovsem je pravda, ze jsou lidi co tomu veri :nevim:

Uživatel je onlineLekninka91
Extra třída :D 10254 příspěvků 03.01.18 16:22

Hmm já první rok bez těch napěťových aspektů měla asi 2020.. je to číčovina :lol: :lol: :lol: se divím, že v dnešní době tomu ještě někdo věří :oops:

Pidulka1991
Závislačka 2821 příspěvků 03.01.18 16:32

@lorelai947 a o co v tom jde, nejak tomu nerozumim :lol: :zed:
Edit: tak jsem to dohledala.. hmm tak podle toho jsem otehotnela primo mezi s vykricnikem 1× a tehotenstvi stalo za vyliz prd.el :lol: a jelikoz to bylo uprostred tak vysla holka :lol:.. prp tento rok mam vybrat s co nejvice vykricnikama, aby to bylo ok?? :P

Verun83
Echt Kelišová 8672 příspěvků 33 inzerátů 03.01.18 17:07

Blbost prosim te…
Pri prvnim tehu jsem otehotnela v den ovulace 1.5., dle te jeho metody bych mela cekat do 13.5. 6×! 2 dny pred ms. Totalni hovadina a mela to byt holka a je to kluk.
Pri druhem bych zas mela cekat mimo plodne dny a zase 6×! A kluk. Pritom teda holka a plodne jsem mela driv.

Kachorra
Ukecaná baba ;) 1127 příspěvků 03.01.18 17:34

Dovoluji si vyvést tě z omylu - na internetu nejde o výpočet Jonáše, nýbrž jakéhosi automatu. Nechala jsem si udělat placený výpočet přímo od něj, jehož zpracování trvalo 3 dny a první těhu vyšlo naprosto přesně. Takže zas taková cypovina to není. Holt jen nelze věřit tomu, co ti střelí od oka nějakej „robot“, ale investovat do výpočtu přímo na tělo. Mně to vyšlo a nejsem zdaleka sama, soudě dle množství pročtených diskuzí s pozitivními ohlasy ;)
Od Jonáše navíc nemáš dány napěťové aspekty, ale tzv. dobrou životnost, kdy ti přesně určí, které termíny početí jsou z hlediska životnosti plodu dobré a které nikoli.
Ono je jednoduché hanit, ale kolik z vás negativistek rozumí tomu, na jakém principu to funguje? Sám doktor Jonáš na tom pracoval desítky let a není to nic jednoduchého, nýbrž relativně náročné výpočty. Ale každého věc. Já tomu věřím, sama mám vyzkoušené, že to opravdu funguje.

Verun83
Echt Kelišová 8672 příspěvků 33 inzerátů 03.01.18 17:51
@Kachorra píše:
Dovoluji si vyvést tě z omylu - na internetu nejde o výpočet Jonáše, nýbrž jakéhosi automatu. Nechala jsem si udělat placený výpočet přímo od něj, jehož zpracování trvalo 3 dny a první těhu vyšlo naprosto přesně. Takže zas taková cypovina to není. Holt jen nelze věřit tomu, co ti střelí od oka nějakej „robot“, ale investovat do výpočtu přímo na tělo. Mně to vyšlo a nejsem zdaleka sama, soudě dle množství pročtených diskuzí s pozitivními ohlasy ;)
Od Jonáše navíc nemáš dány napěťové aspekty, ale tzv. dobrou životnost, kdy ti přesně určí, které termíny početí jsou z hlediska životnosti plodu dobré a které nikoli.
Ono je jednoduché hanit, ale kolik z vás negativistek rozumí tomu, na jakém principu to funguje? Sám doktor Jonáš na tom pracoval desítky let a není to nic jednoduchého, nýbrž relativně náročné výpočty. Ale každého věc. Já tomu věřím, sama mám vyzkoušené, že to opravdu funguje.

A jak muze jonas znat geneticke predpoklady partnera? Ze muze takhle soudit zivotaschopnos­t plodu.

Kachorra
Ukecaná baba ;) 1127 příspěvků 03.01.18 17:55

@Verun83 Jonáš jasně uvádí, že pokud je problém fyziologický, který vyžaduje léčbu u lékaře, pak metodu nelze využít v praxi. Napřed si o tom zjistěte více, na netu je množství článků a rozhovorů přímo s Dr. Jonášem, kde podává komplexní informace.

Bong 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.01.18 18:59

@Kachorra nikdo Ti nebere, že tomu věříš, já ne. Toť vse

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Proč Třešničková otálí s návratem do Česka? Vliv na to má infekce i kuchař

V Istanbulu popálená Týnuš Třešničková (23) uklidnila všechny své fanoušky.... číst dále >

Do čela s ním! 5 důvodů, proč by Kubera byl skvělým předsedou Senátu

Primátor Teplic Jaroslav Kubera (ODS) slaví úspěchy nejen v domovském městě,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jak se nalíčit a učesat před kameru? Podívejte se na proměnu moderátorky

Moderátorka iDNES.cz Eliška Malínská se obvykle líčí pouze decentně a na... číst dále >

OBRAZEM: Vzácná onemocnění, která mění lidi k nepoznání

Lékaři dnes znají celkem sedm tisíc vzácných onemocnění a asi 80 procent z... číst dále >