Jonášova metoda - zkušenosti

878
29.5.17 13:50

Jonášova metoda - zkušenosti

Ahoj chtěla bych se zeptat, zda nemáte některá z Vás zkušenosti s Jonášovo metodou, mě to pokaždé vychází na dny kdy mám MS a nebo konec MS. Ovulaci mívám dle ovu testů kolem 15DC :lol:.Otěhotněla jste některá touto metodou? :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

304
29.5.17 13:57

Hele, já nevím, jestli to u mě opravdu zafungovalo, nevím jestli to nebylo díky „prstíčkové metodě“, nebo jestli se to prostě najednou povedlo. Každopádně kombinace tohoto všeho dohromady mi pomohla. Když už to půl roku nešlo, zkombinovali jsme tohle všechno a další měsíc už ms nepřišla. :) A zrovna to byl ten měsíc, kdy jsme spolu nespali zas tak často a ani jsem na sobě ovulaci necítila. Hodně štěstí. PS pokud máš stoprocentní jistotu, že ovulace je 15DC, pokoušet se přes menstruaci nemá smysl, počkejte až po ní. Samozřejmě je možné mít plodné dny i v období menstruace, také se to stalo, ale je to ojedinělé.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1580
29.5.17 13:58

Ano. Vysel mi jediny termin za cely rok a opravdu jsem otehotnela. Snazili jsme se rok a pul.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3398
29.5.17 13:59

Ahoj, my jsme si teď řekli, že to pro tu srandu zkusíme, takže ten den jsme se na to vrhli a uvidíme tak za týden, zda to vyšlo nebo ne :D Osobně nikoho neznám, kdo by tuto metodu zkoušel. Neupínej se na to a zkuste to :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
878
29.5.17 15:11

@kiwiovka Mě to vyšlo na dnešek kdy mi končí MS, tak jsme to taky zkusili a uvidíme :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
878
29.5.17 15:11

@Vichrice A měla jsi ten den v době ovulace? :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
878
29.5.17 15:13

@robatko23 Mě to jen vychází podle ovulacnich testů, že je ovu. Pak jsem slyšela zmínku o této metodě, tak uvidíme, vyšlo to na dnešek, kdy mi končí MS :D je to možná blbost, ale za pokus to stojí :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1580
29.5.17 21:03
@Verukas píše:
@Vichrice A měla jsi ten den v době ovulace? :)

Ovulaci jsem mela 5. a termin od Jonase 9. Vse odpovidalo tomu 9. I sex, protoze 5.-8. jsem byla na akci bez manzela.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3398
29.5.17 21:25

@Verukas
Držím palce :) Přesně, sex je zábava, takže za to člověk nic nedá, tím se netrpí :D :D Snad to vyjde aspoň tobě u mě o tom silně pochybuju…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
878
30.5.17 05:48

@Vichrice Ale liší se ti to pár dnů :D. To mě x dní, ale co, zkusila jsem to a teď děj se vůle boží :lol: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
878
30.5.17 05:52

@kiwiovka U mě je to taky nejspíš blbost, liší se mi to x dní od ovulace :D :D, ale tak nikdy nevíš, někde jsem četla článek, že když se tulite v den té metody, že dokonce ovulaci dokáží spustit spermie :lol: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3398
1.6.17 15:47

@Verukas
až tak, jo? :D No uvidíme :D Držím palce a dej vědět ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.6.17 09:13

@kiwiovka @Verukas @Vichrice Ahoj holky :mavam: tak co? Zafungovala Jonasova metoda?? :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1580
24.6.17 09:31

@JanickaaaS ja uz mam dva kousky, tak to zkouset nebudu :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3398
24.6.17 14:47

@JanickaaaS
Ahoj, no zatím nevím, mě vycházel plodný den někdy kolem půlky června, takže na výsledky je ještě brzo :D Ale jsem skeptická, to se přiznám :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama