Joolz day2,Geo nebo Cybex Priam?

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

avonov
Stálice 98 příspěvků 1 inzerát 25.01.17 11:04
Joolz day2,Geo nebo Cybex Priam?

Prosím o pomoc s výběrem kočárku…nejvíc se mi líbí Cybex Priam a teď jsem objevila i Joolz Day2 nebo Geo. Pokud je tu někdo, kdo má zkušenosti a dokázál by mi pomoct s rozhodováním, budu moc ráda za každý komentář. Případně i za nabídky k prodeji, pokud kočárek vlastníte a v průběhu půl roku ho chtěli prodat :) :) :) Dííííky

Reakce:

galantni jelenice
Kecalka 217 příspěvků 25.01.17 12:30

Brala bych priam, Joolz má sporťák jen naklápěcí, dítě v něm pořád sedí, nejde do lehu.

Davima
Ukecaná baba ;) 1252 příspěvků 21.03.17 22:21

Kdyby jste nektera mela zajem prodavam cybex priam paradise koupen 29.1.2017 ale musi e koupit sourozenecky perfektni stav :-) cena 20tis jedna se o sportak s drzatkem na piti

Barun123
Kecalka 192 příspěvků 12.08.17 15:23

@avonov ahoj, ktery jsi si nakonec koupila??? Mne se libi hrozne ten joolz…

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rebečina křídla: Příběh Rebeky, která trpí nemocí motýlích křídel

O nemoci motýlích křídel v poslední době slýcháme stále častěji. V čem... číst dále >

Jak bojovat proti vzniku potravinové alergie u dětí – pomůže hypoalergenní mléko?

Stále častěji se setkáváme s nešvarem zvaným alergie u dětí. Riziko jejího... číst dále >

Články z Expres.cz

Láska Pavly Tomicové: Manžel je pro ni muž života, ten jí to stále dokazuje

Nejusměvavější, nejzábavnější, nejrytmičtější a nejpřekvapivější. To je... číst dále >

Těžké dny moderátory StarDance Marka Ebena: Jeho matka je ve vážném stavu v nemocnici

Pořádně nepříjemné chvíle zažívá moderátor televizní soutěže StarDance Marek... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Kdo byl svatý Martin a co se v jeho svátek jí, pije a dělá?

Po roce 1989 se opět začaly dostávat ke slovu tradice, kterým bývalý režim... číst dále >

Deset let jsem tajila lupénku, protože jsem se styděla, říká moderátorka

Britská moderátorka a fashion blogerka Louise Roe (36) veřejně přiznala, že... číst dále >