Joolz day2,Geo nebo Cybex Priam?

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
avonov
Stálice 98 příspěvků 1 inzerát 25.01.17 11:04
Joolz day2,Geo nebo Cybex Priam?

Prosím o pomoc s výběrem kočárku…nejvíc se mi líbí Cybex Priam a teď jsem objevila i Joolz Day2 nebo Geo. Pokud je tu někdo, kdo má zkušenosti a dokázál by mi pomoct s rozhodováním, budu moc ráda za každý komentář. Případně i za nabídky k prodeji, pokud kočárek vlastníte a v průběhu půl roku ho chtěli prodat :) :) :) Dííííky

Reakce:
galantni jelenice
Kecalka 217 příspěvků 25.01.17 12:30

Brala bych priam, Joolz má sporťák jen naklápěcí, dítě v něm pořád sedí, nejde do lehu.

Davima
Ukecaná baba ;) 1252 příspěvků 21.03.17 22:21

Kdyby jste nektera mela zajem prodavam cybex priam paradise koupen 29.1.2017 ale musi e koupit sourozenecky perfektni stav :-) cena 20tis jedna se o sportak s drzatkem na piti

Barun123
Kecalka 192 příspěvků 12.08.17 15:23

@avonov ahoj, ktery jsi si nakonec koupila??? Mne se libi hrozne ten joolz…

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Rozhovor s primářkou nemocnice, kde leží Pomeje: Ročně u nás zemře 200 pacientů

Do Nemocnice Na Pleši byl před několika týdny přemístěn herec a producent... číst dále >

Propadák Koptashow: Dopadne hvězda Sněženek a machrů stejně jako Mareš?

Česká televize začátkem roku 2019 spustila novou talk show. Moderátorem... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >