Joolz fusak (klasik nebo polární?)

25.4.21 13:44

Joolz fusak (klasik nebo polární?)

Zdravím Vás maminky,
máme koupený kočárek Joolz Day3 a termín porodu máme v září. Chtěla jsem se zeptat, má tu některá z Vás zkušenost z originálním polárním fusakem? Bylo mi řečeno, že i na zimu stačí pouze ten jejich klasický (ne polární, zimní), ale radši bych recenzi od maminek zda vážně stačí. O peníze se velice nejedná, spíše o tom, zda je potřeba koupit oba dva a nebo stačí jeden :) Nechci aby ten druhý pak zbytečně ležel doma!
Děkuji :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2867
25.4.21 20:52

Mela jsem 2 fusaky. Jeden přechodovy od Pinky. Pak dalsi Cottonmoose na zimu. Diteti v tom bylo vedro, mela jen overal tenky nebo mikcu, koukala ji jen hlava a dite durch. To bylo dobry opravdu jak bylo treba 5 nad nulou a minus. Zalezi jak budes dite oblékat. Pak jsem poridila ten klasicky fusak Joolz a byl asi nejlepsi. Dote mohlo byt oblečené, ve fusaku bylo teplo na nohy a ruce mohli byt venku. Bylo ji to příjemnější rozhodne. Takze za me ten klasika joolz uni, nebo jak se nazývá. I na horach mi stačil. Dala jsem jen deku na vic do fusaku, kdyz bylo asi -10 jeden den. Ale diteti byl rok a pul, a taky porad teploucko.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33
26.4.21 07:42

Stačí ten klasický. Když byla velká zima, dítě jsem přioblékla. Za celou dobu užívání mě nenapadlo kupovat další jiný - polární. Věřím, že i vám bude stačit :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat