Jox na začátku těhotenství

9.12.19 10:49

Jox na začátku těhotenství

Ahoj holky :), jsem tu čerstvě nová, tak se teprve zžívám :D. 5tým měsícem se s přítelem snažíme o miminko, ze začátku jsem to hrozně řešila, snažila se dělat vše správně a to byla chyba. Poslední měsíc jsem se na to vůbec nezaměřovala, což je u mé povahy co říct :lol:. Šla jsem s kamarádkou na sklenku, opět se aktivně začala věnovat cvičení (podvědomě jsem si říkala, že to stejně opět nevyjde, tak proč bych si neužívala). Noo a tedy k mé otázce. V posledním týdnu jsem chytla nějaký moribundus. Asi po 3 dny jsem si loupla paralen, což prý v těhotenství nevadí. Ale co mě děsí o to víc, tak sprej do krku JOX. Na internetu jsem se nic moc z žádných diskusí nedočetla :nevim:. Dnes jsem si udělala testik, vypadá to, že jsem na počátku těhotenství, ale pořád mi vrtá v hlavně, jestli jsem nějak plodu neublížila, jelikož jsem jox používala 2× denně po dobu 4 dnů :zed:.
Nemáte někdo prosím podobnou zkušenost? :)
Jsem hrozný stresař (opravdu skvělá povaha :lol: ) A potřebuju se, pokud možno, uklidnit :D
Děkuji předem za odpovědi :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Reakce:

1212
9.12.19 10:58

Joxu bych se nebala ani ted, ni pozdeji.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11669
9.12.19 11:00

@Barbuchaba otázka zní, kam sis ten jox stříkala? ale ne, to bys asi nevydržela, ten pálí a štípe i v krku

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9.12.19 11:02

@stinga :D :D :D asi bych spatřila všechny svatý

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9.12.19 11:09

@luci.no
Asi to opravdu jen moc řeším, měla bych se na to vyprdnout :D :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1212
9.12.19 11:22
@Barbuchaba píše:
@luci.no
Asi to opravdu jen moc řeším, měla bych se na to vyprdnout :D :)

To je v prvnim tehotenstvi normalni :hug: Jen to neprehanet. Ja si bezne strikala sprej do nosu. Chtela jsem volne dychat a ne se dusit s morskou vodou. Neprehanela jsem to, ale pred spanim jsem po poradnem spreji vzdy sahla. A taky se rika, ze se v tehotenstvi nesmi ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9.12.19 11:26

@luci.no
To je síla internetu, člověk moc čte a pak se stresuje :pocitac:. Nejlíp asi vše pozavírat a fungovat se selským rozumem :)
Děkuji za komentář :andel:
Vím to teprve čerstvě, tak jsem taková roztěkaná :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8988
9.12.19 11:47

Klid někdo neví několik měsíců že je tehu a dělá všechno možný..takze klid určitě nějaký sprej neublíží na víc si asi v úplném začátku takže to bych neřešila

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11669
9.12.19 12:32
@Barbuchaba píše:
@stinga :D :D :D asi bych spatřila všechny svatý

to jo, i všechny čerty :mrgreen:
neboj, nic se nestane :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit