Jsem 39+2tt a špiním

Anonymní
14.11.19 19:42

Jsem 39+2tt a tohoe se me objevilo uz cca 2 den..

Myslite ze to muze byt plodovka?? Zacalo me tam dole i strasne rezat az k zblazneni ze nemuzu ani ujit..netvrdne me bricho jen me to reze

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

10837
14.11.19 19:45

To bude spíš zánět, plodovka je růžová a řezání nezpůsobuje, běž zítra na gyndu a vem sebou zrovna moč

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
14.11.19 19:46

Vcera jsem byla a podle moci nic vse je ok @stinga

• Nahlásit
  • Citovat
5391
14.11.19 19:49

A tady na emiminu z nechutné fotky vložky máme poznat…bože

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5239
14.11.19 19:50

Kvasinky?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
14.11.19 19:50

Ty by svedili ne?@Tarjei

• Nahlásit
  • Citovat
10837
14.11.19 19:53
@Anonymní píše:
Vcera jsem byla a podle moci nic vse je ok @stinga

a to už jsi měla ty problémy, když jsi tam šla?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
14.11.19 19:54

Ano, ale moc nic vse je v poradku :nevim: @stinga

• Nahlásit
  • Citovat
10837
14.11.19 19:56
@Anonymní píše:
Ano, ale moc nic vse je v poradku :nevim: @stinga

aha :( takže jsi šla k doktorovi s řezáním a výtokem, a on ti řekl, že je vše v pořádku a čau?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
342
14.11.19 20:18

Plodovka je cira tekutina v idealnim pripade, kdyz praskne, muze mit jinou i jinou barvu, ale na to by vlozka nastacila..a jeji odtok nedoprovazi zadne rezani nebo jine pocity

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.11.19 20:37

Jako ženský už jste fakt prasata!!!Já tohle fakt nechápu, dávat sem vložky s nakym výtokem. Opravdu vidím, že tento server používají ženy s velmi nízkou inteligenci :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
275
14.11.19 20:45

Vezmi vložku a jeď do porodnice a nech to zkontrolovat, udělají test a s jistotou ti řeknou, jestli je nebo není. Řezaní by jsi cítit neměla, ale kdo ví. Na dr., který tě pošle domů, se vybodni a ověř si i jinde, že je vše OK. Je to tvoje miminko a ty za něj máš zodpovědnost, mohlo by tě mrzet do konce života, že jsi poslechla jen jednoho doktora, kterému to nejspíš bude šumák. Věř mi, mluvím z vlastní zkušenosti. Přeji hodně sil. :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
275
14.11.19 20:55

@Melodie91 plodovka mže odtékat i postupně a může mít i nažloutlou barvu.
@Kocourhrzal jste přímý, budu taky. Lepší se zeptat na výtok na vložce, než přijít o dítě. Váš příspěvek je mimo mísu.

Zakladatelko jeď do porodnice raději hned a opravdu požádej o ten test. Neboj se, není to blbý od toho tam jsou, maximálně to plodovka nebude a budeš v klidu a nebo si tě tam nechají a zítra třeba budeš maminkou. Ale neváhej a nenech se odbýt, nestojí to za to. Zítra by mohlo být taky pozdě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.11.19 23:13
@Katy488 píše:
@Melodie91 plodovka mže odtékat i postupně a může mít i nažloutlou barvu.
@Kocourhrzal jste přímý, budu taky. Lepší se zeptat na výtok na vložce, než přijít o dítě. Váš příspěvek je mimo mísu.Zakladatelko jeď do porodnice raději hned a opravdu požádej o ten test. Neboj se, není to blbý od toho tam jsou, maximálně to plodovka nebude a budeš v klidu a nebo si tě tam nechají a zítra třeba budeš maminkou. Ale neváhej a nenech se odbýt, nestojí to za to. Zítra by mohlo být taky pozdě.

Můj příspěvek není mino mísu! JA nechápu, když zakladatelka má problémy, tak má jet na pohotovost (v jejím případě už na porodní saly )a ne dávat sem fotku své vložky!!!Prostě něco se mi nezdá, tak jdi k odborníkům. Jako sama jsem mamka od tři děti a ver, ze taky jsem měla v těhotenství velke problemy a nikdy me nenapadlo to resit na emiminu. PROSTĚ NEVÍM JDU K DOKTORU!!! :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
275
14.11.19 23:22

@Kocourhrzal chápu, ale pak jí je váš komentář úplně k ničemu, když potřebuje slyšet, ať neváhá a jede.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama