40+5tt a vytéká ze mě voda

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

dekom
Povídálka 18 příspěvků 28.11.17 08:52
Jsem 40+5tt vyteká ze mě voda.

Jsem 40+5tt vyteká ze mě voda, podle sestřičky to plodová voda není. Polila mi vložku, která zežloutla po nalití tekutiny což znamená, že to plodovka není. Co to teda může být? Jsem z toho nervozní. Vytéká postupně a nepřestává.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Marcam
Kelišová 5077 příspěvků 28.11.17 08:54

@dekom A co by to jiného bylo, jsi v porodnici?

Barissima
Závislačka 3316 příspěvků 28.11.17 08:55

Nemůže to být tlakem miminka na močový měchýř? Kdyby to přes den nepřestávalo, jela bych znova, ale jestli to teď nebyla plodovka, tak to asi bude ten močák - jiná tekutina tam neni… :-)

dekom
Povídálka 18 příspěvků 28.11.17 08:56

To já právě nevím. Napadlo mě ještě hlenová zátka, ale ta má být hustá, ne? Tohle je tekutý jak voda prostě. :nevim: v porodnici nejsem.

Uživatel je onlineTichošlápek
Extra třída :D 10833 příspěvků 28.11.17 08:56

Ona to muže být i moc, jak mrne tlačí. Nechali si té v porodnici?

Barissima
Závislačka 3316 příspěvků 28.11.17 08:57
@Marcam píše:
@dekom A co by to jiného bylo, jsi v porodnici?

plodovku poznají - ta zmodrá při nalití detekčního roztoku. Spíš nechápu, proč paní neřekli, co to teda je, aby byla v klidu… :roll:

Marcam
Kelišová 5077 příspěvků 28.11.17 08:57

@dekom není to moč?

lolink
Zasloužilá kecalka 923 příspěvků 28.11.17 08:58

Vykasli se na sestru a co na to dr. Netuším, co jiného by to mělo byt. Ze mě to taky teklo postupně. Nebylo to jak ve filmu, ze to vypada, jak když vyleji kýbl :mrgreen:

Yasminn
Neúnavná pisatelka 19013 příspěvků 18 inzerátů 28.11.17 08:58

@dekom já jsem byla někdy ve 39+3 tt v porodce, protože jsem měla podezření na odtok plodovky a plodovka to nebyla. Nechápu to. :nevim: :mrgreen: Dělali mi taky tu zkoušku a byla negativní. Prý to může být vodový výtok. A někdy je toho i víc, že to může vypadat jako plodovka. Tehdy jsem skoro nechtěla věřit, ale dělali mi tu zkoušku několikrát a opravdu to plodovka nebyla. Normálně mě poslali domu a za tři dny mě tam měli zpět. Doma mi praskla voda a to už byl kýbl vody, tak to bylo jasný :mrgreen: :mrgreen:

dekom
Povídálka 18 příspěvků 28.11.17 09:03

V porodnici jsem nebyla, byla jsem pouze u svého gynekologa. Ten tam zrovna nebyl, jen sestřička, která mě udělala ten test. Doktor tam bude až po 10, tak se tam mam dojít pak ukázat.

Marcam
Kelišová 5077 příspěvků 28.11.17 09:04

@dekom no tak to je fajn, že na tebe koukne ;) to bude dobrý

růžový achát
Závislačka 4921 příspěvků 28.11.17 09:05

Rodíš :*, vložka je vložka ;)

dekom
Povídálka 18 příspěvků 28.11.17 09:12

No teď už asi teda počkám do těch 10 a zajdu si tam. Achjooo jsem nervooozní :mrgreen: :zed: :zed:

Marcam
Kelišová 5077 příspěvků 28.11.17 09:14

@dekom nejspíš tě pošle do porodnice :mavam:

iiiv
Extra třída :D 10974 příspěvků 28.11.17 09:27

Mě odtékala plodovka, měla jsem úplně nacucanou vložku a roztok taky nic neukázal, plodovku potvrdila doktorka při vnitřním vyšetření :mrgreen: takže já bych řekla, že to voda bude :hug:

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

5 receptů na rychlé vánoční cukroví

Taky se vám nechce zbytečně stát za plotnou ještě před Vánoci? Nebo nestíháte... číst dále >

Články z Expres.cz

Introvert Vetchý ukázal manželku. Sexbomba s odzbrojujícím úsměvem!

Ondřej Vetchý bezesporu patří k nejlepším českým hercům, také ale k těm... číst dále >

Kráska a trhan: Justin Bieber dělá půvabné Hailey ostudu na každém kroku!

Tihle dva jsou v poslední době snad diskutovanějším párem než slavní... číst dále >

Články z Ona Dnes

Rodinu trápí rakovina tříleté dcery i plesnivý dům. Teď mají nové bydlení

Aby šestičlenná rodina neměla málo starostí se zchátralým domem plným plísní,... číst dále >

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >