Jsem agresivní na ženu

Anonymní
30.3.21 23:29

Jsem agresivní na ženu

Už nevím jak dál. Žena mě děsně vším vytáčí a prudi. Občas ji chci praštit aby se probrala. Nadavam ji a chci odejit z bytu, ona me nenecha chce to resit vsechno hned a treba do rana. Uz mi z toho asi jebne :/ Rikam ji, ze ji priste dam pres drzku, ze me děsně vytáčí tema kecama, ze se musime rozejit. Ze se neovladam a bojim se, ze ji nabiju :(. Nechce to, mame deti a chce to vyresit. Nenecha me odejit a nemam koule kvůli rodině je opustit i kdyz denne vyhrozuju. Nechce me pustit. Co mam delat…

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7570
30.3.21 23:33

Manzelska poradna.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30.3.21 23:37

Nafackuj vždycky sám sobě. uleví se ti a rodina neutrpí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
870
30.3.21 23:39

Popiš nějakou konkrétní situaci, kterou tě tak strašně vytáčí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
30.3.21 23:39
  • Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
31.3.21 00:11

Už jen takhle vyhrožovat, že ji dáš přes držku, je pro mě od chlapa ubohost. Nezlob se.
Chápu, že některé ženské jsou opravdu na pěst, ale tak se seber a prostě odejdi. Jestli to chceš řešit jděte do manželský poradny. Jestli s ní být nechces, tak seber koule s prostě odejdi.

Jestli říkáš jak nemáš koule odejít kvůli rodině.. ale koule na to vystavovat tomuhle děti máš? Určitě to pro ně není o nic příjemnější než že budou mít rodice od sebe.

• Citovat
  • Nahlásit
712
31.3.21 00:50
@Anonymní píše:
Už nevím jak dál. Žena mě děsně vším vytáčí a prudi. Občas ji chci praštit aby se probrala. Nadavam ji a chci odejit z bytu, ona me nenecha chce to resit vsechno hned a treba do rana. Uz mi z toho asi jebne :/ Rikam ji, ze ji priste dam pres drzku, ze me děsně vytáčí tema kecama, ze se musime rozejit. Ze se neovladam a bojim se, ze ji nabiju :(. Nechce to, mame deti a chce to vyresit. Nenecha me odejit a nemam koule kvůli rodině je opustit i kdyz denne vyhrozuju. Nechce me pustit. Co mam delat…

Nejlepší by bylo, kdybys odešel úplně. Odstěhoval se, myslím si že tohle poradna nezachrání. Máš na ní alergii, vytáčí tě…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
458
31.3.21 01:22

Motáte se v začarovaném kruhu. Chce to poradnu a asi bych zkusila i nějaký kurz sebeovládání :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4230
31.3.21 01:38

Podívej se na stránky dovychovat. Mají speciálně kurz pro muže - restart pro muže a potom ve vztahu pro muže. Je to super manžel si to chválí. Mají i fb skupinu pro členy jej pro muže. Myslím že by ti to pomohlo a žena se sklidni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3957
31.3.21 03:03
@Anonymní píše:
Už nevím jak dál. Žena mě děsně vším vytáčí a prudi. Občas ji chci praštit aby se probrala. Nadavam ji a chci odejit z bytu, ona me nenecha chce to resit vsechno hned a treba do rana. Uz mi z toho asi jebne :/ Rikam ji, ze ji priste dam pres drzku, ze me děsně vytáčí tema kecama, ze se musime rozejit. Ze se neovladam a bojim se, ze ji nabiju :(. Nechce to, mame deti a chce to vyresit. Nenecha me odejit a nemam koule kvůli rodině je opustit i kdyz denne vyhrozuju. Nechce me pustit. Co mam delat…

Stara vytaci asi kazdyho chlapa. Ale ne kazdy by ji chtel natahnout. Ja mam z toho spis pr.del, protoze presne vim co za kecy se budou uz odehravat. Jestli jsi si udelal deti s hysterkou, ktera te otravuje se vsim, tak je to tvuj dobrovolny boj. Odejdi a plat alimenty. Popripade ji vyhosti a nech si aliky platit. Dle toho co chces a co ti bude vyhovovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2373
31.3.21 05:11

Přijeď! V kolik a kde! Dam ti takovou spencrovku, že se postavíš na nohy až za tejden!! Jestli ti nebude vadit, že jsem ženská. Najdi si nějakou užitečnou činnost a nebo si raději ukousni ruku. Podle mě si ji už sejmul. Pamatuj si, že nejsi nesmrtelnej a ženské svoje chlapy přežívaj většinou.. tak aby ti měl kdo měnit pleny až to budeš potřebovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1230
31.3.21 06:38
@Anonymní píše:
@Sedmnactnulajedna blbost

A tohle je tvůj argument?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
39
31.3.21 06:45

Já bych doporučovala přestat trollit. Tohle snad nemůže nikdo myslet vážně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
317
31.3.21 06:54

:mrgreen: jooo, taky jsem znala jednoho bl…,který mlátil přítelkyni. Její bratr si s kamarády za ním zašel a vysvětlil mu, že tohle se ženám nedělá.

Nejdřív ruce, nepomohlo. Přišla ještě víc znlacena. Pak obě nohy… Než se vrátil z nemocnice byla pryč.
Pak si našel jinou, k té se choval podobné. Ale už její táta byl informovaný o tom co dělá. Sáhl na jeho dceru… No, pár měsíci chodil fialový jak barvičky :mrgreen:

Zajímavý, že tihle, hrdinové, sahají jen na ženy a na chlapa si nedovolí a buli jak malá holka. :mrgreen: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2004
31.3.21 07:05

U nás to bylo obráceně, několikrát jsem muži říkala, ať už se konečně odstěhuje a on ne a ne odejít. No jako co, držet tě tam nemůže, tak když s ní bejt nechceš, tak se sbal a jdi, plať alimenty, ber si děti, uvidíš jakej bude bude klídeček. Já teda musela nakonec s dětmi odejít, protože manžel se k tomu neměl, ale vůbec toho nelituji, protože vztahy se uklidnily, on se teda pořád cítí ukřivděný, ale je klid, žádný hádky, když už spolu nejsme a vycházíme spolu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat