Jsem až příliš atraktivní a muži se mě bojí oslovit

7.4.20 21:10

Jsem až příliš atraktivní a muži se mě bojí oslovit

Ahoj, pro odlehčení.

Dneska jsem broudala na netu a na seznamu jsem narazila na tento článek https://www.onlyu.cz/…m-namyslena/?…
Jeho kvalitu nebudu komentovat, nicméně mě to trochu zarazilo. Fakt si myslíte že je pěkná ženská dlouho sama jen proto, že se jí chlapi bojí? Není to spíš něco tak trochu vadného i v povaze dotyčné?
Přijde mi, že to takhle úplně nefunguje.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

19427
7.4.20 21:13

Už jsem myslela, že to založila ta, co je tak atraktivní, že ji sledují ženský ve frontě nebo jak to bylo. Ale možná si tou diskuzí tady sbírala informace.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
7.4.20 21:13

Já to hodím pod anonym, ať nejsem za nafrněnou. Myslím, že jsem v mládí byla hodně hezká, slýchala jsem to ze všech stran a z kluků jsem si mohla vybírat. Pokud jsem někdy byla pár měsíců sama, tak jen ze svého rozhodnutí.

• Nahlásit
  • Citovat
7.4.20 21:16

Tenhle článek mě rozsekal, ostatně jako všechny slátaniny z toho divnoserveru. Ale k tématu, myslím si, že je to blbost. Fyzická krása je spíš braná jako velká výhoda u randění. No a pokud ji kluci nika nezvou, i když je fakt moc hezká, asi to bude buď hrozná osina v zadku nebo bude prostě jenom strašně nudná.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
70
7.4.20 21:18

S článkem nesouhlasím, spíš než v kráse bude problém v povaze. Mám jednu velmi pěknou kamarádku, je zadaná a stejně má spoustu dalších nabídek.

Příspěvek upraven 07.04.20 v 21:19

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
7.4.20 21:19
@mývalova žena píše:
Ahoj, pro odlehčení.Dneska jsem broudala na netu a na seznamu jsem narazila na tento článek https://www.onlyu.cz/…m-namyslena/?…
Jeho kvalitu nebudu komentovat, nicméně mě to trochu zarazilo. Fakt si myslíte že je pěkná ženská dlouho sama jen proto, že se jí chlapi bojí? Není to spíš něco tak trochu vadného i v povaze dotyčné?

Myslím si, že je to blbost. :lol: Podle zkušeností naopak, kdyby byla nedostupná, tak by se jí snažilo pozvat na rande hodně chlapů, byla by v nich soutěživost, kdo jí dostane. Že by to nebylo třeba na vážný vztah, to je otázka jiná. Tady si myslím, že slečna působí hodně uměle a nepříjemně.

• Nahlásit
  • Citovat
21936
7.4.20 21:20
@mývalova žena píše:
Ahoj, pro odlehčení.Dneska jsem broudala na netu a na seznamu jsem narazila na tento článek https://www.onlyu.cz/…m-namyslena/?…

Většinou tyhle holky střílí výš, než mají nabito. A krása je taky věc subjektivní, že jo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
@Anonymní píše:
Myslím si, že je to blbost. :lol: Podle zkušeností naopak, kdyby byla nedostupná, tak by se jí snažilo pozvat na rande hodně chlapů, byla by v nich soutěživost, kdo jí dostane. Že by to nebylo třeba na vážný vztah, to je otázka jiná. Tady si myslím, že slečna působí hodně uměle a nepříjemně.

jestli je vůbec reálná :))

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3188

Určitě tam bude spíš něco v povaze. Jako věřím tomu, že někteří chlapi by si třeba netroufli, ale nevěřím že by fakt měla takovej problém kvůli vzhledu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26346
7.4.20 21:21
@mývalova žena píše:

Opravdu obdivuji, že někdo čte tyhle stupidní články a snad jim i věří, ale je pravda, že každé zboží si najde svého kupce…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21936
7.4.20 21:21
@Anonymní píše:

Přesně. Většinou je tam vada charakteru. Jenže málokterá si to přizná, mnohem snazší je to svést na krásu, což je taková externalita, za kterou dotyčná prostě nemůže :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7.4.20 21:22

@free333 Ty jsi totiž nikdy neprokrastinovala a nechtěla prostě jenom vypnout a čteš jen Vergilia v originále nebo co?:))

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
7.4.20 21:26
@mývalova žena píše:
jestli je vůbec reálná :))

Věřím tomu, že i je. :lol: Takových žen, které si o sobě myslí, že jsou neodolatelné a kvůli tomu je chlapi nechtějí, těch je. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
7.4.20 21:30
@Anonymní píše:
Věřím tomu, že i je. :lol: Takových žen, které si o sobě myslí, že jsou neodolatelné a kvůli tomu je chlapi nechtějí, těch je. ;)

Jednu takovou znám. Neustále žvaní akorát o té svojí kráse, jak váží jenom 50 kilo, jak se u ní, cituji, snoubí krása s inteligencí a jak z ní jsou všichni vedle. Svatej by to nevydržel

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26346
7.4.20 21:33
@mývalova žena píše:
@free333 Ty jsi totiž nikdy neprokrastinovala a nechtěla prostě jenom vypnout a čteš jen Vergilia v originále nebo co?:))

Nikdy jsem při žádné prokastinaci dobrovolně nečetla takovou snůšku blábolů pro slepičí mozky, ale jak jsem psala, svoji cílovou skupinu si to našlo… :lol:

Jim nejde o obsah, jim jde o to, aby na to někdo klikal…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama