Jsem bezradná, neměl to taky někdo tak?

Anonymní
24.9.20 10:17

Jsem bez radna, neměl to taky někdo tak?

Ahojte dámy, potřebovala bych se poradit menstruaci jsem měla od 18.8 do 9.9, což je 23 dní, u mudr jsem byla a dala mi léky diclofenac al retard 100mg, nedobrala jsem všechny měla jsem brát jen 1 platicko.
Během MS jsem to měla hodně silný a padaly ze mě velké cucky nejspíš sražené krve, mudr dělala krevní obraz a mělo by být vše v pořádku…
A teď k věci… Občas mě píchá v podbřišku (asi vaječník) jako třeba dnes ráno, silná bodava bolest až do genitálií, že ani vstát jsem nemohla… V předešlých dnech jsem měla obrovskou chuť na sex, že jsme se milovali třeba i 2-3 za den, myslíte že to může souviset? Sex máme každý druhý až 3 den.
Jinak pokud MS příští měsíc nepřijde tak mi chce mudr nasadit HA, jenže se mi do toho moc nechce už kvůli snažení o miminko a už před tím jsem je brala od 15 do 18.
Snažíme se 2 roky s tím že jsme tomu nechali volný průběh a teď půjdeme do CARU. jinak je mi 22 let.
Zároveň bych byla vděčná za radu co vám pomohlo k otěhotnění?. Děkuji

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
17068
24.9.20 11:00

Ty bolesti jsou nejspíš ovulace. Jinak mám jediný doporučení. Lékařka, která neumí léčit problémy s cyklem jinak než antikoncepcí, by měla vrátit diplom. Taky jsem s takovou roky ztrácela čas. Jděte do caru a najdi si jiného lékaře.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1254
24.9.20 11:23

Obavam se, ze v caru je tvuj cyklus az tak zajimat nebude, spis tva penezenka :?. Udelaji vse pro to, aby do tebe co nejdriv nacpali hormony a vytriskali z tebe prachy za ivf. Takze ja bych zmenila gynekologa a zamerila se na byliny, ktere ti cyklus upravi nejspis velmi brzy. Zkus cinskou medicinu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6141
24.9.20 12:46

Proč jsi brala ten Diclofenac?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.9.20 18:28

@bartsch pořád jsem si stěžovala že mě píchají vaječníky a kolikrát se i střídali, a napsala mi právě tohle že to mi uvolní svalstvo nebo co :zed:, ale efekt jsem neviděla..
Dělala samozřejmě utz, ale nic neviděla tak nevím, prý tam nic nemám.
Jak říkám někdy to nepíchá, pak jsou rána že ani hodinu třeba nevstanu. :zed:.
A to je už 2 doktorka u které jsem.

• Citovat
  • Nahlásit
930
24.9.20 23:15

Zkus Gynex, já ho brala 2× pokaždé na srovnání cyklu v době kdy jsem chtěla otěhotnět a z 40ti denního mi udělal 28denní a vždy jsem i otěhotněla. Pila jsem ještě nějaký ženský čas z bylinkářství.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6141
25.9.20 11:03
@Anonymní píše:
@bartsch pořád jsem si stěžovala že mě píchají vaječníky a kolikrát se i střídali, a napsala mi právě tohle že to mi uvolní svalstvo nebo co :zed:, ale efekt jsem neviděla..
Dělala samozřejmě utz, ale nic neviděla tak nevím, prý tam nic nemám.
Jak říkám někdy to nepíchá, pak jsou rána že ani hodinu třeba nevstanu. :zed:.
A to je už 2 doktorka u které jsem.

Jo jo, měla jsem kdysi podobný problém. Taky bolesti, já okolo pravého vaječníku. Tehdejší gynekolog mi tvrdil, že na UTZ nic není a jsou to prý „zkrácené vazy“ :roll: Že to musím vydržet a vzít si léky na bolest. Taky Diclofenac. Někdy jsem málem brečela bolestí. Po roce jsem už z toho byla nešťastná, měla jsem strach, že je to spíš nějaký jiný problém a abych vlastně neměla problémy s plodností. Tátův výborný kamarád je gynekolog (a zároveň i hlavní porodník v jedné porodnici), táta mu řekl, co mě trápí a on si mě pozval na prohlídku. Stačilo si s ním o tom promluvit a ještě než mě vyšetřil, tak řekl, že to nejspíš bude endometrióza. Na UTZ není vidět, udělal mi pak laparoskopii a co myslíš? Byla to endometrióza, malé ložisko na břišní stěně, které mi způsobovalo takové boleti :roll: Navrhl mi buď hormonální léčbu léky nebo těhotenství. Už jsme tehdy chtěli s manželem se pomalu začít snažit, tak to vyhrálo těhotenství ;) Od té doby mám pokoj, naštěstí se mi nevrátila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama