Jsem bi a přitahuje mě má nejlepší kamarádka

4
30.5.21 10:20

Jsem bi a pritahuje me ma nejlepsi kamaradka

Ahoj­ky, po­tre­bu­ji ra­du. Je mi 16 let a mam pri­te­le. Ne­dav­no jsem ale zjis­ti­la, ze jsem bi a pri­ta­hu­je me ma nej­lep­si ka­ma­rad­ka. Part­ner o tom vi a re­kl ze mi ve­ri a kdy­by se ne­co sta­lo od­pus­til by mi. Mys­lim si, ze jsem mla­da a kdyz to ne­zku­sim v tehlech le­tech ne­zku­sim to ni­kdy. Ne­pla­nu­ji s ka­ma­rad­kou neja­ky za­va­zek ne­bo tak, ale o praz­di­na­ch spo­lu je­dem ja­ko kazdy rok na ty­den k mim pra­ro­dicum na ty­den. Bu­dem spo­lu v sa­mo­stat­ne gar­son­ce. Vim ze se to ne­ma, ale pla­nu­je­me s se­bou pri­nest i neja­ke to pi­ti. Ne moc, ale jen tak de­cent­ne a bu­de­me pit obe po­pr­ve. Chte­la bych zku­sit vy­u­zit pri­le­zi­tos­ti, pro­blem je v tom ze je na klu­ky a ni­kdy ne­za­zi­la nic in­tim­ni­ho, ni­kdy ni­ko­ho ne­me­la ani se ne­li­ba­la. Mam po­c­kat na san­ci na ten ve­cer? Ne­bo ji zku­sit po­li­bit uz ted?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1229
30.5.21 10:24

Jestli chceš přijít o kamarádku. Jestli ona to nemá stejně, to nedopadne dobře. Najdi taky bisexuální slečnu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1226
30.5.21 10:27
@Jana229 píše:
Ahoj­ky, po­tre­bu­ji ra­du. Je mi 16 let a mam pri­te­le. Ne­dav­no jsem ale zjis­ti­la, ze jsem bi a pri­ta­hu­je me ma nej­lep­si ka­ma­rad­ka. Part­ner o tom vi a re­kl ze mi ve­ri a kdy­by se ne­co sta­lo od­pus­til by mi. Mys­lim si, ze jsem mla­da a kdyz to ne­zku­sim v tehlech le­tech ne­zku­sim to ni­kdy. Ne­pla­nu­ji s ka­ma­rad­kou neja­ky za­va­zek ne­bo tak, ale o praz­di­na­ch spo­lu je­dem ja­ko kazdy rok na ty­den k mim pra­ro­dicum na ty­den. Bu­dem spo­lu v sa­mo­stat­ne gar­son­ce. Vim ze se to ne­ma, ale pla­nu­je­me s se­bou pri­nest i neja­ke to pi­ti. Ne moc, ale jen tak de­cent­ne a bu­de­me pit obe po­pr­ve. Chte­la bych zku­sit vy­u­zit pri­le­zi­tos­ti, pro­blem je v tom ze je na klu­ky a ni­kdy ne­za­zi­la nic in­tim­ni­ho, ni­kdy ni­ko­ho ne­me­la ani se ne­li­ba­la. Mam po­c­kat na san­ci na ten ve­cer? Ne­bo ji zku­sit po­li­bit uz ted?

Pokud není taky bisexuální nebo velmi free, tak bych do toho nešla. Může Vám to pokazit kamarádství.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28
30.5.21 14:40

A je to touha jako taková, nebo jen touha něco zkusit? Od určité doby jsou najednou všichni BI, aniž by věděli, co to skutečně znamená. Tohle zažije snad každý člověk na planetě, nelam si s tím hlavu. A pokud se něco stane… Tak stane, no a co? Aspoň budeš mít zkušenost a nalozis s tím po svém. :palec: :pankac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4
30.5.21 14:50

@Nankaa jelikož mi je 16 let tak ještě sama moc nevím a myslím si, že až to zkusím budu vědět😁 ale zdají se mi i sny že jsem ve vztahu se ženou apod. Každopádně jde mi o to abych neudělala dusno nebo se neztrapnila nebo tak. Nevím zda tu barieru v sobě přelomit a nebo raději ne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat