Jsem blázen, ale ráda bych další - čtvrté dítě

saminomimino
23.7.13 16:14

Jsem blázen ale ráda bych další baby..

Ahoj všem, uvítám tu stejný ženský co jim prostě 2-3-4 dět nestačí :mrgreen:
Máme „jen“ 3 děti, dost malé děti, těhu by se vůbec nehodli, jdu do školy, dělám z domu a s dětmi mám už tak práce nadhlavu, ale…máme zázemí, dům auto, a hlavně já touh po dalším, prostě si to umím představit, ano musí na to být dva, muž by i svolil, sice vyloženě nechce, ale ví jak to mám já, mimo to náš budoucí plán jak a kde žít je dětem nakloněný, takže s chutí do toho???
Nevím, pořád mi rozum říká ne ale srdce ano..
Ideál by bylo otěhotněnt během zimy, nebo jak příroda dovolí…
Ale rozhodně se nic zatím nechytáme páchat..
Je tu někdo podobný, podobně „postižený“??,ráda bych pokecala, podpořila a třeba jednou společně těhulila, rodila a tak dále však to znáte:-) :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

900
23.7.13 16:33

Tak ja zrovna dneska prochazela fotky z mobilu a kdyz sem tam koukala na naseho 4.prdolku focenyho v porodnici tak me na chvilku prepadla touha po miminku.Ale radsi budu potichu, manzel by se toho mohl chytit! :) Tobe preju aby to dopadlo podle srdicka. :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2805
23.7.13 16:39

@saminomimino já osobně zatím nemám ani jedno, o to se teprve snažíme a ráda bych tak ty tři maximálně, ale to kdo ví. Každopádně, moje teta, je jí 42, má dětí šest, nejstarší je na vysoké, nejmladší jsou tři měsíce. Jsou to všechno plánované děti, vychované a nemyslím si, že by nějak trpěli tím, že jich je tolik. Takže já ti fandím, pokud se na to cítíš, tak je to super, já takové lidi jen podporuju a obdivuju :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19208
23.7.13 16:42

Já už čekala další lesbickou diskuzi a ono je v názvu „bejby“, ne baby :lol:
Jinak ne, nedovedu si to zatím moc představit, mám jedno :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7601
23.7.13 16:47

Samino - ano, mluvíš mi z duše, taky se mi teď hormony zbláznily a přestože tu denně šílím ze dvou raubířů, chci třetí a nejlíp hned :oops: :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4674
23.7.13 16:51

Doporučuji tuto diskuzi ;) https://www.emimino.cz/…dite-147332/

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
saminomimino
23.7.13 17:26

@Erian jé, tak přece někdo k tématua stejně mimi :mrgreen: a co muž jak se k tomu staví?

• Nahlásit
  • Citovat
saminomimino
23.7.13 17:26

@martina0310 děkuji, vidím že uvás by to bylo trochu naopak ty váháš a muž by si dal říct hned?

• Nahlásit
  • Citovat
saminomimino
23.7.13 17:27

@PetaP :-D tak mít jedno tak umřu nudou :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
saminomimino
23.7.13 17:28

@saramo díky, přeji brzké zadaření a miminko v náručí, já vždy měla vidinu dvou dětí, jedináček ani omylem, ke třetímu jsme přišli jak slepý k houslím, a teď přišla touha jít dál až je 4 tému, mimo to mity tři mi počtem prostě nesedí :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
4263
23.7.13 17:30

Taky chceme tři děti :) No…budeme mít v podstaě čtyři :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
saminomimino
23.7.13 17:36

@Denpry :-D hezky řečeno a kdy je plánujete to třetí :-D

• Nahlásit
  • Citovat
saminomimino
23.7.13 17:37

@Denpry máte je taky slušně brzy, jak to zvládáš? já říkala pohoda, dokud nejmaldší nezačla chodit a být konkurencí starším, teď fakt lítám :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
saminomimino
23.7.13 17:41

@Denpry já jsem ale idiot, teď čtu metřík, promiň, broučka je mi líto, ještě jednou promiň

• Nahlásit
  • Citovat
5237
23.7.13 17:41
@PetaP píše:
Já už čekala další lesbickou diskuzi a ono je v názvu „bejby“, ne baby :lol:
Jinak ne, nedovedu si to zatím moc představit, mám jedno :)
:-D :lol: :lol:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama