Jsem blázen nebo je to normální?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
korunkapx
Povídálka 18 příspěvků 08.05.19 22:19
Jsem blázen nebo je to normální ?

Ahoj, mám dotaz. Mám přítele jsme spolu rok a půl a bydlíme spolu. Dostává mě do šílenství jeho neuklizeni, ja vím ze jsou chlapy cunata ale tohle je pro mě už extrém. Byl od svoji mámy zvyklý ze udělala vše nemusel ani odnést talíř do kuchyně proste vůbec nic. A to praktikuje i doma. Když ho jen poprosím aby jen něco malinko udělal jako donesl mi prádlo z pračky zatímco sundavam to co tam bylo predtim tak mi řekne ze to práce pro ženskou ze on uklízet nebude ze se po něm vozim :nevim: neexistuje žádný kompromis. Jsem z toho už unavená nechci aby dělal vše co ja občas si říkám ze to prehanim ale když mi řekne ze když platí půlku inkasa tak si platí moje služby v domácnosti tak mám chuť mu urvat hlavu! Cítím se v té chvíli ponizena. Jsem blázen? Prehanim to? Děkuji za odpověď

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
Reakce:
Jogrr
Závislačka 4848 příspěvků 08.05.19 22:21

Jsi blazen, ze jsi s takovym lenochem.

korunkapx
Povídálka 18 příspěvků 08.05.19 22:21

Ještě chci dodat ze má třeba na sedačce oblečení a ja mu vždy uklidim on přijde z práce a vezme uklizene oblečení a ze ho tam proste bude mít protože chce :nevim:

ontario7
Extra třída :D 11477 příspěvků 08.05.19 22:27
@korunkapx píše:
Ahoj, mám dotaz. Mám přítele jsme spolu rok a půl a bydlíme spolu. Dostává mě do šílenství jeho neuklizeni, ja vím ze jsou chlapy cunata ale tohle je pro mě už extrém. Byl od svoji mámy zvyklý ze udělala vše nemusel ani odnést talíř do kuchyně proste vůbec nic. A to praktikuje i doma. Když ho jen poprosím aby jen něco malinko udělal jako donesl mi prádlo z pračky zatímco sundavam to co tam bylo predtim tak mi řekne ze to práce pro ženskou ze on uklízet nebude ze se po něm vozim :nevim: neexistuje žádný kompromis. Jsem z toho už unavená nechci aby dělal vše co ja občas si říkám ze to prehanim ale když mi řekne ze když platí půlku inkasa tak si platí moje služby v domácnosti tak mám chuť mu urvat hlavu! Cítím se v té chvíli ponizena. Jsem blázen? Prehanim to? Děkuji za odpověď

nezlob se na mě, ale jsi, že vůbec vedle takovýho člověka můžeš usínat a dotýkat se ho…děláš mu placenou služku a on to ještě zvýraznuje…proč se necháš probuh tak ponižovat? :pocitac: :pocitac: kde je sakra tvoje hrdost?

Tichošlápek
Extra třída :D 14669 příspěvků 08.05.19 22:28

Jsi :lol: protože ten by jel už dávno :lol:

Petra Z
Hvězda diskuse 52969 příspěvků 08.05.19 22:29

Nejsi blázen…poslala bych ho zase mamince, když si syna takhle vychovala

AAAjirina
Stálice 85 příspěvků 08.05.19 22:41

Maminka ho moc rozmazlila..

Anna766
Hvězda diskuse 78601 příspěvků 08.05.19 22:42
@korunkapx píše:
Ještě chci dodat ze má třeba na sedačce oblečení a ja mu vždy uklidim on přijde z práce a vezme uklizene oblečení a ze ho tam proste bude mít protože chce :nevim:

Na to bych neměla nervy.

salamio
Závislačka 2645 příspěvků 08.05.19 22:42

Přesně tak, nakopat do zadele. Není to jediný chlap na světě a jsou i takoví, kteří čuňata nejsou a navíc klidně to prádlo i vyžehlí.

Melpel
Ukecaná baba ;) 2076 příspěvků 08.05.19 22:49

@korunkapx A co si platíš ty tou svou půlkou inkasa? Když on si platí to, že ty uklízíš, co dělá on?
Já bych s někým takovým nemohla žít. Potřebuji vedle sebe rovnocenného partnera, a ne někoho, kdo hledá druhou maminku, případně služku a osobní pečovatelku v jednom.

Psylocke
Stálice 93 příspěvků 08.05.19 22:49

Maminka! Nechapu, jak některý matky můžou takhle zk. rvit svoje syny pro život. Dělají ze sebe služky a je pak kua těžký takovýhle voly převychovat. Achjo.

MP Evik
Kecalka 161 příspěvků 08.05.19 22:54

Plati pulku domacnosti a take se tedy podili na polovine domacich praci. Kdybys napsala, ze plati vse a ty nic, tak by se dalo uvazovat, ze delas vsechny prace, ale takto ne. Pokud jste v byte, tak se ani o nejakych chlapskych pracich neda moc mluvit.
Nedokazu si to predstavit, muj muz dela domaci prace bezne. S takovym bych nebyla, vzdyt i o dite se pak jednou budes starat sama…

salubriter
Kecalka 222 příspěvků 08.05.19 22:58

Dělá si z Tebe služku s výhodami ;)

Cenarius
Kecalka 498 příspěvků 08.05.19 23:01

Je to obycejnej rozmazlenej lenoch a lempl. Pro zivot nepouzitelny!!! Bude to jen horsi, nedejboze si s nim poridit dite. To pak budeteme mit na starost dve deti! Jen vymenil mamahotel za pritelkohotel. Jen sex ma k tomu jako bonus, ze dobre vymenil.

Janli
Echt Kelišová 8778 příspěvků 08.05.19 23:01

Můj manžel taky doma neuklízí, oblečení nacházím všude, taliře taky. Ale můj manžel pracuje 16hodin denně, nepamatuju si, kdy by se jen tak kouknul na film nebo nedělal nic. Pokud si ten tvůj udělá osmičku v práci, zbytek dne má leháro a za půlku inkasa požaduje komplet servis, tak ho pošli zpátky k mamince ať si plody své výchovy vyžere sama.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
Váš příspěvek
Reklama