Jsem blbá - jen slibuje

Anonymní
8.1.20 13:00

Jsem blbá - jen slibuje

Proč nejsem jako kamarádky? Jeden nevyšel. Tak další, další…

Jsem s ním 14 měsíců, máme toho za sebou dost i společnou dovolenou po necelém roce. A udělal to znovu. Slíbil že přijede, nepřijel. Včera se omluvil a dnes nepřijel - telefon nebere, SMS neodpovídá.

Jsem tak blbá. Proč miluji někoho, kdo se sice tváří jakože mě miluje, snesl by mi Modré z nebe. A pak dělá toto?!?

To je pak jen vizitka, že jsem mu lhostejná, nemá ke mě žádné city!!! Nic. Jsem pro něj jen vzduch.

Psala jsem mu nejdřív, Kde jsi?,. Pak zkusila jednou volat. A nakonec i naspala, Co se zase stalo, že jsi opět nepřijel?,

Není to poprvé, podruhé, ani podesáté…

Proč se vždycky tak špatně zamiluju

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

172
8.1.20 13:02

Až se odraci ti zavolat tak to taky neber a neodepisuj

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8.1.20 13:04

Všechno má svůj důvod- i to, že se blbě zamiluješ.
Zkušenosti jsou v životě velmi cenné, a nějak je nasbírat musíme :-)

Nevím, co bych ti poradila. Z mého pohledu ti tímhle jednáním dává jasně na jevo, že tě má u zadku, nemlich, když ani nereaguje na SMS a volání..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8.1.20 13:14

Tak jedna vec je jeho uroven, to se proste nedela.

Druha vec je, ze mu to dovolis :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7814
8.1.20 13:15

Není to poprvé, podruhé, ani podesáté… Takže se pak ozve a chová se jako by nic? Až by napsal, volal, tak smůla, neodpověděla bych mu. Tohle by mi vadilo víc než hodně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8.1.20 13:17

Nejsi náhodou jen milenka? :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
8.1.20 13:18

@PanenkovaMakova Právě. Nejsem

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
8.1.20 13:20

Právě, někdy se omluvil, někdy to přešel. Není, ani na online. Prostě nic.

Nechci hned psát, že je konec. Ale to, že mi toto vadí, prostě ví

• Nahlásit
  • Citovat
5586
8.1.20 13:25

Protoze si sama sebe dostatecne nevazis atakovy zmetci to vycitej.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
8.1.20 13:26

Tak co mám dělat, napsat mu?

• Nahlásit
  • Citovat
23086
8.1.20 13:30
@Anonymní píše:

Naopak nepsat mu. Vůbec. Nejlip už nikdy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9497
8.1.20 13:38
@Anonymní píše:

Nepsat. Ale konecne si priznat, ze to zadny vztah neni. Ma te jen na traveni volnych chvil podle JEHO planu. Bohuzel :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14665
8.1.20 13:45
@Anonymní píše:
Proč nejsem jako kamarádky? Jeden nevyšel. Tak další, další…

Jsem s ním 14 měsíců, máme toho za sebou dost i společnou dovolenou po necelém roce. A udělal to znovu. Slíbil že přijede, nepřijel. Včera se omluvil a dnes nepřijel - telefon nebere, SMS neodpovídá.

Jsem tak blbá. Proč miluji někoho, kdo se sice tváří jakože mě miluje, snesl by mi Modré z nebe. A pak dělá toto?!?

To je pak jen vizitka, že jsem mu lhostejná, nemá ke mě žádné city!!! Nic. Jsem pro něj jen vzduch.

Psala jsem mu nejdřív, Kde jsi?,. Pak zkusila jednou volat. A nakonec i naspala, Co se zase stalo, že jsi opět nepřijel?,

Není to poprvé, podruhé, ani podesáté…

Proč se vždycky tak špatně zamiluju

Kolikrát jsi podobnou situaci už řešila? a nepsala jsi to sem už párkrát? pořád stejné odpovědi, ale ty si stejně poradit nenecháš, že?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
8.1.20 13:51

Máte pravdu. Teď už to vidím… Přitom před pár dny jsem od něj odešla. Snažil se, vrátila jsem se.

A dopadlo to jak to dopadlo.

Teď jsem ho konečně definitivně vymazala zablokovala a teď… Už to bude jen o tDnech brecebi. Neumím to jen tak přejít

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
8.1.20 14:01

To je ten starší partner? Psala jsi sem v létě a před pár dny znovu, viď?

Vykašli se na něj. Pokud jsi to ty, tak já ti anonymně odepisovala v té poslední diskusi, že jsme v létě chodila s podobným typem. Ukončili jsme to, ale přiznám se, že pro něj pořád mám slabost. (Něco je zkrátka těžké vnitřně překonat). Jsem ale moc ráda, že je po všem. Pobreč si a uzavřít to v sobě. Dokážeš to. Nemáš zapotřebí nechat sebou takhle orat… :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama