Jsem bolavá, unavená, nevyspalá a bezradná

Anonymní
16.1.21 18:24

Jsem bolava,unavená,nevyspala a bezradná!

Ahoj holky, ja už nevím kudy kam…
19.1.mam termín porodu.
Od prosince mam problémy-začalo to hroznou, křečovitou bolesti v zádech a brichu. Okamzite jsem jela do porodnice.Tam mi udělali ozvy, krev, moc, cevkovali. Nechali mě dva dny lezet(vyšetřující lékař si myslel, ze se rozjíždí porod)ale bolesti nebyly typu poslicku ale svirave a křečovité. Ustalo to. Laborka podle dr ok, na to mě propustili.
Par dnů jsem se ještě doma trápila, pak se to uklidnilo. Naklusala jsem na urologii-tam opět moc a sono ledviny(měla jsem bolest levé ledviny)podle lékaře vše dobre. Zadny nalez na ledvine.Byl klid…
Nicmene moc posla muj gynekolog na kultivaci a našly se tam nějaké bakterie. Rikal, ze velký zanet je hodnota 10 a ja mam 6.
Nasadil mi Furolin(2tbl./den)na 5 dni. Poctive jsem jedla.
A včera opět…(predevcirem mě bolela zase ta leva ledvina, to mě ambulantne prohlidl gynekolog a říkal, ze je čistá)odpoledne kolem 16hod.mi zase začaly neskutečné bolavé krece do břicha, podbriska, levé strany moc. mechyre až do zad.Dala jsem si teplou sprchu a opět jela do porodnice.Tam znovu ozvy a prohlídka porodnikem.Jsem prý úplně zavřena, porod to není. S tím mě pustili domu.Uz druhou noc nespim, není ulevujici polohy, bolest přichází v křečích ale břicho pořad bolí a střílí až do zad. Pomalu se dosouram na záchod, snažím se hooodne pít, močení mě tentokrat bolí ale dr to směřují stále na poslicky.
Za tři dny mam TP a ja nespim, jsem úplně bolava po stranách břicha, cele je jakoby napjaté.
Ale jezdit už nemám, mam počkat do pondělní poradny…
Jsem v totálním strachu, co se deje a úplně mě děsí porod, který mě čeká a ja jsem úplně k. o😭 😭 😭 😭 😭

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
10004
16.1.21 18:32

Dr.mi rikal, ze Furolin se ma brat minimalne 8 dni. Ale nevim.
Prujem zvraceni nemas…?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3783
16.1.21 18:33

Pokud bolestí nespíš, musíš znovu na pohotovost. Pokud by byl všední den, doporučila bych ti vzít si ranní moč do zkumavky a zanést si to jako samoplatce do laborky. Takhle jedine pohotovost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.1.21 18:35

@Lucie_Sx Ne,to ne…”jen”ty bolesti. Jakoby od ledvin a moc. mechyre…

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
16.1.21 18:42

@sediza Mam už počkat na pondělní poradnu a nejezdit. Bilkoviny i streptokoka mám negativního. Bojim se nějakého zánětu uvnitř. Ale podle dr a vyšetření pořad jen poslicci.😭jsem bezradna kam jet…nechci být hypochondricka ale ta bolest proste je:(((

• Citovat
  • Nahlásit
907
16.1.21 19:16

At ti nekde udelaji CRP to celkem jasne ukaze jestli nekde v tele nejaky zanet bakteriologickeho puvodu je nebo neni… ja tahle pred rokem skoro uz dvema skoncila na Bulovce na infekcnim po asi nejaky strevni chripce nebo co to tenkrat bylo (bakterolofie negativni), dva dny me bolelo bricho (zaclo to v sobotu vecer) v pondeli jsme skoncila u obvodaka a crp 150… a podezreny na zanet slepaku (ktery se vyloucil).

Klidne dneska zajet na pohotovost a dopredu se domluv jestli ti tam ten test dokazou udelat nebo ne, plati se asi 100kc a je hned videt co a jak.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6985
16.1.21 19:18

Neexistují i testy CRP, které se dají koupit v lékárně?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.1.21 19:24

@mado podle prosincovém laboratoře CRP 2…ale zvýšené leukocyty😭noc snad přežijí a ráno jedu znovu

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
16.1.21 19:26

@Leenvecka CRP mam jen 2 podle prosincovém biochemie🥺ale je tam zvýšený počet leukocytu. Vecer a noc musím zvládnout a ráno opět pojedu. Dopoledne bylo “celkem fajn”ale ty večery jsou peklo!

• Citovat
  • Nahlásit
6985
16.1.21 19:41

No, ale kde je prosinec, teď už to může být úplně jinak.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.1.21 19:45

@mado to ano…ale oni doktoři to stále směřují na ty poslicky. Zpravy jim vždycky predam, popisu bolest(taky vidí, jak chodím, sedím a lezim)sama upozorním na to, ze tohle je jiná bolest, ze tohle proste porod není!

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat