Jsem chlap a nestydím se za svoje pocity

28.3.20 18:52

Jsem chlap a nestydím se za svoje pocity.

Ahoj, očekával jsem, že zde bude převaha žen, proto schválně umisťuji svůj příspěvek sem.
Současná situace je zkouškou pro všechny, bez rozdílu…
Snad by kvůli tomu má deprese nemusela dosahovat takových intenzit, ale nejde to tzv. obalamutit.
Tyto dny jsou velmi těžké pro citlivou duši, silně zkoušenou chmurnými stavy.
Ačkoliv jsem zařazen spíše na introverta, nedostatkovým zbožím (zřejmě ještě nějakou dobu bude :? ) pro mě je útěšný kontakt v podobě objetí a „vyprazdňování“ duše.
Aktuálně bydlím sám, v kontaktu jsem s rodiči (prioritně) a pár známými.
Zkuste mě prosím pochopit a neodsoudit, doba je zlá a východisko nevidíme. Jak se s pocity perete vy ženy? Jak na vás dopadají existenční, zdravotní rizika?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

6040
28.3.20 19:04

Myslíš něco takového: https://www.youtube.com/watch?… ? Také se nestydíš za své slzy? A píseň o delfínech znáš? :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28.3.20 19:11

Ahoj celkem tě chápu, já osobně jsem velmi citlivá osoba, vím to o sobě a tahle „korona“ fáze mě vyjasnila že své stavy řeším tím že se snažím se zaneprázdnit tak abych neměla čas nad tím přemýšlet (věčné vzdělávání, práce, koníčky, pejsci,…). Teď vidím že to budu muset začít řešit na jiné úrovni a navštívím odborníka co nejdříve to půjde. Hodně sil ti přeji ať to zvládneš v rámci možností :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1.4.20 20:05

Tak se zkus nějak zaměstnat :kytka: Nevím jestli pracuješ z domu nebo ne, ale můžeš udělat generální úklid, nebo se podívat na nějaký film, dokument, etc.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama