Jsem divná, když chci vztah?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.03.18 21:41
Jsem divná, když chci vztah?

Mám blíž ke třiceti než k pětadvaceti. Už jsem nezadaná přes dva roky a vnitřně cítím, že chci vztah. Nelámu však věci přes koleno a neklesám na mysli, i tak ale slyším, že lámu věci přes koleno a jak se mám, že js single a že si toho mám užívat.
Opravdu je tak divné chtít žít v páru, i když sama být umím?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
longed-for-dream
Kecalka 356 příspěvků 14.03.18 21:50
@Anonymní píše:
Mám blíž ke třiceti než k pětadvaceti. Už jsem nezadaná přes dva roky a vnitřně cítím, že chci vztah. Nelámu však věci přes koleno a neklesám na mysli, i tak ale slyším, že lámu věci přes koleno a jak se mám, že js single a že si toho mám užívat.
Opravdu je tak divné chtít žít v páru, i když sama být umím?
Žít sama je lepší než žít sama ve vztahu.
mrav
Neúnavná pisatelka 19491 příspěvků 14.03.18 21:50

Není to divné, jen musíš najít toho pravého. :kytka:

LAlezane
Zasloužilá kecalka 976 příspěvků 14.03.18 21:53

Eéé… neřešíš na svůj věk trochu blbosti…? :roll:
Pokud si neumíš srovnat v hlavě vlastní priority a kecy ostatních, zamyslela bych se nad tím :roll:

Ms.Ragdoll
Závislačka 2666 příspěvků 14.03.18 21:54

Neni to divne ;) Zij a chovej se podle toho jak to citis a to co ma prijit, casem prijde. Neves hlavu ;)

Příspěvek upraven 14.03.18 v 21:56

xstrasilka
Ukecaná baba ;) 1799 příspěvků 22 inzerátů 14.03.18 21:55

Nevidím na tom nic divného. Přeji ti ať brzy najdeš toho pravého :kytka:

AnetVV
Kecalka 302 příspěvků 14.03.18 21:56

Nemyslím si, že je lepší být sama než ve vztahu :oops: To většinou říkají lidi, co skvělej vztah nezažili
Já ano a musím říct, že mě neskutečně naplňuje a dodává mi energii :oops: takže ne, nejsi divná, je to skvělý. Jen s kým v tom vztahu budeš :nevim: Já bych sama být už nechtěla, takže tě chápu, ale každý jsme nějaký že ;)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.03.18 22:04

Všechno má svůj čas. Přijde to v pravý čas. Já jsem byla sama 12 let a našla jsem toho pravého až těsně před 40 a ve 41 se nám narodila holčička. :) Užívám si jeho i jí a doufáme, že se ještě jedno mimčo povede. Plánujeme dům a celý další společný život. Před tím to byla prázdnota, i když naplněná prací a koníčky. Přemýšlela jsem jak na to, proč toho pravého nenacházím a po shlédnutí videí a téma proč nemohu najít toho pravého, jsem zjistila, že je to ve mně. Musela jsem si to srovnat v hlavě, přestat si sama házet klacky pod nohy větami typu, že já toho pravého nenajdu. Když jsem to odbourala, přišel okamžitě. Držím pěsti, pracuj na sobě, ujasni si, jaký chceš mít s tím partnerem pocit, ne jaký by měl být a on přijde.

jdukolem
Hvězda diskuse 49256 příspěvků 14.03.18 22:17
@Anonymní píše:

ne nejsi divná ani trochu…mě to přijde normální

Božislava
Ukecaná baba ;) 1630 příspěvků 14.03.18 22:18
@Anonymní píše:

A co přesně myslíš pod pojmem „vztah“?

jdukolem
Hvězda diskuse 49256 příspěvků 14.03.18 22:19
@longed-for-dream píše: Žít sama je lepší než žít sama ve vztahu.

sama ve vztahu? je hnití a umírání za živa… každý at se zařídí jak mí…ale upřímně nevidím souvislost mezi dotazem a tímto..

Petruna21
Echt Kelišová 9865 příspěvků 14.03.18 22:23

Divná určitě nejsi jen najít toho pravého :)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.03.18 22:24
@Božislava píše:
A co přesně myslíš pod pojmem „vztah“?

Klasický vztah, kde se dva mají rádi a respektují se. Ne nějaký ten derivát typu přátelství s výhodou, jak je dnes v módě.

Božislava
Ukecaná baba ;) 1630 příspěvků 14.03.18 22:28
@Anonymní píše:
Klasický vztah, kde se dva mají rádi a respektují se. Ne nějaký ten derivát typu přátelství s výhodou, jak je dnes v módě.

On si každý pod vztah může představovat něco jiného. Proto se ptám

Božislava
Ukecaná baba ;) 1630 příspěvků 14.03.18 22:29
@Anonymní píše:

Myslíš jako společný bydlení, společné lože a sdílení života?

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Kletba od matky vyšla! Alena z Pošty pro tebe prodává Nový Prostor a je na ubytovně

Byl to bezpochyby ten nejpopulárnější a nejemotivnější díl pořadu Pošta pro... číst dále >

Hokejista, který randí s Kovandovou: Prý nezapře podobu se slavným hercem

Vyplatilo se počkat! Česká Miss World Lucie Kovandová (25) byla dlouho věrná... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Miloše: Exmanželka žárlí na mou přítelkyni, chce se vrátit

Ženil jsem se z lásky a věřil, že na celý život. A pár let to tak i vypadalo.... číst dále >

Deset tipů, jak nastartovat životní změnu a být zdravější

Cítit se dobře fyzicky i psychicky si přejeme určitě všichni. Někdy k tomuto... číst dále >