Jsem divná, nebo je to normální?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
28.6.22 18:51

jsem divná nebo je to normální

Zdravím, je mi 17 let a připadám si trochu divně oproti ostatním. Vadí mi, že když např. někdo pro mě udělá něco hezkého nebo tak, tak si toho až moc cením a to je třeba jenom kvůli úplné blbosti, např. měla jsem ve škole z češtiny známku 2,50 mezi dvojkou a trojkou a tak moc jsem chtěla tu dvojku, nakonec mi ji dala, já za ní byla ji poděkovat a teď si ji strašně moc vážím jako by pro mě udělala bůhví co, už se ani v jejích hodinách nebavím a nedělám co nemám, ne že bych se předtím chovala hnusně. Prostě dělám to tak u všech lidí co ať se jedná o cokoliv. Někdo pro mě něco udělá a to kolikrát dá se říct nic moc neudělal a já se k němu chovám až moc hezky a strašně si toho cením i když skoro nic pro mě neudělal. A citím k němu pak strašně dobrý vztah, že tomu člověku nechci ublížit a tak. A já si prostě připadám divná nevim jestli je to normální nebo ne. Dneska mi třeba spolužačka řekla, že jsem divná, protože jsme vyhráli soutěž a učitelka řekla, že za to dostaneme odměnu a já řekla, že o žádnou odměnu nestojím, že ji prostě nechci, tak jestli to není povinný ať si ji nemusím brát s tím, že prostě nemám ráda odměny. Jako slovní hodnocení a pochvala to mi nevadí naopak.
Já vím, že sem píšu dost blbý dotaz, ale prostě mi přijde, že jsem divná a že se takhle nikdo nechová, ale já fakt nemám nikoho koho bych se zeptala

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1479
28.6.22 18:58

Podle mě seš normální, jen budeš podle popisu hrozně citlivý a čistý člověk, což je na jednu stranu super, protože takových lidí ubývá. Počítej ale s tím, že s tímhle přístupem jsi strašně zranitelná, ne vždycky se kolem tebe lidi stejně dobří jako ty.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20718
28.6.22 19:31

Chces delat veci presne tak, jak ti to prijde spravne.
Ani o chlup jinak.
To je dost omezeny a omezujici pristup.
Casem a zkusenostmi ti dojde, ze takhle striktne nalajnovanej zivot neni nic prijemneho.
Ze si tu odmenu proste vezmes, protoze darujicimu tim udelas radost, a nebudes to pitvat a resit, protoze jde vlastne o houby.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
43852
28.6.22 19:52
@Anonymní píše:
Zdravím, je mi 17 let a připadám si trochu divně oproti ostatním. Vadí mi, že když např. někdo pro mě udělá něco hezkého nebo tak, tak si toho až moc cením a to je třeba jenom kvůli úplné blbosti, např. měla jsem ve škole z češtiny známku 2,50 mezi dvojkou a trojkou a tak moc jsem chtěla tu dvojku, nakonec mi ji dala, já za ní byla ji poděkovat a teď si ji strašně moc vážím jako by pro mě udělala bůhví co, už se ani v jejích hodinách nebavím a nedělám co nemám, ne že bych se předtím chovala hnusně. Prostě dělám to tak u všech lidí co ať se jedná o cokoliv. Někdo pro mě něco udělá a to kolikrát dá se říct nic moc neudělal a já se k němu chovám až moc hezky a strašně si toho cením i když skoro nic pro mě neudělal. A citím k němu pak strašně dobrý vztah, že tomu člověku nechci ublížit a tak. A já si prostě připadám divná nevim jestli je to normální nebo ne. Dneska mi třeba spolužačka řekla, že jsem divná, protože jsme vyhráli soutěž a učitelka řekla, že za to dostaneme odměnu a já řekla, že o žádnou odměnu nestojím, že ji prostě nechci, tak jestli to není povinný ať si ji nemusím brát s tím, že prostě nemám ráda odměny. Jako slovní hodnocení a pochvala to mi nevadí naopak.
Já vím, že sem píšu dost blbý dotaz, ale prostě mi přijde, že jsem divná a že se takhle nikdo nechová, ale já fakt nemám nikoho koho bych se zeptala

Možná o sobě nemáš valné mínění, když nechceš být odměněna a jsi druhým přehnaně zavázána. Poděkovat a ocenit pomoc druhých je fajn. Ale někdy i přijmout tu pochvalu. Uděláš tím radost druhým.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat