Jsem dlouho na mateřské - už mi hrabe

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
MaxBett
Nováček 5 příspěvků 12.12.18 09:19
Jsem dlouho na mateřské - už mi hrabe

Ahoj holky, jsem už 5 let na mateřské, mám dvě děti 5 a 2 roky a poslední dobou si připadám jak deb. l. Jsem roztržitá, nedokážu se na nic soustředit, mám pocit jak když jedu na autopilota, pak na spoustu věcí zapomenu protože se prostě nesoustředím nebo myslím na něco jiného. Nebyla jsem schopná si vzpomenout jestli měla malá po očkování teplotu a to to nejsou ani 3 týdny. A korunu tomu nasadil manžel, když jsem se ho ptala kde je nabíječka na telefon a on se na mě utrhl, co se mě pořád ptáš, vždyť už jsem ti ji dával…vůbec nevím… Jsou to příznaky mateřské demence, nebo jen roztrzitost unavené mámy nebo už mi fakt kape na maják? :D Máte to tak některá podobně?

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
dickys
Zasloužilá kecalka 923 příspěvků 12.12.18 09:23

Já jsem na mateřské „teprve“ 2 roky, ale už mám 2 děti a připadám si stejně jako ty, je to v pohodě :) :palec:

MaxBett
Nováček 5 příspěvků 12.12.18 09:26

To jsem ráda, občas pomůže, vědět, že v tom člověk není sám. :lol:

scentini
Závislačka 3515 příspěvků 12.12.18 09:27

Myslim, ze je to normalni. Ja jsem roztrzita hrozne. Minule jsem nechala mladsi dceru spat ve vajicku v kuchyni a odjela, nastesti jsem si to uvedomila, kdyz jsem couvala z garaze.

brumi
Kelišová 6598 příspěvků 12.12.18 09:27

@MaxBett klídek je to jen klasická mateřská ponorka :D , taky jsem byla doma přes 5 let a masakr,už jsem myslela že mi mozek odešel navždy :D . Teď v září nastoupil do mš i nejmenší a za týden jsem byla zase člověk :D :D , akorát to má jednu nevýhodujak jsem si rychleodvykla na ten blázine ,tím rychleji mileze na nervy když se všichni tři vrátí domů . Co mě předtím vytočilo až po půl dni, teď po půl hod. Taky jsem měla stavy že jsem nevědělakdo mi co říká,nebo mi už řekl, dal atd, kolikrát jsem našla mobil v mrazáku,pala plínku 10 leté,flašku zas 5 leté, dokonce se mi i jména pletly :D :D

Anitramm
Zasloužilá kecalka 676 příspěvků 12.12.18 09:28

Jsem 2,5 roku na mateřský a někdy mívám pocit, že mám snad Alzheimera :lol: Nejsi v tom sama. ;) :)

Janakatabara
Kecalka 174 příspěvků 12.12.18 09:28

Mám dvouletou a půlroční a jsem na tom stejně. Své děti miluji, ale těším se, až půjdou do školky a já do práce mezi lidi.

vejilka
Závislačka 4856 příspěvků 12.12.18 09:33

Já si také přišla otupělá po dvou letech doma. Hodně mi pomohlo jít na brigádu, alespoň občas. Ze začátku jsem si připadala i tam jak debil, :lol: Teď už je to zase fajn

MaxBett
Nováček 5 příspěvků 12.12.18 09:35

@Anitramm Na Alzheimera už jsem taky myslela a v některejch příznacích jsem se i našla :D

Aduš8
Závislačka 2948 příspěvků 12.12.18 09:35

Úplně ti rozumím, já se teď měla pod dvou letech vracet do práce po mateřské, tak jsem se těšila.. A teď jsme zjistili, že jsem znovu těhotná :lol:. Bylo to plánované, jen to vyšlo hned napoprvé. Trochu jsem doufala, že to pár měsíců potrvá, do práce jsem se fakt těšila. Teď mě čeká 8 měsíců doma na zákazu výkonu povolání :nevim:. Asi se tu zblázním. :lol:

blumen
Hvězda diskuse 44105 příspěvků 12.12.18 09:35

No nevim, ja chodim do prace s jednim ditetem a jsem na tom obcas stejne :D

mayecka
Ukecaná baba ;) 1260 příspěvků 12.12.18 09:38

Ahojky já jsem na mateřské už 10 let :lol: a vůbec nelituji. Ještě se napracuju do důchodu dost :kytka: :mavam:

Kriss Tina
Kelišová 6961 příspěvků 12.12.18 09:44

Já byla doma 4 roky na materske, pak sem nastoupila do práce, kde to bylo to samé protože dělám v domově důchodců a s důchodcema je to kolikrát horší než s malýma dětma :mrgreen: a po 2 měsících opět rizikové takže paráda, už mi doma zase hrabe :lol: co si nenapíšu to zapomenu a hlavně co se tak pozoruju, dřív sem měla docela přehled o trendech, co se kde děje, atd a teď sem tak maximálně expert na dětské nemoci a hračky :mrgreen:

Annabela11
Závislačka 2788 příspěvků 12.12.18 09:44

@MaxBett Ženská na mateřské zmagoří já to říkám pořád…měla jsem to samé :roll: Jsem šťastná že to mám za sebou a jsem v práci.

7.straka
Kecalka 315 příspěvků 12.12.18 09:47

Už jsem doma pátý, vlastně šestý rok, teď se jsem měla vlastně „výročí“ :lol: a mám to stejný. Osobně to připisuju dvěma věcem - jednak tím, že mozek má strašně málo nových podnětů, nemusí se nic nového učit a tak si bere devolenou. Plus se k tomu, aspoň v mým případě, přidává fakt, že dělám sekretářku čtyřem lidem - musím udržet milión věcí; počínaje tím, co je potřeba nakoupit, vzít s sebou k babičce, přes akce ve školce a doma, až k preventivkám a manželově práci, protože mi „přeci říkal“, že se mi zpozdí náhradní díly a on má z toho hlavu v pejru…no a ve chvíli, kdy něco zapomenu, vypustím nebo si dovolím vypnout, je průser.

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Zdrogovali je a svázali! Reportér tvrdí, že zná pravdu o záchraně thajských fotbalistů

Už půl roku uplynulo od záchranné akce, která měla za cíl dostat dvanáct... číst dále >

Příběh lásky „Luďana a Ilony“: Dohodil Hofmann Jitce roli na usmířenou za nevěry?

V seriálu Most! hrají Martin Hofmann (40) a Jitka Čvančarová (40) bývalé... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >