Jsem fakt tak hrozná? Chci toho moc?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.12.18 19:20
Jsem fakt tak hrozna? Chci toho moc?

DOBRY den,

Manz ma od 22.12. dovolenou, jde az po 6.1. do prace a pojal to jako dovolenou, nic proti tomu, ale s nicim nepimuze, dite skoro se musim doporosivat, aby pohlidal.. Od 22. kazdy den spi, chodi spat pozde, dopo vyspava, vetsinou ho vzbudi dcera, ze ho otravuje, ale driv jak v 10-11 nevstane, ja s dcerou kazdy den od 7, nekdy i driv, kdyz nema dovcu a vikendy je to stejne, asi jsem si blahove myslela, ze kdyz ma dovcu, ze i ja si oddechnu..

U nas, ja vstanu v 7, snidane, poklidim, uvarum, hraju si s dcerou ci jdeme dopo ven, dcera ma 3. On vstane kolem pul 11, v prumeru.. Sprcha, snidane (kuchyn muzu uklizet znova), kaficko, na pc noviny, ja dam obed, uklidim kuchyn, uspavam dceru (nevadi mi to) usne ccav pul 1 a spi necelou hodku, muz sedi u pc a hraje hry. Dcera vstane, hrajem si na posteli, muz stale u pc, pak s ni chvilku poblbne, ja dam treba peat pradlo ci ho povesim, pak jdeme spolecne ven na prochazku, na hriste.. Muz s nami, cca hodka a pul, prijdem domu, ja se venunu dceri ci domacnosti, on u pc, nerikam, vezmu si treba mobil a kiukam na net, ale kdyz dcera neco dela ci neco chce, ja na ni reaguji, on od pc skoro nevstane, pak vecere, maluji s s dcerou, doklidim co je nutne, dcera chodi spat po 8 se klupe, ale usina az tak po 9, uspavam ja, muz u pc. Obcas max uvari, ted jak ma tu divcu dkonce rano vstal v pul 7, ale ne ze by me nechal polezet jednou dele, meli sraz se stejne postizenymi kamarady na online hre.. :roll: kdyz mu rek u, ze bych si chtela prispat ci dopo cist knizku, nic.. Vcera jsem byla cely den s malou pryc, odesly ksme v pul 10 a vratily se v 5, mel cely den pro sebe a stejne i po prichodu u pc sedel, jediny co dal pect kure a vyhodil odpady, ale kartony a plast tu nechal, s tim jsem sla ja.. Dnes vstal v 11 a do 3 nic nedelal, pak jsem ho poslala s dcerou nakoupit, on ze at jedu sama, ze si vorazim, rikam, ze to pro me fakt neni voraz :roll: tak vrblal, ale jel. Vratil se z nakupu a zas u pc.. Ok, nemusim uklizet denne, ale chci tajy vypnout, schvalne jsem si vzala knihu do loznice a rikam, ze at taky funguje on, no sedi k dceri zady, sluchatka na usich.. Dceravzala z lednixe vajecnak a rizleva ho tu, jsem to zas ja, kdo zavre knihu a resi to, proste ja vypnout nemuzu.. Prece nema malo casu pro sebe, ne? Nebo jo? Posledni dobou jen slysim, te on ma divcu, on chodi do prace a ja jako nemam narok na nic?? Prehanim?

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:
Sany80s
Kelišová 6718 příspěvků 29.12.18 19:22

Nepřeháníš, ale nenaděláš nic.
On svoje priority dal jasně najevo.

Lucy75
Kecalka 419 příspěvků 2 inzeráty 29.12.18 19:26

8) jejda… špatně nastavená pravidla zjevně.. od začátku.. táta si hraje na druhé dítě..
ten můj teda byl i chvíli na mateřské kombinováno s jeho prací, navíc se stará i po dobu mých každoročních lázní a já po dobu jeho,
takže oba víme, zač je toho s dětmi loket,
ale ten tvůj to neví
takže vřele doporučuji odjet k rodičům na víkend nejméně , dítě mu tam nechat, ON totiž zatím vůbec nedospěl a netuší oč vůbec jde..
ale nelituji tě.. každá si za to můžeme sama.. já to nastavila od začátku… vyděláváme oba, chodíme do práce oba, staráme se oba na 100% stejně…

Kriss Tina
Kelišová 7075 příspěvků 29.12.18 19:29

Odpoj internet, zahesluj počítač a odblokuj až po nějaké jeho aktivitě :) my teď teda taky máme volno ale já se teda nepřetrhnu, vyspáváme společně i do 10 hodin, syn se přidá :) uklízíme jenom to nejnutnější, ve vaření se střídáme…

růžový achát
Kelišová 5730 příspěvků 29.12.18 19:31

Tohle mam doma, smířila jsem se s tím, naštěstí už mam na bordel paní na úklid zase tedy… od Noveho roku jinou… chodím už take do prace a mam jen dvě ruce

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.12.18 19:33

Celý rok maká, chudák. A když je doma, tak má nárok si odpočinout a vyspat se. Vždyť celý rok vstává brzo, v práci maká, co to jde. Ty jsi celý rok doma! To jsou slova tchyne a tchana. Myslela jsem, že až budu chodit do práce, tak už ty kecy nebudu poslouchat. Chodim do práce, ráno vozím děti, vyzvedávám, vozim do kroužku. Celé volno spí. Ráno do desíti. Pak po obědě. Doma nehne ani prstem a dětem se teda zrovna nevěnuje. V ruce pořád mobil a něco hledá na internetu a do toho koukám na televizi. :zed: Já lítám kolem děti. Taky bych si lehla ke knížce. A zase jsem si vyslechla, jak, je chudák od tchyně. Obrecela jsem to. Myslím, že vám se věnuje víc. Chápu, že tě to štve. Řekni mu to.

pikachu9
Stálice 52 příspěvků 29.12.18 19:34

Ty blaho, to je masakr. 8o Upřímně tě lituju, takovej chlap je akorát doma jak další dítě.. Kolik mu je? Že se takhle chová… Nějak bych mu povyhrozovala..

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.12.18 19:37
@Kriss Tina píše:
Odpoj internet, zahesluj počítač a odblokuj až po nějaké jeho aktivitě :) my teď teda taky máme volno ale já se teda nepřetrhnu, vyspáváme společně i do 10 hodin, syn se přidá :) uklízíme jenom to nejnutnější, ve vaření se střídáme…

To bych udelala, ale to by bylo hadek, uz ted se jen hadame, vzdy rekne, ze ma narok odoocivat, je doma, co jako chci, ze mu nebudu urcovat, kdy muze hrat apod.. Jsem uz unavena, zezacatku to tak nebyli, zlom nastal cca pred pul rokem, chtela jsem jit do orace, ale skolka nema misto a on to pojal, ze nevydelavam.. :roll: oritom se do orace tesim, obcas chodim ba vrigady, ale nemame hlidani.. Fakt nedozraly je, pritom, kdyz se dcera narodila, snazil se, nekde cestou zjustil, ze he to drina a vse s ditetem a domacnisti hodil na me.. Nevim hak z toho ven, mam ho dost. Nemam ke komu odjet, ale uvazuji, ze az zacnu lracovat, ze odejdu, nici nam to vztah.. :zed:

Kriss Tina
Kelišová 7075 příspěvků 29.12.18 19:38

Tak mu nech jednou dceru doma a vypadni někam ven třeba na celý den, když uvidí kolik práce to obnáší mozna mu dojde že péče o dítě a domácnost není dovolená :)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.12.18 19:39
@Anonymní píše:
Celý rok maká, chudák. A když je doma, tak má nárok si odpočinout a vyspat se. Vždyť celý rok vstává brzo, v práci maká, co to jde. Ty jsi celý rok doma! To jsou slova tchyne a tchana. Myslela jsem, že až budu chodit do práce, tak už ty kecy nebudu poslouchat. Chodim do práce, ráno vozím děti, vyzvedávám, vozim do kroužku. Celé volno spí. Ráno do desíti. Pak po obědě. Doma nehne ani prstem a dětem se teda zrovna nevěnuje. V ruce pořád mobil a něco hledá na internetu a do toho koukám na televizi. :zed: Já lítám kolem děti. Taky bych si lehla ke knížce. A zase jsem si vyslechla, jak, je chudák od tchyně. Obrecela jsem to. Myslím, že vám se věnuje víc. Chápu, že tě to štve. Řekni mu to.

Rikam, ale on me ma za hysterku a ze prudim, ma za to, ze dela dost, neni s nim rec.. Prijde na to a bude pozde, hrozne nas to odcizuje, mam ho dost, jsem protivna, mesic jsme spolu nespali, nemam chut a on nic, hlavne ze hraje, vic snad nepotrebuje, nechapz, te nevidi, ze mame problem akdyz neco reknz, prehanim..

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.12.18 19:41

@Kriss Tina to vidim, prijdu domu a nebudu vedet co driv jedniu jsem to zkusila, doma birdel nevidany, dcera u tv, on u pc :roll: jo vzal ji na chvili ven, ale jinak, navic ji vse dovoli, aby mel klid a ja pak s dcerou zas bojuji, ze tohle se nedela

Diana69
Kecalka 250 příspěvků 11 inzerátů 29.12.18 19:44

Chápu že on pracuje…ale zase takovou dovolenou určitě nepotrebuje :D :D já bych mu něco od plic řekla! Je to i jeho dítě a může se postarat…ty nejsi robot :hug: jednou je táta tak ať se kouká starat!!!

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.12.18 19:45
@Anonymní píše:
Celý rok maká, chudák. A když je doma, tak má nárok si odpočinout a vyspat se. Vždyť celý rok vstává brzo, v práci maká, co to jde. Ty jsi celý rok doma! To jsou slova tchyne a tchana. Myslela jsem, že až budu chodit do práce, tak už ty kecy nebudu poslouchat. Chodim do práce, ráno vozím děti, vyzvedávám, vozim do kroužku. Celé volno spí. Ráno do desíti. Pak po obědě. Doma nehne ani prstem a dětem se teda zrovna nevěnuje. V ruce pořád mobil a něco hledá na internetu a do toho koukám na televizi. :zed: Já lítám kolem děti. Taky bych si lehla ke knížce. A zase jsem si vyslechla, jak, je chudák od tchyně. Obrecela jsem to. Myslím, že vám se věnuje víc. Chápu, že tě to štve. Řekni mu to.

Btw, tchyne taky porad jaky je to chudacek, rika to i pred nim, jednou se zminil, ze varil brambiry (hlidal je, aby se nerozvarily, kdyz jsem sla s dcerou dokoupit neci) a ona, ze takhke dela v kuchyni, asi ze ho pretezuju :roll: 7

Akinee
Ukecaná baba ;) 1635 příspěvků 29.12.18 19:47
@Anonymní píše:
Rikam, ale on me ma za hysterku a ze prudim, ma za to, ze dela dost, neni s nim rec.. Prijde na to a bude pozde, hrozne nas to odcizuje, mam ho dost, jsem protivna, mesic jsme spolu nespali, nemam chut a on nic, hlavne ze hraje, vic snad nepotrebuje, nechapz, te nevidi, ze mame problem akdyz neco reknz, prehanim..

Mám osypky, jen to čtu. To zas bude jeden, co si bude stěžovat, že manželka nechce sex. :roll:

Akinee
Ukecaná baba ;) 1635 příspěvků 29.12.18 19:48
@Anonymní píše:
Btw, tchyne taky porad jaky je to chudacek, rika to i pred nim, jednou se zminil, ze varil brambiry (hlidal je, aby se nerozvarily, kdyz jsem sla s dcerou dokoupit neci) a ona, ze takhke dela v kuchyni, asi ze ho pretezuju :roll: 7

Asi bys ho měla mamince vrátit.

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Reportáž: Izera v televizi nechtěli, divadla ale kvůli němu praskají ve švech

Málokterý český komik se těší takové popularitě jako Zdeněk Izer (52). I... číst dále >

Trest za autonehodu? Lucie Gelemová vystřídala v rodině Dádu Patrasovou

Herečce Dagmar Patrasové (62) se celý život bortí přímo pod rukama. Nejenže... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >