Jsem gay, kde se seznámit?

Anonymní
25.9.21 23:18

Jsem gay, kde se seznámit?

Hezký večer, jsem mladý chlap, je mi 22 a konečně si po několika letech dokážu přiznat, že jsem gay. Mám za sebou jeden vztah s holkou, ale tam jsem cítil, že to není to pravé i když jsem lhal sám sobě a nechtěl si to přiznat. To už mám v sobě nějak zpracovaný i když ještě nejsem ve fázi to přiznat okolí. Jsem z věřící rodiny. To ale teď neřeším, chtěl bych poznat fajn kluka, ale nevím kde a jak na to. Zkoušel jsem seznamku, to je katastrofa, tam je to samý úchylák a během hodiny mi přišlo třicet zpráv, z toho jedna byla aspoň jedna věta. Jinak to byl jen samý penis a často i bez pozdravu. Po pár týdnech jsem tam přestal chodit, nedělalo mi to dobře a začal jsem se užírat, co to je za sortu lidi a že já do ní nechci patřit. Psal jsem si s pár klukama, kteří byli dle profilu zadání a ti říkali, že je to normální a že tam vážný vztah neseženu, že ani oni ho nemají, mají to jen schválně v profilu. S těma se trošku pokecat dalo, ale stejně po pár dnech chtěli intimní fotky a to já nepošlu, tak si se mnou přestali psát. A já už pár týdnů přemýšlím, kde se mám seznámit. Holku bych sbalil hned, některé si o to vysloveně říkají, ale u kluka vůbec nevím. Jak ho oslovit a přijde mi jako blbý nápad říkat klukovi v tramvaji nebo v metru, že mu to sluší. To bych mohl taky dostat do držky. Jsem už bezradný. A jelikož to tajim před okolím, tak se nemám s kým poradit, tak možná mi poradíte tady. I když to sem asi úplně nepatří, ale co jsem koukal, tady se řeší všechno a hlavně je to anonymní. Předem všem děkuji.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
639
25.9.21 23:26

Kamarád si píše s klukama na Grinderu. A taky má štěstí, že kam jde, tam je taky nějaký gay 😃 ale on zatím nehledá vztah, ale jen známosti na jednu/pár nocí

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.9.21 23:39
@Asiina píše:
Kamarád si píše s klukama na Grinderu. A taky má štěstí, že kam jde, tam je taky nějaký gay 😃 ale on zatím nehledá vztah, ale jen známosti na jednu/pár nocí

No ale to já právě nechci, já nečekám, že hned potkám někoho na vážný vztah, je mi jasné, že to je o štěstí a nejde si to plánovat, ale chtěl bych poznat nějakého, s kým bych něco podnikl, bez toho, aby to bylo hned za účelem sexu. Nechci známost na pár dní nebo na jednu noc. Chci dotyčného poznat a pak tomu nechat volný průběh. Ne si domluvit schůzku za tímto účelem. Snad se chápeme?

• Citovat
  • Nahlásit
610
25.9.21 23:45

Hele, mám jednoho kolegu, který řeší něco hodně podobného (akorát už svou orientaci neskrývá). Je mu 28, je to „kanelářská krysa“, ale bohužel ho vždy zaujmou pokérovaní borečci z posilovny, místo aby „lovil“ v dostupnějších vodách…a pak samozřejmě nenachází. Na nějaké té seznamce je registrovaný také, a ten si zase stěžuje, že ho oslovují 40+ (klidně i normálně ženatí), ale o úplných oplzlostech nemluví, tak nevím :nevim: Držím mu palce, ale musí si ujasnit co vlastně chce a co on tomu druhému může nabídnout.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
639
26.9.21 00:25
@Anonymní píše:
No ale to já právě nechci, já nečekám, že hned potkám někoho na vážný vztah, je mi jasné, že to je o štěstí a nejde si to plánovat, ale chtěl bych poznat nějakého, s kým bych něco podnikl, bez toho, aby to bylo hned za účelem sexu. Nechci známost na pár dní nebo na jednu noc. Chci dotyčného poznat a pak tomu nechat volný průběh. Ne si domluvit schůzku za tímto účelem. Snad se chápeme?

Ja to chápu, věřím že třeba na tom Grinderu jde najít i normální chlapy. Stejně jako my ale musíš hledat a nenechat se odradit tím, že ti do zpráv hned přistane něčí penis 😃 je to sice těžké, ale jsou tam i lidi, kteří stojí o to samé, co ty

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2
26.9.21 01:50

Ahooj, mám kamaráda (jako mladší bráška) prochází tím stejným. Nebudu taky psát nějaký extra sloh, kdyby jsi chtěl a byla tady možnost nějaké osobní zprávy (omlouvam se jsem tady nová) tak mi napis :srdce: :) Kdyby bylo cokoliv potřeba, přítel.. rada zkratka cokoliv, piš :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
412
26.9.21 03:32

Rozumím Ti, není to nic snadného, ale nezoufej. Můžeš tomu jít naproti tím, že budeš chodit mezi lidi a rozhlížet se kolem sebe. My jsme kolem sebe takto chodili téměř rok, byli jsme tedy o nějaký ten rok mladší, ale už jsem zoufal a pomalu se připravoval na celoživotní single kariéru. Dnes se tomu samozřejmě směji, bylo mi 17, takže to bylo mimo, ale v té době jsem to bral jako konec světa. Potkali jsme se párkrát na diskotéce, oba jsme byli samá holka, to aby jsme nebyli nápadní a taky se na nás lepili tak nějak samy. Zákon schválnosti, zrovna když to člověk nepotřebuje :mrgreen:. Lámal jsem si hlavu, jak ho oslovit, tolik jsem se bál, přišlo mi to trapný. Říkal jsem si, že je stejně na holky a sám jsem byl zmatený z toho co se mnou dělá. Do té doby jsem si nepřipouštěl, že bych nebyl hetero i když dnes vím, že někde hluboko, jsem to tušil, no skoro věděl, ale nepřipouštěl jsem si to. Měl jsem holku, měl jsem ji rád, dělal mi dobře zájem i jiných holek, co se kolem motaly a víc jsem neřešil. Za několik týdnů, co mi definitivně došlo nebo spíše jsem si definitivně přiznal, že to budu mít jinak, jsem ukončil vztah se slečnou a snažil se dostat z hlavy toho kluka z diskotéky. Nedalo mi to a dostal jsem nápad, řekl jsem si, že ho zkusím najít na seznamce, protože co kdyby. Tam to byl pro mě šok. Hotový virtuální nevěstinec plný prasáků, včetně ženáčů. Ale dnes vím, že to nebylo tak horké, za krátkou dobu působení tam, jsem tam poznal tři normální kluky, jo a asi tisíc exotů, to je pravda. Ale později jsem zjistil, že ti tři si našli své protějšky zrovna tam, takže jde to. Jen to chce trpělivost. Myslím, že toto platí i na hetero seznamce, tam je to také kolikrát jako hledat jehlu v kupce sena. Ovšem někdy se zadaří. Mně se to nepovedlo, co jsem tam hledal, jsem tam nenašel. Ale když jsem to nejmíň čekal, potkal jsem po několika měsících toho, na koho jsem nemohl přestat myslet. Nabídl mi svezení, měl čerstvě řidičák. Za chvíli mi došlo, že to není náhoda. Zjistil si kam chodím do školy a sebral odvahu. Na slova se moc nezmohl, jen mi v autě vrazil do ruky kytku z bonbónů a lízátek, společně s lístkem, kde bylo napsáno: „jestli se pletu, tak se omlouvám a zapomeneme na to“.Já ze sebe dostal jen ne, nepleteš. Už je to 14 let a jsme stále spolu. Píšu to proto, že jsem přesvědčen, že jsme vybaveni nějakým radarem a člověk to pozná, vycítí. Takže být tebou, zbytečně se nestresuji a uvidíš, že jednou to přijde, třeba zrovna také ve chvíli, kdy to nebudeš vůbec čekat. Je hrozně dobře, že víš co chceš, to je hodně důležité a zbytek už je o štěstí a to jednou přijde, neboj. Hlavně se opravdu drž toho, co chceš, aby si jednou nemusel litovat, asi víš kam mířím. Zkrátka se nenech ukecat od sexuálních loudilu s tím, že lepší, než nic. Ne buď svůj a neustupuj ze svých požadavků. Hodně štěstí ;).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1
26.9.21 09:39

Ahoj, ja som bol na tom tak ako ty, keď som mal 22 ukončil som vzťah s partnerkou a priznal som si to ako na tom som. Tiež som začal chodiť na zoznamky, kde to bola jedna katastrofa, len sex, nahé fotky alebo muži 40+, no občas sa našla aj výnimka a našiel sa niekto fajn, aj keď bol z ďaleka, ale aspoň som veril že je šanca nájsť niekoho normálneho. Možno po mesiaci na zoznamke som našiel chalana z vedľajšieho mesta, on mi tiež napísal že hľadá sex, ale rád by našiel aj niečo vážnejšie. Písali sme si nejaké 2 týždne, z fotiek sme si boli sympatický, pozval ma na rande, aj keď som chvíľu rozmýšľal či áno, lebo povedal že on aj vzťah začína sexom, aby vedel či to bude klapať aj v posteli, s čím som nesúhlasil, že len normálne stretko… Stretli sme sa, bolo nám spolu super, veľmi sa mi páčil, večer ma pozval k sebe domov, u neho sme si dali víno no a aj keď som vravel že nie nakoniec sme aj tak skončili v posteli :) No a dnes je to piaty rok čo sme spolu :) takže ja by som sa nebál ani tých zoznamiek, ale treba tam dlhšie hľadať, lebo je tam možno 1% normálnych ľudí… ak by ťa niečo zaujímalo, kľudne napíš správu :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8534
26.9.21 09:57

Mně přijde vtipný, že se na to ptáš na serveru plnej matek zvaný emimino :) ;)

kamarádka si svoji orientaci uvědomila cca v 45 letech a na seznamce si našla holku, docela rychle. Jde to, musíš to asi prostě zkoušet a nenechat se odradit neúspěchy.

podle mě je nejlepší narazit na partnera mezi lidmi podobných zájmů, já třeba nejlepší lidi potkala vždycky na horách, což je můj koníček. Manžela teda nakonec na seznamce :), ale hledala jsme primárně kluka co není pecka, chodí po horách, nebo leze po skalách, cestuje a tak.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.9.21 13:13

@Ja-rekk To je hezký, jak z červené knihovny. Nějak takhle bych si to taky představoval. Ale myslím, že jsi měl fakt štěstí, ale i tak mi to dalo naději. Já totiž zatím narazil jen na kluky co jim jde o sex. Schůzku si podmiňují intimními fotkami a sexem na prvním rande. My si píšeme tak 14 dní, rozumíme si, vážně se těším na další psaní, ale když se zmíním, že bych se rád sešel, tak mají zájem jen v případě, že pošlu nahé fotky a budu souhlasit se sexem na prvním rande. A nebo si chtějí pořád jen psát a ze setkání se vymlouvají. Slušně napíšu, že takto to nechci, nabídnu setkání a že víc se uvidí osobně a v ten moment buď naše konverzace končí, v tom lepším případě. V tom horším mě dotyčný začne urážet, že jsem divný, že mám mindráky, že jsem si s ním jen hrál a tak. Není to pravda, jen se nechci nechat do ničeho tlačit. Už jsem si právě připadal divný já. Už pochybuju, jestli není ta chyba u mě. Protože se mi to nestalo jednou, dvakrát, ale několikrát. Vždycky mi je z toho smutno, protože si to představuji úplně jinak. Navíc neznám žádného gaye, co by měl vztah déle než rok a to mi taky nepřidá. Já jsem se na té seznamce utvrdil v tom, že tohle není nic pro mě. Já mám jiné hodnoty, než všichni tam. Nedokážu je změnit, tak pak mám z toho depku a připadám si jako exot. Takže fakt moc děkuju, dalo mi to naději.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
26.9.21 13:14
@mtro píše:
Ahoj, ja som bol na tom tak ako ty, keď som mal 22 ukončil som vzťah s partnerkou a priznal som si to ako na tom som. Tiež som začal chodiť na zoznamky, kde to bola jedna katastrofa, len sex, nahé fotky alebo muži 40+, no občas sa našla aj výnimka a našiel sa niekto fajn, aj keď bol z ďaleka, ale aspoň som veril že je šanca nájsť niekoho normálneho. Možno po mesiaci na zoznamke som našiel chalana z vedľajšieho mesta, on mi tiež napísal že hľadá sex, ale rád by našiel aj niečo vážnejšie. Písali sme si nejaké 2 týždne, z fotiek sme si boli sympatický, pozval ma na rande, aj keď som chvíľu rozmýšľal či áno, lebo povedal že on aj vzťah začína sexom, aby vedel či to bude klapať aj v posteli, s čím som nesúhlasil, že len normálne stretko… Stretli sme sa, bolo nám spolu super, veľmi sa mi páčil, večer ma pozval k sebe domov, u neho sme si dali víno no a aj keď som vravel že nie nakoniec sme aj tak skončili v posteli :) No a dnes je to piaty rok čo sme spolu :) takže ja by som sa nebál ani tých zoznamiek, ale treba tam dlhšie hľadať, lebo je tam možno 1% normálnych ľudí… ak by ťa niečo zaujímalo, kľudne napíš správu :)

Taky díky, napíšu sz.

• Citovat
  • Nahlásit
412
26.9.21 16:09
@Anonymní píše:
@Ja-rekk To je hezký, jak z červené knihovny. Nějak takhle bych si to taky představoval. Ale myslím, že jsi měl fakt štěstí, ale i tak mi to dalo naději. Já totiž zatím narazil jen na kluky co jim jde o sex. Schůzku si podmiňují intimními fotkami a sexem na prvním rande. My si píšeme tak 14 dní, rozumíme si, vážně se těším na další psaní, ale když se zmíním, že bych se rád sešel, tak mají zájem jen v případě, že pošlu nahé fotky a budu souhlasit se sexem na prvním rande. A nebo si chtějí pořád jen psát a ze setkání se vymlouvají. Slušně napíšu, že takto to nechci, nabídnu setkání a že víc se uvidí osobně a v ten moment buď naše konverzace končí, v tom lepším případě. V tom horším mě dotyčný začne urážet, že jsem divný, že mám mindráky, že jsem si s ním jen hrál a tak. Není to pravda, jen se nechci nechat do ničeho tlačit. Už jsem si právě připadal divný já. Už pochybuju, jestli není ta chyba u mě. Protože se mi to nestalo jednou, dvakrát, ale několikrát. Vždycky mi je z toho smutno, protože si to představuji úplně jinak. Navíc neznám žádného gaye, co by měl vztah déle než rok a to mi taky nepřidá. Já jsem se na té seznamce utvrdil v tom, že tohle není nic pro mě. Já mám jiné hodnoty, než všichni tam. Nedokážu je změnit, tak pak mám z toho depku a připadám si jako exot. Takže fakt moc děkuju, dalo mi to naději.

Myslím, že tvoje pocity jsou v tuto chvíli úplně normální. Musíš si to prostě odžít. Vim, že je to těžký a chápu, že teď můžeš vidět všechno černě. Ona je to vážně ve velkém procentu velmi zvláštní sorta lidí. Ale dobrá zpráva je, že velké procento se ani zdaleka nerovná 100 procentům. Ty to teď jenom tak vnímáš. Navíc ti exoti jsou vždycky nejvíc vidět. Pro mě to taky bylo těžké, protože úplně nemusím zrovna chování, které popisuješ. Navíc mi vůbec nic neříkají takové ty věci jako maškarní průvody, nejsem žádný aktivista, který by se bil za nějaká práva, nemám rád zženštilé typy apod. Mě vážně stačí, že můžu spokojeně žít. Ale takových je nás hodně, jen nejsme tak vidět a slyšet. To ale vůbec neznamená, že nemůžeš někoho takového potkat, jen nesmíš tlačit na pilu a znova opakuji, nenechat se vykolejit, ukecat apod. Ty nejsi ten exot, o tom nesmíš pochybovat. Musíš si věřit a stát si za svým, úplně stejně jako při jakékoli jiné věci, kterou nám život přinese. Budu se opakovat, ale je dobře, že víš co chceš. To stačí, zbytek už dopadne tak jak má. A i když to třeba nebude za týden, možná ani za měsíc, tak to vůbec nebude ve finále na škodu. Protože i když to bude znít jako klišé, myslím že tady naprosto platí ohrané: „co tě nezabije, to tě posílí“. Možná Tě to posune i dál. My jsme si náš vztah museli tvrdě vybojovat, zejména v době, kdy jsme to po dvou letech na tajňáka, oznámili nejbližším. Bylo to velmi náročný, znova už bych to zažívat nechtěl a na určité věci bych rád i zapomněl. Ale s odstupem času jsem za to svým způsobem rád. Prošli jsme si tím spolu a náš vztah to neskutečně posílilo a upevnilo. Jsem fakt na nás hrdý, že jsme to ustáli i když ten začátek byl plný překážek. Myslím, že nám to mnohem více dalo, než vzalo. Takže vážně nezoufej, může se ti to zdát vše těžké a na pytel, ale určitě přijde doba, kdy se tomu zasměješ a jako bonus budeš moci čerpat ze zkušeností z tohoto období. Například tím, že si budeš vztahu vážit, když si uvědomíš, že nebylo úplně jen tak najít toho správného a nebylo to hned.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat