Jsem hloupá /vztah/

Anonymní
18.12.19 23:40

Jsem hloupá /vztah/

Holky já mám chuť si dát pár facek. Opět jsem náležela a čeká mě zřejmě rozchod. Mám přítele ale jsem pořád sama ( přes týden je v práci a víkendy má svoje zájmy). Jedeme společně nakoupit, na rodinné návštěvy a 3× do roka do kina. Jinak nic. Nejedeme ani na víkend nikam, v tomhle on prostě nechce (asi nejde o mě) ale on na to není. Jenže jsem mu to vše řekla a on se nehorázně urazil a tvrdí, že neví jestli semnou chce být, potom co jsem mu řekla a je jsem tak strašně nespokojena. To chci toho vážně tak moc? 2× do roka nějaký zazitek (hory, welnes, bazén) se svim kamarádem jde na zábavu ale semnou ne a nikdy nepůjde. Jsem tak hloupá že mu ještě lezu do zadele a chci něco zachraňovat. :zed: jak s toho ven :nevim: Jenže já jsem ta co si bude hledat bydlení..

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2763
18.12.19 23:46

Z popisu to vypadá, že jste spíš spolubydlící než partneři. Partneři by spolu měli trávit čas. Spojuje tě s přítelem něco? Nemyslím nákup. Jak trávíte čas? Každý sólo? Pak to asi není vztah. Máš jinou představu, jiná očekávání, tudíž se obávám, že v tomto vztahu nikdy nebudeš šťastná.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.12.19 23:50

@Melpel přesně jak píšeš. Nemáme nic společného a on ani nechce asi nic. Jasně mi řekl, že je na něco zvyklí ( předemnou byl dlouho sám) a měnit se nechce. Nemá problem mě odvézt na zábavu ale semnou nepůjde. Jsem s toho smutná. A tím, že jsem mu řekla, že nejsem šťastná, tak řekl že jsem se tedy asi pretvarovala. Spolu jen koukáme občas na televizi, jedeme na návštěvu a nákup. Nechci v tom vztahu být, když on nic měnit nechce.

• Citovat
  • Nahlásit
9409
18.12.19 23:53

No tak v něm nebuď. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.12.19 23:54

@Melpel a že nechápe, jak mi ženský furt potřebujeme denně slyšet, jak nás mají rádi a furt to nějak dokazovat. Ze na zážitky si mám najít někoho jiného. A přitom to byl tak hodný chlap, a byl rád že má holku po dlouhé době a po roce jako by nic a byl raději sám.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
18.12.19 23:57

@sakota ja vím, stačí se zabalit a odejít a začít novou etapu, asi bych byla i radši. Ale na druhou stranu říká že mě má rád, nechce abych na vánoce odešla ale teď neví jestli chce semnou být, že lidi se prostě rozcházejí. Chce čas.. Ale co je to čas, to už mi neřekne.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
19.12.19 00:04
@Anonymní píše:
@Melpel přesně jak píšeš. Nemáme nic společného a on ani nechce asi nic. Jasně mi řekl, že je na něco zvyklí ( předemnou byl dlouho sám) a měnit se nechce. Nemá problem mě odvézt na zábavu ale semnou nepůjde. Jsem s toho smutná. A tím, že jsem mu řekla, že nejsem šťastná, tak řekl že jsem se tedy asi pretvarovala. Spolu jen koukáme občas na televizi, jedeme na návštěvu a nákup. Nechci v tom vztahu být, když on nic měnit nechce.

Normálně mu přestaň vařit, prát, uklízet, žádný sex (nebo jen když budeš chtít ty) - však na to byl dříve zvyklý taky, tak mu změna vadit nebude. Když bude reagovat, že nechápe, proč tam tedy s ním jsi, tak to je asi to, co potřebuješ slyšet, abys pochopila, že už tam delší dobu nemáš co dělat.

• Citovat
  • Nahlásit
9409
19.12.19 00:06
@Anonymní píše:
@sakota ja vím, stačí se zabalit a odejít a začít novou etapu, asi bych byla i radši. Ale na druhou stranu říká že mě má rád, nechce abych na vánoce odešla ale teď neví jestli chce semnou být, že lidi se prostě rozcházejí. Chce čas.. Ale co je to čas, to už mi neřekne.

No ale jestli ty v tom vztahu nechceš být, nerozumíte si v tak základní věci, jako je trávení volného času, tak s ním přece nebudeš jen proto, že on neví, ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.12.19 00:10
@Anonymní píše:
Normálně mu přestaň vařit, prát, uklízet, žádný sex (nebo jen když budeš chtít ty) - však na to byl dříve zvyklý taky, tak mu změna vadit nebude. Když bude reagovat, že nechápe, proč tam tedy s ním jsi, tak to je asi to, co potřebuješ slyšet, abys pochopila, že už tam delší dobu nemáš co dělat.

Tohle na něj nezabere. Jasně jsem mu řekla: ty chceš abychom spolu byli, bydleli, každý jsme měli své zájmy a své přátele a někdy sex.. On mi na to řekl co víc bych chtěla.. :zed: já vím jsem úplně hloupá a vlastně tu už nemám co dělat. Jen mě tu chce na vánoce, kvůli jeho rodině a pak mi asi stejne řekne že to nebude fungovat. Asi bych byla radši, kdyby ten konec dal on.. To je možná to, co mě nedokáže rozhoupat k odchodu

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
19.12.19 00:13

@sakota mě by stačilo, kdyby řekl, že spolu budeme víc a užijeme si nějaký zážitky. Jenže asi čekám marně. Spíš tak tiše doufám, že se umoudri.

• Citovat
  • Nahlásit
2763
19.12.19 00:15
@Anonymní píše:
Tohle na něj nezabere. Jasně jsem mu řekla: ty chceš abychom spolu byli, bydleli, každý jsme měli své zájmy a své přátele a někdy sex.. On mi na to řekl co víc bych chtěla.. :zed: já vím jsem úplně hloupá a vlastně tu už nemám co dělat. Jen mě tu chce na vánoce, kvůli jeho rodině a pak mi asi stejne řekne že to nebude fungovat. Asi bych byla radši, kdyby ten konec dal on.. To je možná to, co mě nedokáže rozhoupat k odchodu

Aha, takže on nechce vztah, ale spolubydlící s výhodami. Někoho, kdo se s ním podílí na platbách, dělá nějaké domácí práce a poskytne mu sex. Jinak si chce žít svůj single život. Chápu to správně?
Kdyby tě měl rád, chtěl by, aby ses cítila dobře. Tady mi to zní, že „mám tě rád“ je jen účelové, abys tam zůstala a on nepřišel o výhody (úspory na bydlení, hospodyně a holka na sex).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2763
19.12.19 00:17
@Anonymní píše:
@sakota mě by stačilo, kdyby řekl, že spolu budeme víc a užijeme si nějaký zážitky. Jenže asi čekám marně. Spíš tak tiše doufám, že se umoudri.

Umoudří? Vždyť ti jasně řekl, co chce a nechce. Evidentně mu stávající stav vyhovuje, proč by to měl měnit?
Abys neprodoufala svá nejlepší léta místo toho, abys je trávila s někým, kdo tě má opravdu rád…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.12.19 00:18

@Melpel Když jsi to tak napsala, tak mě blesklo v hlavě, že vlastně asi ano. Je pravda, že nedělal vše špatně, to ho zase nemůžu tak urazit, ale nebylo toho dost. A sex, no ono ho taky moc nebylo/není. Já si tak teď říkám, co tu vlastně dělám :think:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
19.12.19 00:21

@Melpel máš pravdu. Jasně mi řekl, že on se měnit nechce a když se vlastně nepodridim, tak konec. Bože, já jsem tak hloupá. Už jsem si naletela po 3 a mám toho dost :( zachvili mi bude 30 a já se jen stěhuji a stále začínám od znova :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
19.12.19 00:25

A když si představím, že dalšímu chlapovi budu vysvětlovat, že děti mít nemůžu. Tak si snad počkám na fajn tatínka s dítětem co už další nechce. Třeba to bude rodinný tip pro zážitky.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat