Jsem hrozná matka, zapomněla jsem...

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
janiben
Povídálka 13 příspěvků 10.01.19 05:35
Jsem hrozna matka zapomněla jsem...

Holky jsem hrozna matka mala spala v noci jen u prsa tak ji ted preucuji samotnou v postylce. Ma 7 mesicu. Uz krasne spala a dnes jsem ji ja krava vecer do slabeho spaciho pytle zapomnela dat overal. Chudinka se budila celou noc a brecela a mne to nedoslo. Az k ranu kdyz jsem ji kojila jsem se zdesila ze ma na rucickach jen body. Hrozne si to vycitam. Jeste jsem ji nechala plakat protoze jsem myslela ze zase bojkotuje postylku. Jsem hrozna matka bela chladne rucicky a nozicky. Myslite ze bude nemocna? Ja krava a zjistim to az v 5 rano

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
Pudloslava
Vesmírná mluvilka 34495 příspěvků 10.01.19 05:44

Takove prihody ma kazdy. Ja jsem treba jednou asi hodinu uspavala brecici dite, ktere jsem jaksi zapomela nakojit. Prostredni syn ve ctyrech mesisich nahle brek po ulozeni do postylky, pri vzati do naruce v pohode - diagnoza bojkot - a druhy den rano vytok z ucha nu praskl mu bubinek pri zanetu.
Ja myslim kdysi i zakladala diskusi na matku roku, jedna mi psala, ze donutila jet dite na kole 7 km se zlomenou rukou.

Flora1
Stálice 63 příspěvků 10.01.19 05:48

Jojo,neco podobneho se stane minimalne jednou kazde:-) aspon to muj nazor… ja nekdy kolem pul roku male ji zapomnela dat plinku na noc… no pocurala se,rvala…a ja tehda nastvana,ze zase je vzhuru,protoze byla nespac a ja total vyrizena…

Halamka
Závislačka 3883 příspěvků 10.01.19 05:55

Já malém dceru zase uvařila. Byl asi březen, ještě zima docela, malá v teple kombinéze a ve fusaku. A já ji nastavovala sluníčku, které už mělo sílu. Asi 20 min, než mi došel důvod proč pláče. :roll: :roll:

Pety2
Závislačka 2592 příspěvků 10.01.19 06:42

Já malému jako 4 dennímu novorozenci zapomněla v noci rozespalá při přebalování dát novou plínu a prostě jsem ho oblékla bez ní…Zjistila jsem to až za tři hodiny v době dalšího kojení, že je úplně ledový a mokrý…A podotýkám, bylo to už druhé dítě, takže na roztržitost novopečené maminky to fakt svádět nemůžu… :roll: Ale on teda neplakal, ale byl taky úplně ledový, jak spal v tom ledovém mokrém oblečení.

beruska9
Extra třída :D 10901 příspěvků 10.01.19 06:45

Prosim te, takovych veci jeste bude… :hug: Pokud nemate doma pod nulou, tak se nepodchladila ;)

Uživatel je onlinefinduska
Neúnavná pisatelka 15348 příspěvků 10.01.19 07:07

Ja jsem jednou blbka malému priskripla pupik do zipu. Nedala jsem ho pak cely den z ruky ,jak jsem byla hotova,ze jsem mu ublizila :mrgreen: je mu uz skoro 8 následky nema :lol: :lol:

Uživatel je onlinemau-mau
Závislačka 3442 příspěvků 10.01.19 07:14

To je sranda, ty story. Mně se tedy nevybavuje aktuálně nic mého, ale jedna známá udělala jednou smaženici z hub, kam dala omylem i jedovatou houbu. :? nějakou muchomůrku, už nevím jakou. Dcera pindala, že je to hnusné a nechce to jíst a maminka, ať si nevymýšlí a kouká to sníst. Pak to řekl i syn jedlík, že to chutná nějak divně.. Tak to jíst nemuseli a ona ta známá prej: Jak holka pořád pindá na jídlo, tak já bych otrávila vlastní dítě 8o :mrgreen: :mrgreen: Takže absentující overal je sranda ;)

Aamanda
Kelišová 5606 příspěvků 3 inzeráty 10.01.19 07:23

Já donutila 5letou dceru jít se školkou na tůru, na kterou vůbec nechtěla, ačkoli jsem ji mohla nechat u babičky. Z tůry si přinesla klíště, od něhož chytla boreliózu, brala 3 měsíce antibiotika a chodila na jeden odběr krve za druhým :zed: :zed: :zed: .

Tyhle situace člověk nepředvídá, nejsme stroje.

Mám tři děti a takových příhod s bodyčkem apod. je za ty roky určitě víc, i když si na nic konkrétního nemůžu vzpomenout.

Uživatel je onlineJanli
Kelišová 7304 příspěvků 10.01.19 07:23

Můj manžel vzal v říjnu tříletou dcerku na výlet vlakem v pyžamu, na který jí oblikl bundu. Dcerka to přežila, s manželem to bylo horší :mrgreen: . Chybějící overal ve vytopené místnosti fakt není žádná tragedie.

Zabatko
Závislačka 4410 příspěvků 10.01.19 07:24

Toto se stane každé mámě, klid, pořádně ji rozehřej, to bude OK, neboj.

LenaMarry
Zasloužilá kecalka 974 příspěvků 10.01.19 07:46

Neboj, až se ti bude válet ve sněhu či v kaluži, tak bude studená ještě víc a taky to přežije ;) maximálně s rýmou. A nevyčítej si to, takových situací bude víc, já taky občas udělám nějakou blbůstku, dcera je zdravá, žije a i tak mě pořád miluje :mrgreen:

Veru1987
Ukecaná baba ;) 1056 příspěvků 10.01.19 07:53

To je malickost opravdu. Ja jednou hlidala kamaradce dceru, ta nechtela u nas spat takte v noci mi vzbudila tehdy pulrocni dceru. Pak usla slecna mala, ale moje plakala… usla po pul hodine… byla bobisek pokakana, absolutne me nenapadlo ze by kadila v jednu rano, ta dupka byla silena… u toho jsem brecela a dlouho si to vycitala, ze me to nenapadlo, stacilo prebalit. Bojovali jsme s tim asi tyden pak. To si nikdy neodpustim ze trpela diky me.

warita
Echt Kelišová 9370 příspěvků 3 inzeráty 10.01.19 07:55

Ja jsem moji par dnu stare dceri malem nastrihla kuzi na ruce, kdyz jsem ji chtela rychle a nenapadne ustrihnout naramek se jmenem, co mela jeste stale z porodnice. Byli jsme zrovna u pediatra a ja si pri svlekani vsimla, ze jsem ji ho jeste nesundala a prislo mi to trapne, nechtela jsem, aby si toho nekdo vsiml, tak rychle rychle ..... no a malem jsem ji nastrihla kuzi. Trochu plakala, ale relativne rychle prestala. Zabicka malicka.

lilith1
Ukecaná baba ;) 1690 příspěvků 10.01.19 08:05
@janiben píše:
Holky jsem hrozna matka mala spala v noci jen u prsa tak ji ted preucuji samotnou v postylce. Ma 7 mesicu. Uz krasne spala a dnes jsem ji ja krava vecer do slabeho spaciho pytle zapomnela dat overal. Chudinka se budila celou noc a brecela a mne to nedoslo. Az k ranu kdyz jsem ji kojila jsem se zdesila ze ma na rucickach jen body. Hrozne si to vycitam. Jeste jsem ji nechala plakat protoze jsem myslela ze zase bojkotuje postylku. Jsem hrozna matka bela chladne rucicky a nozicky. Myslite ze bude nemocna? Ja krava a zjistim to az v 5 rano

Já jsem taky dávno perlila…pár dnů jsme kdysi spali jinde, úplně jiné prostředí, dítě asi roční spalo v jiném pokoji, dříve s námi v jedné místnosti..mrnousek malý plakal celou noc ač to nikdy předtím nedělal..a já na něj byla protivná, že je rozcapený, nevstala jsem k němu.. a vůbec mi nedošlo, že se chudák asi bál, neznal to tam..

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Mějte plně pod kontrolou, jaká videa sleduje vaše dítě na YouTube

YouTube sledují děti již od předškolního věku a snadno se mohou dostat k... číst dále >

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Články z Expres.cz

Proč jste chodil za Vondráčkovou? Hádek po otázce předvedl totální zkrat

Bezhlavým útěkem zakončil rozhovor Matěj Hádek pro Expres.cz. Nelíbila se mu... číst dále >

Exkluzivně: Pozdravte nový pár Anetu Vignerovou a Petra Kolečka

Tak a konec mlžení! Bývalá miss z roku 2009 a modelka Aneta Vignerová se z... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >