Jsem hysterická, nebo v právu? Přítel a jeho ex

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.11.14 20:48
Jsem hysterická, nebo v právu? Přítel a jeho ex.

Zdravím, anonym z důvodu, že jde pro mě opravdu o citlivé téma. Máme momentálně hodně tichou domácnost. Popíšu situaci stručně. Jsem s přítelem rok. On má bývalou manželku a už 2 odrostlé děti. Dnes řekl, že jde volat své matce. Volal pak i dětem, jsou už obě pubertální. No a pak slyším, že dost dlouho mluví s bývalou ženou. Jistě, mají spolu děti, mluví spolu. Ale on ji začal povídat o našich problémech, máme teď mírné finanční problémy a bavili se ještě o jiných věcech a on se zavřel na balkon a nevolal ani v místnosti, kde jsme byla já. Nějak jsem to nezkousla a udělala mu scénu a nemluvím s ním. Nevím, jsti jsem to přepískla? Ale mně se o nelíbí :(

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Babišovka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.11.14 20:49

Asi se jen potřeboval někomu svěřit… asi bych se taky zlobila, ale usmiř se :kytka:

eviku-miluna
Kelišová 6875 příspěvků 08.11.14 20:53

Chápu, že se ti to nelíbí, ale asi se potřeboval vykecat :think:. Nic v tom nehledej.

Bibi239
Kelišová 7016 příspěvků 08.11.14 20:53

Podle me jsi to prepiskla. Proc by se nemohl sverit ex, zrejme ji bere jako kamaradku. :nevim:

Knihomyš
Extra třída :D 10643 příspěvků 08.11.14 20:55

Vadilo by mi to, ale scéna je zbytečná, to z tebe v jeho očích udělá tu hysterku. A argumenty při scéně nebude poslouchat.
Asi bych to nechala uklidnit, podle závažnosti bych se za scénu možná omluvila a v klidu vysvětlila, proč mi to vadí a proč ho žádám, aby to nedělal (kua, on by taky nejásal, kdybych nějakému ex vykládala, že dost nevydělá a že ho má malýho, žejo).
Celkem věřím, že to neudělal nějak ve zlém, chlapi na tohle bývají méně citliví. A z místnosti odcházím i se zcela nevinnými telefonáty, protože mě jednak ruší „ruch“ kolem a jednak mám pocit, že ruším ostatní (a ty moje plky je nemůžou moc zajímat).

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.11.14 20:58

@Knihomyš Já mám taky ex, se kterým mám dítě a jemu vadí, když se mi třeba jen ex více ozve, než co se dítěte týče. :cert:

21.6.2014
Extra třída :D 10057 příspěvků 08.11.14 20:59

Záleží, co předcházelo… taky mohla chtít přispět na děti… a třeba více peněz, nebo řešili třeba studia, nové pomůcky… asi bych se neurazila, pokud bych nevěděla proč se s ní o tom bavil :think:

skoromamuška
Závislačka 4666 příspěvků 08.11.14 21:00

No popravdě asi bych taky nejasala, poprosila bych jestli by příště naše soukromí s bývalou neřešil, ze je ti to nepříjemný ze nejste kamarádky. Ale scénou se akorát shazujes jako žena, jako partnerka… V globálu jde ale o h… Si myslim

Knihomyš
Extra třída :D 10643 příspěvků 08.11.14 21:05
@Anonymní píše:
@Knihomyš Já mám taky ex, se kterým mám dítě a jemu vadí, když se mi třeba jen ex více ozve, než co se dítěte týče. :cert:

Tak to by to mohl pochopit.

majki.r
Extra třída :D 12486 příspěvků 08.11.14 21:05

Pokud by mi to bylo nepříjemné, svěřila bych se mu. Rozhodně bych nedělala scénu, pokud tomu nepředcházely nějaké jiné konflikty.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.11.14 21:07

@majki.r ne, nepředcházely. Ale urazilo mě, že to řeší více s ní, než se mnou a to je smutný fakt :(

majki.r
Extra třída :D 12486 příspěvků 08.11.14 21:09

Tak bych mu to řekla, dřív, než bych mu dala najevo, že jsem se urazila. Na chlapy se musí opatrně, oni tyhle pocity nechápou. Nebo lépe „nepředpokládají“.

FikuLenka
Zasloužilá kecalka 598 příspěvků 08.11.14 21:10

Poslouchat cizí hovor není slušné :) To je ten doznívající úplněk, hrabe všem, tak klid :)

SAJ
Závislačka 3500 příspěvků 08.11.14 21:11

Takhle budeš brzy taky ex. :mrgreen:

Nik77
Ukecaná baba ;) 1836 příspěvků 08.11.14 21:12

Tak jestli máte fin problémy, tak to s ex řešil zřejmě i s ohledem na jejich děti (mohla po něm zrovna něco požadovat).

Jinak já chodím volat taky do jiné místnosti - komukoliv. Mám ráda klid :)

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Odvážná Jitka Schneiderová: Na Lvy přišla bez podprsenky, odkryla pevná ňadra

Krásná herečka Jitka Schneiderová (46) jako vždy na červeném koberci... číst dále >

Seznamte se, tohle jsou opilci a smolaři na Českých lvech.

Největší společenské událost je za námi a už jsou známi vítězové, kteří... číst dále >