Jsem já ta špatná, nebo ne?

Anonymní
11.3.21 12:11

Jsem já ta špatná nebo ne?

Ahojky holky jdu si tady postěžovat.. A začnu od začátku, s mým přítelem bydlíme u mých rodičů.. Mám Teda jen mamku a ta má manžela.. Ale je hrozně hodný a mám ho strašně moc ráda jako by to byl můj vlastní :andel: Měli jsme s přítelem byt ale museli jsme se odstěhovat protože s námi majitel vydrbal..
Moji rodiče mají velký barák.. Oni bydlí nahoře a my dole (všechno jsme si tady nechali spravit.. Vzala jsem si hypotéku).. Už jsme tady skoro 3 roky a musím říct že s rodiči máme skvělý vztah.. Jak já tak i můj přítel.
A teď co mě trápí.. Mě je 22 let a čekáme s přítelem miminko.. Mamka má ještě z předešlého vztahu syna kterému je 13 a její manžel má z předešlého vztahu dceru 11 let..
Já jsem ve 30 týdnu a ti dva mi nejsou schopni s ničím pomoct.. Musím ráno topit (když rodiče i přitel jsou v práci) musím si navozit dřevo.. Navozit třísky.. Uklízím každý den, vařím, peru.. Chodím se psem ven.. A oni dělají prd.. Brácha je teď v pubertě a celý den do mě jede že já nic nedělám.. Dneska jak mi to řekl tak jsem se už neudržela a 2× jsem mu vrazila facku.. A on se do mě pustil taky.. Praštil mě a žduchl..
Jsem na ty dva už alergická.. (myslím tím mého bráchu a tu dceru od mamcineho manžela) jsou to rozmazlené děcka.. Když tu ta holka je tak se brácha ke mě chová jako k hnoji..
Já jsem v životě neměla to co mají oni..
Brácha má každý rok nový telefon.. Když ještě nebyl covid tak furt s nimi jezdili na výlety.. Furt jim kupujou pizzu.
Já jsem tohle nikdy neměla to co mají ti dva.. Nechci ze sebe dělat chudáčka.. Ale strašně mě to štve a nevím komu bych se s tím mohla svěřit :?
Máte nějaké rady jak si toho nevšímat?
A prosím nepište mi že se máme odstěhovat.. Nechci si s našima zničit vztah. Děkuji :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
9549
11.3.21 12:16

Jako měli by ti pomoct, ne že ne, ale s domácností ti má pomáhat přítel a se dřevem ve třicátém týdnu snad přítel, mamka, a její přítel. Asi to taky nebudou tak úžasní lidé, když je to samotné nenapadne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27948
11.3.21 12:16

Proc peres kazdy den? Vzdyt mate kazdy svuj byt, tak je tam nepoustej, delej si svoje veci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7786
11.3.21 12:18

A proč se o ně staráš? Proč by ti měli pomáhat? Ty máš svou část domu a oni s tvou mámou druhou. Proč ti dřevo nenachysta manžel?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
53014

S topením mají pomoc dospělí. Nečekej že se něco zlepší. Ano, jediná rada je se konečně osamostatnit. Je vás tam prostě moc ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní

@vokishka každý den neperu.. To jsem asi napsala špatně ale uklízím každý den.. Vytiram a tak.. Máme doma pejska tak je to potřeba
Zakladatelka

• Citovat
  • Nahlásit
167
11.3.21 12:19

A mluvila jsi o tom s rodiči? Já bych ty dva normálně zapřáhla a schválně bych je neobsluhovala, aby viděli že se to neudělá samo.. Starala bych se jen o domácnost mě a manžela a řekla rodičům, ať je zaúkolujou na dovu, kdy jsou v práci.. Pokud to neudělají, tak by si toj s nimi měli vyřídit oni.. Ty nejsi jejich rodič ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5140
11.3.21 12:19

Tak s topením ti asi pomoct 11 a 13ti leté dítě pomáhat nebude. A to uklízíš i u nich nahoře?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4592
11.3.21 12:20

Bud bych poradila to, co nechceš slyšet… Odstěhovat se, to by bylo nejlepší řešení… Nebo.. Jim přestat dělat poskoka, ať se zapojí taky oni :nevim: Ikdyz já taky během obou těhotenství fungovala na 250% a nikdo mi nepomáhal :nevim: Pravdou je, že ty puberťáci si to všechno uvědomí až se svými dětmi a starostmi… A nikomu nic nezáviď, přej a bude ti přáno

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní

@Veru1987 někdy ano když mě o to mamka poprosí.. A někdy těm dvoum i vařím když rodiče nejsou doma.. Připadám si jako popelka :?
Zakladatelka

• Citovat
  • Nahlásit
443

Uuuuffff
Určo bych řekla jak se dneska zachoval a tím pádem bych i řekla jak se chová atd. Nevím buďto oboum nebo jen matce.
Nemáš právo ho fackovat ale za to že si dovolí žďuchat atd do těhotný bych ho hnala.
A pak uvidíš co se z toho vyvrbí. Ale řeš to.
To uklízíš atd celej barák? Vaříš pro všechny?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27948
11.3.21 12:21
@Anonymní píše:
@vokishka každý den neperu.. To jsem asi napsala špatně ale uklízím každý den.. Vytiram a tak.. Máme doma pejska tak je to potřeba
Zakladatelka

Ale ve svem byte, ne? To bys delala kdekoliv. Var jen vam. A decka by snad dopoledne mely sedet u vyuky. A tahat do toho nejakou pizzu a telefon je drobet mimo. Nebo jim to kupujes ty?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5140
@Anonymní píše:
@Veru1987 někdy ano když mě o to mamka poprosí.. A někdy těm dvoum i vařím když rodiče nejsou doma.. Připadám si jako popelka :?
Zakladatelka

tak to spíše se domluvit s mamkou že máš dost svého, narodí se ti miminko… prostě hold o děti se musí starat rodiče! Vy jste dole, oni nahoře. Nebo je mamka a její manžel tak moc vytížení že nezvládají svojí domácnost???

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8458

To bydlení není nijak oddělené, že musíš řešit ty dva puboše? Pokud je vztah s mamkou a jejím chlapem dobrý, tak bych si pořešíme oddělení domácnosti tak, abych se nemusela stýkat s těmi děcky. O narození dřeva bych požádala manžela. Že by ti bratr mohl pomoct, o tom žádná, ale pokud se chová jak dacan, tak bych ho prostě ignorovala. Musí si to s ním pořešit jeho rodiče.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7801
11.3.21 12:22

A s cim ti pomaha tvuj pritel?? S topenim a tvou domacnosti ti snad ma pomahat on. Decka klidne zamestnej treba mytim nadobi nebo jeho uklizenim, pokud varis pro vsechny.
Jinak mi prijde, ze proste jen zavidis deckam, ze dospivaji v lepsich ekonomickych podminkach nez ty. Ale za to nemohou. Tys zase na rozdil od nich dostala moznost bydleni a to je daleko vice. Tak jim nevycitej pizzu, aby ti za par let nevycitali oni bydleni.

Příspěvek upraven 11.03.21 v 12:23

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat