Poraďte - jsem já ta špatná?

Anonymní
29.5.20 08:43

Jsem já ta špatná? Poraďte

Ahoj holky jdu si pro radu, protože nevím fakt už jestli já jsem fakt ta špatná nebo přítel není v pohodě..prostě pořád má při něčem kecy, vždy mě nějak odpalkuje a já se urazim prostě ale pak jsem špatná, že se hned urazim ale to prostě nejde mít někde…příklad včera jsem dělala buchtu od přítelovi mamky, nepovedla se mi tak jako ji, protože má elektrickou a já plynovou takže zespod hned spálené no to je jedno..říkám mu ale moc se nepovedla..mohl říct ne no ale v pohodě..to bylo keců celý večer „mamka to má lepší, nemá to spálené zespod, má ji měkčí, a jaktoze to nemá tak tmavou barvu? Tu drobenku má taky nějakou jinou“atd atd už se to nedalo poslouchat říkám mu tak já se snažím něco na chuť udělat nepovede se a milion keců samozřejmě jsem se urazila a byla jsem hned špatná, že zase uražená že se to semnou nedá..říkám dobře nebudu řešit budu mít vše někde dusit v sobe své pocity… V ložnici jsem nalepila takovou tapetu na dveře ať jsou hezčí, poslala jsem mu foto a říkám lepší ne? Mám to sundat nebo se ti to líbí? Odpověď "ježiš mě to je jedno nezatezuj mě takovyma Pi**vinama…říkám stačilo říct jo hezké / ne nelíbí se mi to..to je tak těžké proboha? Hned takové odpovědi prostě a pak člověk nemá být nasrany věčně a to je pořád s něčím ale já jsem vždy ta špatná…jako jak by jste reagovaly třeba vy? Kdyby jste doma něco udělaly a chlap by vám odpověděl takto? Jsem fakt špatná já nebo přítel nemá v pořádku chování ke mě? On pak ale nedokáže pochopit proč jsem furt uražená protože to je tak furt se vším…

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

10822
29.5.20 08:45

Kolik vam je let? Jak dlouho spolu bydlite? Mate deti?
V tomhle chces zit cely zivot? :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1206
29.5.20 08:47

Já bych s takovým hulvatem být nemohla. Poslala bych ho na buchtu za maminkou a ať za sebou pořádně zavře ty otapetovane dveře. :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3919
29.5.20 08:49
@Anonymní píše:
Ahoj holky jdu si pro radu, protože nevím fakt už jestli já jsem fakt ta špatná nebo přítel není v pohodě..prostě pořád má při něčem kecy, vždy mě nějak odpalkuje a já se urazim prostě ale pak jsem špatná, že se hned urazim ale to prostě nejde mít někde…příklad včera jsem dělala buchtu od přítelovi mamky, nepovedla se mi tak jako ji, protože má elektrickou a já plynovou takže zespod hned spálené no to je jedno..říkám mu ale moc se nepovedla..mohl říct ne no ale v pohodě..to bylo keců celý večer „mamka to má lepší, nemá to spálené zespod, má ji měkčí, a jaktoze to nemá tak tmavou barvu? Tu drobenku má taky nějakou jinou“atd atd už se to nedalo poslouchat říkám mu tak já se snažím něco na chuť udělat nepovede se a milion keců samozřejmě jsem se urazila a byla jsem hned špatná, že zase uražená že se to semnou nedá..říkám dobře nebudu řešit budu mít vše někde dusit v sobe své pocity… V ložnici jsem nalepila takovou tapetu na dveře ať jsou hezčí, poslala jsem mu foto a říkám lepší ne? Mám to sundat nebo se ti to líbí? Odpověď "ježiš mě to je jedno nezatezuj mě takovyma Pi**vinama…říkám stačilo říct jo hezké / ne nelíbí se mi to..to je tak těžké proboha? Hned takové odpovědi prostě a pak člověk nemá být nasrany věčně a to je pořád s něčím ale já jsem vždy ta špatná…jako jak by jste reagovaly třeba vy? Kdyby jste doma něco udělaly a chlap by vám odpověděl takto? Jsem fakt špatná já nebo přítel nemá v pořádku chování ke mě? On pak ale nedokáže pochopit proč jsem furt uražená protože to je tak furt se vším…

Musíš s ním nutně být?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14625
29.5.20 08:51

Nejsi jeho první holka? On ještě nedospěl k chování, jaké ženy vyžadují. Takhle se totiž chlapi běžně hecují, ponižováním dosáhnou příště větší snahy a lepších výsledků. Zkušený chlap ale už ví, že takhle se k holkám chovat nemůže, že vy potřebujete slyšet drobné lži a nesmysly, abyste byly spokojené. Zkus mu to vysvětlit nebo napsat dopis, že se má chovat jako ke své dívce a ne ke kamarádovi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
29.5.20 08:52

27 mě, 26 mu..máme spolu roční dcerku..bydlíme spolu dva roky

• Nahlásit
  • Citovat
673
29.5.20 08:53

Pane boze…proc se ponizujes vztahem s timto primitivem, ktery nezna ani minimalni pravifla slusnosti?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
691
29.5.20 08:54

Uvedla jsi jen dva příklady, navíc docela malicherné. Když je zvyklý na máminu buchtu (určitý standard) a ty mu podáš její horší verzi, nediv se, že je naštvaný. Nejdříve si to pečení nacvič, a nebo mu naservíruj nový druh buchty, aby neměl srovnání s tou od mámy, uvidíš, že to určitě přijme lépe. A pokud jde o nějakou tapetu… bože, je to chlap, co čekáš? Chlapi nemají takové estetické cítění, a pokud jsi ho tím otravovala třeba v práci, tapeta na dveřích je asi opravdu to poslední, co ho zajímalo. Chápu, že tě to trochu zamrzelo, ale zkus se na to podívat z jeho strany, pochopit jeho svět. Určitě to není žádný hulvát, jak říkají diskutující naše mnou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1206
29.5.20 08:54
@Anonymní píše:
27 mě, 26 mu..máme spolu roční dcerku..bydlíme spolu dva roky

A předtím, než jste si pořídili dítě, takový nebyl?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
673
29.5.20 08:55
@zoidberg píše:
Nejsi jeho první holka? On ještě nedospěl k chování, jaké ženy vyžadují. Takhle se totiž chlapi běžně hecují, ponižováním dosáhnou příště větší snahy a lepších výsledků. Zkušený chlap ale už ví, že takhle se k holkám chovat nemůže, že vy potřebujete slyšet drobné lži a nesmysly, abyste byly spokojené. Zkus mu to vysvětlit nebo napsat dopis, že se má chovat jako ke své dívce a ne ke kamarádovi.

Tva socialni bublina by me taky zajimala…ctvrta cenova, ze?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13754
29.5.20 08:56
@Anonymní píše:
27 mě, 26 mu..máme spolu roční dcerku..bydlíme spolu dva roky

bydlíte spolu dva roky, nebo jste spolu dva roky jako partneři? To upřesni. Protože pokud platí to druhé, tak jste to vzali hopem a nediv se, že ho teprve poznáváš. Každopádně špatný výběr. Přerostlé děcko, které se stalo rodičem.

Příspěvek upraven 29.05.20 v 08:57

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
29.5.20 08:56

To víte, že jsem mu už x milionkrát řekla, že se ke mě nechová jak ke své holce ale jak kdyby nevím už mě měl jen tak ať se má kdo starat..mu to přijde takové chování normální, mě rozhodně ne! Když mu řeknu proč se tak chová má názor že on není ten špatný že JA jsem ta špatná protože se furt urazim ale to se nejde neurazit… „Jaká holka by se urazila kvůli takové blbosti že ti řeknu že mě nemáš zatěžovat takyma pí*****“ a furt..já mu říkám to si piš že 70% holek by to naštvalo..

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
29.5.20 08:58

Nebo když už aspoň nemohl strašně odpovědět líbí/nelíbí mohl to napsat aspoň stylem : zlato to je na tobě mě je to fakt jedno…nebo nějak tak ale ne jak nějaké kamarádce nezatezuj mě pi**** ježiš!..nevím co dělat :(

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
29.5.20 09:01
@neila píše:
bydlíte spolu dva roky, nebo jste spolu dva roky jako partneři? To upřesni. Protože pokud platí to druhé, tak jste to vzali hopem a nediv se, že ho teprve poznáváš. Každopádně špatný výběr. Přerostlé děcko, které se stalo rodičem.Příspěvek upraven 29.05.20 v 08:57

Jsme spolu 5 let, bydlíme 2

• Nahlásit
  • Citovat
14023
29.5.20 09:01

No, řekla bych, že jste oba ještě děti, které si bohužel pořídili dítě. :? Za mě to, že maminka peče lepší buchtu, je nahrávka na smeč. A to s tou tapetou. No za mě, chlap to sice řekl jako hovado, ale ve finále se mu nedivím.

Prostě se musíte naučit komunikovat mezi sebou a s respektem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama