Jsem jediná, kdo to tak při sexu má?

Anonymní
14.9.21 22:39

Jsem jediná kdo to tak při sexu má?

Ahojda.. Je mi 21 příteli 23.. Jsme spolu rok.. Je mi trapný to sem psát.. Ale co už… Pokaždé když máme s přítelem sex, a on mi ho zasune do vagíny, tak se mi chce prdet :oops: a to pokaždý, :( strašně se stydím že to před ním pustím zrovna při sexu… Jsem jediná kdo to tak má?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
25042
15.9.21 00:00

Nesmíš před sexem jíst fazole, hrách a čočku :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8994
15.9.21 00:31
@pe-terka píše:
Nesmíš před sexem jíst fazole, hrách a čočku :-)
:) Nebo si najit chlapa, ktery to ma stejne. :)
Jen jak by ho mela zakladatelka hledat, :think: aby se citlivou informaci dovedela jeste pred sexem, jestli bude kompatibilnej.
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17923
15.9.21 00:55

Pro bioelektrarnu jsre nádherný pár :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
223
15.9.21 03:50

Jestli ma pritel fetis na flatulenci, tak tvorite idealni par

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6767
15.9.21 04:43

Zkouselas upravit stravování? Jakože vyloučit nadymave potraviny? Nebo to může způsobovat některá kombinace jídel.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.9.21 06:36

Vidím že je to tu sama povzbudivá odpověď, mili lidé opravdu :roll: já to tak mám taky, celkově jsem nafouklá prostě pořád, nic mi nepomáhá. A když mi chlap tlačí na břicho shora i zevnitř, samozřejmě to má efekt. Bohužel nemám radu, sama už opravdu nevím, jak se toho nadýmání zbavit. No aspoň vidíš, že tenhle stres nemáš sama :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
4209
15.9.21 07:02

Zkusit espumisan?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34663
15.9.21 07:06
@Anonymní píše:
Vidím že je to tu sama povzbudivá odpověď, mili lidé opravdu :roll: já to tak mám taky, celkově jsem nafouklá prostě pořád, nic mi nepomáhá. A když mi chlap tlačí na břicho shora i zevnitř, samozřejmě to má efekt. Bohužel nemám radu, sama už opravdu nevím, jak se toho nadýmání zbavit. No aspoň vidíš, že tenhle stres nemáš sama :kytka:

A vyšetření střev jsi podstoupila? Není normální být neustále nafouklá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9210
15.9.21 07:42
@Russet píše:
A vyšetření střev jsi podstoupila? Není normální být neustále nafouklá.

No, to bohužel tak někdo má. Já mám syndrom dráždivého tračníku a u mě se projevuje právě neustálým nadýmáním. Snažím se s tím něco dělat neustále, ale v podstatě to řešení nemá. Je to psychosomatický problém.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34663
15.9.21 07:52
@Paoloska píše:
No, to bohužel tak někdo má. Já mám syndrom dráždivého tračníku a u mě se projevuje právě neustálým nadýmáním. Snažím se s tím něco dělat neustále, ale v podstatě to řešení nemá. Je to psychosomatický problém.

Ale někdo ti ten dráždivý tračník diagnostikoval, ne? Říct si bez ničeho, někdo to tak má a trpět, asi nic neřeší.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9210
15.9.21 07:56
@Russet píše:
Ale někdo ti ten dráždivý tračník diagnostikoval, ne? Říct si bez ničeho, někdo to tak má a trpět, asi nic neřeší.

Ano, chodím na gastro a mám všechna vyšetření.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25042
15.9.21 07:58
@My Melody píše: :) Nebo si najit chlapa, ktery to ma stejne. :)
Jen jak by ho mela zakladatelka hledat, :think: aby se citlivou informaci dovedela jeste pred sexem, jestli bude kompatibilnej.
:mrgreen:
Když by měli společnou zálibu sexu ve vaně/bazénu, povýší to na whirpoolku :-)!
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25042
15.9.21 08:00
@pohledzdruhestrany píše:
Pro bioelektrarnu jsre nádherný pár :kytka:

ekologická produkce bioplynu :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25042
15.9.21 08:05

Jinak moje zkušenost, jak tomuhle předcházet, je hlídat si stravu co do složení i kombinací, hodně škodí přemíra sladkého (střevní kvašení). A příliš mnoho masa, hůř a déle se tráví. Pak je důležitá údržba váhy, kondice, dostatek pohybu. A péče o pravidelné vyprazdnování. Občas může být větší dispozice vlivem hormonů, typicky kolem menstruace nebo ovulace, kdy je břicho celkově nafouklé a překrvené. Ale to je přechodné…
Když tohle dodržuji, nadýmáním netrpím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat