Jsem každou chvíli nemocná

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
135
4.1.22 16:03

Jsem každou chvíli nemocná

Ahoj holky. Mě uz snad z těch nemocí jebne. Je mi 27 let a od cca 20 jsem v zimě da se říct nonstop nemocná. Poslední 4 roky jsem chodila na očkování proti chřipce, tak to bylo o něco lepší, i letos jsem byla. Naposled jsem byla na nemocenské v polovině listopadu a ode dneška ji mám zase.. Jak doktorka řekla - angína jak hrom. Jako mi uz to je trapné být furt doma, každou chvili na nemocenské, připadám si jak simulant :,(
Doktorka uz taky neví co se mnou, poslala me k nějaké (podle jejich slov) špičkové lékařce na ORL, tak jsem zvědavá, co zjistí. Každopádně v práci uz začínají řeči typu, ze si tam chodím jak do houslí a tak… A pak jak se mam léčit, když na to musím furt myslet :,( včera jsem ještě byla v práci a chtěla jsem jit i dnes, at hlavně nemusím na tu nemocenskou, ale v noci jsem nemohla ani spát bolestí. A o tom, jak se mi motá hlava jakmile jsem na nohách o tom ani nemluvím. Zkoušela jsem různé vitamíny na imunitu a žádné mi nepomohli. Od vas nechci názory nebo další řeči jaky jsem simulant… Jen jsem se potřebovala vypsat a pokud to některá z vas ma podobně budu ráda, když napíše. Ja jsem z toho uz fakt zoufalá. :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3000
4.1.22 16:26

Ahoj, jaké vitaminy na imunitu jsi zkoušela? Nech si změřit hladinu vit D v krvi - buď tě na to může poslat doktor, nebo jdi jako samoplátce. Tím bych začala. Suplementace vit D jedině s vit K - jsou k dostání v této kombinaci. Tyto dva vitaminy se chovají synergicky, tj. vzájemně se doplňují a podporují správnou vstřebatelnost v organismu. Další věc je psychosomatika, jestli ses třebas zamýšlela i nad tímto ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
carsa
4.1.22 16:29

A co životní styl? Pohyb, slunce, voda, vzduch, zdravé jídlo.

• Citovat
  • Nahlásit
33
4.1.22 16:35

Co vyndat mandle? Další věc imunologie a psychosomaticke léčení. Zvaz to)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
537
4.1.22 16:37

Každý den alespoň 1 kus ovoce a ke každému jídlu trocha zeleniny. Výměň mléčné pomazánky za zeleninové, colu za džus, kafe za čaj s citronem, přidej luštěniny… A pohyb :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17789
4.1.22 16:46

Utuzovat organismus…prehnana cistota skodí, izolace skodí…prehnané stresy skodí…ale uklidním te, pac vetsina nemocí, kterými si projdeme, nás taky utuzi…ber to tak, ze s kazdou nemocí jsi zase o neco odolnejsí ;) Co se anginy týce, tu jsem mela jednou v zivote, shodou okolností, kdyz jsem prozívala velké stresy…takze ta psychika delá opravdu hodne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7464
4.1.22 16:49

Já v těch podzimních dnech na posílení organismu pijí zázvorový čaj a vařím „zahřívací" polévky, nejlépe silný kuřecí vývar. Moje babička říkávala:slepičí polívka postaví na nohy i rodičku..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
289
12.1.22 12:29

Cca rok porodu dcery se mi porad vracela angina nebo viroza na stridacku. V nemocnici mi udelaly kompletni vytery, nasadili silna ATB v dvojite davce (musela jsem prestat kojit) a pokud nezabere, jdou mandle pryc… Dodnes me fascinuje, pokud jsem mela bakterii, proc me brali i viry apod.

Po ATB mi bylo 14 dni silene spatne, odstrelila jsem si traveni, ale pak jsem 2 roky!!! ani ryma, angina, chripka nic. Proste ty ATB vzaly vse (dobre i spatne) a pak jsem zacinala s domacimi jogurty apod, abych zase vybudovala strevni mikrofloru…

Doporucila bych kompletni vysetreni (nase obvodni se take tvarila vselijak, vytery byly zbytecne apod., dneska jsem rada, ze jsem si to obehala). Drzim palce, at je lepe :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
51
12.1.22 12:39

@Zuzik94 ahoj, já se trápila 13 měsíců, kdy jsem dostala 13× antibiotika, hospitalizace pro už sepsi organizmu a kombinace dvou antibiotik přímo do žíly. Stejně se problém vrátil. Po změně praktické lékařky jsem se dostala na imunologii, kde mi udělala všechna potřebná vyšetření, nasadila léčbu a já se z toho dostala, dokonce se mi i podařilo po dvou letech snažení otěhotnět.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.1.22 21:10

Za poslední cca půlrok už mám taky v sobě 5-6 atb, anginy.. Bohužel mandle ven nejdou, protože neakutní operace nedělají.. Vitamíny, léky na posílení imunity atd vyzkoušení a stále se vrací, tak jen čekám až mi konečně dají termín.. Už mě kolikrát ani v tom krku nebolí, ale prostě to cítím.. Stěry z krku a bum, další antibiotika.. Doporučuju nedávat na CRP, které bylo vždy negat., ale problém se zjistil až po stěru, kde zjistili i jaká atb jsou na danou věc citlivá.. Fakt nevím jak se to pořád může vracet :roll:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat