Jsem kráva - 14 měsíční batole snědlo mrtvou vosu

Anonymní
29.8.20 17:59

Jsem kráva - 14 měsíční batole snědlo mrtvou vosu :,-(

Ahoj holky, nejradši bych si nafackovala, jsem prostě totálně blbá!!! Bylo to takhle: Včera k večeru jsem utěrkou naháněla vosu ale nějak mi zmizela z očí tak jsem si myslela že vylítla jelikož byly otevřené okna. No nic, pustila jsem to z hlavy. Dneska dopoledne jsem mrňouska dala spinkat do ohrádky do hnízdečka -spí tak rád- a šla do vedlejší místnosti žehlit. Asi za hodinu slyším že je vzhůru, pobrukuje tak tam jdu že ho přebalím. Dala jsem ho na pultík a on se začal smát a já vidím že má v pusince kousky vosy!!! snažila jsem se mu je vyndat ale úplně se mi to nepodařilo a prostě hlavičku a kus tělíčka spolknul :,( myslím že to asi byla ta včerejší, že jsem ji nějak zranila, ona někam zalezla a dostala se pak nějak do té ohrádky a tam umřela a malý ji našel… byla klika že ji našel mrtvou, nechci ani domýšlet jak by to dopadlo kdyby ještě trochu žila… já vím že jsem úplně blbá, že mi napíšete že tohle mám líp hlídat atd…
Chci se zeptat jestli jste tu některá zažily něco podobného a co se mu může teď stát? Mám s ním jít v pondělí k doktorce? Nebo jsem měla jít hned na pohotovost? Achjo :,( prosím o anonym, občas sem chodí moje mamka která to pochopitelně neví.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
600
29.8.20 18:01

Co by se stalo? Vosa byla pravdepodobne sucha. My na vesnici jako mali jedli kde co a zijeme :lol: to se stane, nevycitej si to

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8005
29.8.20 18:02

Co by se mu mělo stát? Hmyz je zdravej. Časem určitě ochutna i horší věci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1271
29.8.20 18:03

Ježíš, a co? Neplaš. Sníst živou vosu, to je průšvih, který se kolikrát přihodí i dospělým a může to být o život… Sežvýkat kus mrtvé vosy - to je akorát trocha proteinů z hmyzáka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1210
29.8.20 18:06

Kdyby ji našel živou, tak by ho píchla, no, to domyslet klidně můžeš :lol:

Nikam nechoď, nic se mu nestalo. Bála bych se bezprostředně po tom, co ji snědl, prej tě to zihadlo může píchnout, i když je vosa mrtvá, tak aby ho nepichla do pusy a neotekl. Jestli je v pohodě, tak zjevně ok.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12673
29.8.20 18:09

Nesil, hmyz je protein budoucnosti :pankac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní

@Platanka No vidíte, to jsem ani nevěděla že i mrtvá vosa může posmrtně píchnout žihadlo… malej byl právě úplně v pohodě smál se, teplotu nemá, jí a kaká normálně. Tak snad to nic nebude ale teda vyděsila jsem se!

• Citovat
  • Nahlásit
26671

Kolem roku jsem prý snědla králičí bobky :lol: Mamka na to vzpomíná dodnes. Prý jsem říkala „kokoáda“ a ona se divila, kde jsem ji vzala. Když na to přišla, málem se pozvracela :lol: Já to přežila.
Můj syn v necelých dvou letech snědl berušku. Myslel, že to je jahoda :lol:
Vosa je bílkovina. Neřešila bych. Hmyz je potrava budoucnosti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2164
29.8.20 18:14

Můj otec jako batole sežral starším sourozencům půl sklenice „amerických brouků“, které měli donést do školy v rámci boje proti imperialistům :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.8.20 18:17

@Jahru Teda tak teď jsem se i přes nemilou situaci pobavila :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
4839
29.8.20 18:17

I mrtvá dokáže bodnout. No co nadelas, protein zdarma. Víc bych neřešila :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1210
29.8.20 18:19
@Anonymní píše:
@Platanka No vidíte, to jsem ani nevěděla že i mrtvá vosa může posmrtně píchnout žihadlo… malej byl právě úplně v pohodě smál se, teplotu nemá, jí a kaká normálně. Tak snad to nic nebude ale teda vyděsila jsem se!

Já si tím nejsem jistá, někdo mi to teď v létě říkal, že se mu to stalo. Jinak naši dceru píchla včela do prstu, když jí byl necelý rok, dali jsme jí na to cibuli a nijak zvlášť nás to neznepokojilo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1268
29.8.20 18:26

Jsem si vzpomněla na jeden vtip :lol: :lol: :lol: až to bude třetí dítě, budeš přemýšlet, jestli ještě potřebuje svačinu :lol: :lol: :lol: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3684
29.8.20 18:27
@Platanka píše:
Kdyby ji našel živou, tak by ho píchla, no, to domyslet klidně můžeš :lol:Nikam nechoď, nic se mu nestalo. Bála bych se bezprostředně po tom, co ji snědl, prej tě to zihadlo může píchnout, i když je vosa mrtvá, tak aby ho nepichla do pusy a neotekl. Jestli je v pohodě, tak zjevně ok.

To sice ano, ale ne neomezenou dobu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5082
29.8.20 18:48

Teda holky neblázněte, vždyť je to banalita. Před pár dny tady diskuse, že dítě snědlo kousek papíru, teď mrtvá vosa. :mrgreen: Jde naprosto o prd!! Jet s tím na pohotovost, tak se ti vysmějí. :lol: Naše jedno dítě taky snědlo mrtvou vosu, byla v dece, co babička vyndala na chatě. Živá by byla horší, ale den mrtvá, to už jsou fakt jen ty proteiny. A evidentně ho nekousla, když se smál :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama