Jsem lovec duchů? 9,10 DPO

Fotoalbum tématu (17) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
peti13
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.03.18 11:08
Jsem lovec duchů? 9,10 DPO

Ahooj, testovala jsem jak ovu tak i těhu testy. 10DPO na ovu už pěkné 2 čárky, na Clearblue už se taky klube plus.

Tak co myslíte? Je moc brzy sice na testování, ale něco tam je :kytka:

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:
JaneCase
Zasloužilá kecalka 859 příspěvků 16.03.18 11:15

@peti13 ja jsem taky byla lovec duchu, tak to chapu :mrgreen: pokud se tam neco rysuje tak uz to zitra bude stopro videt :palec:

jessikka
Extra třída :D 10828 příspěvků 16.03.18 11:23

Jako duch tam je, ale proboha proč děláš i ovu testy? Jako aby ses ujistila, že ovulace nepřijde? Na ní by bylo stejně dost brzo, ne?

Tichošlápek
Extra třída :D 10916 příspěvků 16.03.18 11:24

Jo neco tam je. Kazetovy clearblue je takhle brzy na nic, děla duchy. Ale ty klasické testy mas pěkné. Držím palce ať sili

Tichošlápek
Extra třída :D 10916 příspěvků 16.03.18 11:24

@jessikka ovulacni testy reagují i na hcg a často dříve než těhotenské

peti13
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.03.18 11:37

@jessikka

ovulační test odhaluje těhotenství dříve než těhotenský mnohdy. Hormon hcg a lh jsou si podobné, a jak můžeš vidět, funguje to.

saphire
Kelišová 6717 příspěvků 16.03.18 12:18

@peti13 je to tam a taky jsem lovila :mrgreen:

Vicky1
Ukecaná baba ;) 2304 příspěvků 16.03.18 12:37

@peti13 taky bych rekla ze to tam je, tak at ti pwkne sili :dance:

peti13
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.03.18 00:22

@saphire @JaneCase @Tichošlápek @Vicky1

tak to byla pravda děvčata! :hug:

MikeskaA
Kecalka 150 příspěvků 30.03.18 10:43
Váš nazor

Na fotce nejdou tak vidět ale jsou? Díky za názor 10dpo, ten menší test se mi už loupe. Příznaky netuším, snad hned po ovu bolest bradavek, teď už celý prsa, tmavší bradavky, šíleně živé sny, před 2 dny asi 4 dny zimnice pocit že na mě něco lezlo teplota jen ale 37. Po ovu hustý hlen, a nějak si slintam na polštář :D dnes občas tlak v podbřišku ale nic vážného. MS mám mít 2.4.

Sona73
Kecalka 106 příspěvků 30.03.18 14:12

@MikeskaA Ano,vypadá to jako pozitivní test.Snad bude sílit…

Zlatule1
Povídálka 21 příspěvků 30.03.18 20:50

Ahoj, jsem moc ráda že jsem konečně našla aktuální diskuzi :D
Holky máme za sebou 1. IVF dneska jsem 11 Den po ET a jsou to nervy :D ale nejhorší je že nám Dr v CAR řekl že až za 3 týdny máme zavolat zda přišla MS :nevim: koukejte na mé testy jsem jeden z bláznů co furt testuje :D Myslíte že to vypadá nadějně? První test ze spodu je 11 DPO

MikeskaA
Kecalka 150 příspěvků 30.03.18 20:51
@Zlatule1 píše:
Ahoj, jsem moc ráda že jsem konečně našla aktuální diskuzi :D
Holky máme za sebou 1. IVF dneska jsem 11 Den po ET a jsou to nervy :D ale nejhorší je že nám Dr v CAR řekl že až za 3 týdny máme zavolat zda přišla MS :nevim: koukejte na mé testy jsem jeden z bláznů co furt testuje :D Myslíte že to vypadá nadějně? První test ze spodu je 11 DPO

To jsou dálnice ????

Zlatule1
Povídálka 21 příspěvků 30.03.18 20:53
@MikeskaA píše:
To jsou dálnice ????

No jsem teprve 11 den a nikdy jsem neviděla že by měl někdo takhle brzy silné testy tak se bojím aby to neodešlo.. mám dvě embryjka po 5ti dnech

MikeskaA
Kecalka 150 příspěvků 30.03.18 20:58
@Zlatule1 píše:
No jsem teprve 11 den a nikdy jsem neviděla že by měl někdo takhle brzy silné testy tak se bojím aby to neodešlo.. mám dvě embryjka po 5ti dnech

Držím palce já mám 10DPO a slabý asi jako ty tvoje první nahoře :oops:

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Slávek Boura obviněný z pašování drog: Nesmysl, měl jsem jen napsat bedekr!

Bývalý moderátor TV Nova Slávek Boura (54) čelí obvinění z pašování drog.... číst dále >

Návorková o Dvořákovi: Předchozí zkušenosti s tancem jsou spíš na škodu!

Jak se dalo předpokládat, jako favorité postoupili do samotného finále... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >