Jsem lovec duchů? 9,10 DPO

Fotoalbum tématu (17) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

peti13  16.03.18 11:08
Jsem lovec duchů? 9,10 DPO

Ahooj, testovala jsem jak ovu tak i těhu testy. 10DPO na ovu už pěkné 2 čárky, na Clearblue už se taky klube plus.

Tak co myslíte? Je moc brzy sice na testování, ale něco tam je :kytka:

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reklama

Reakce:

JaneCase
Zasloužilá kecalka 841 příspěvků 16.03.18 11:15

@peti13 ja jsem taky byla lovec duchu, tak to chapu :mrgreen: pokud se tam neco rysuje tak uz to zitra bude stopro videt :palec:

jessikka
Extra třída :D 10521 příspěvků 16.03.18 11:23

Jako duch tam je, ale proboha proč děláš i ovu testy? Jako aby ses ujistila, že ovulace nepřijde? Na ní by bylo stejně dost brzo, ne?

Uživatel je onlineTichošlápek
Echt Kelišová 8768 příspěvků 16.03.18 11:24

Jo neco tam je. Kazetovy clearblue je takhle brzy na nic, děla duchy. Ale ty klasické testy mas pěkné. Držím palce ať sili

Uživatel je onlineTichošlápek
Echt Kelišová 8768 příspěvků 16.03.18 11:24

@jessikka ovulacni testy reagují i na hcg a často dříve než těhotenské

peti13  16.03.18 11:37

@jessikka

ovulační test odhaluje těhotenství dříve než těhotenský mnohdy. Hormon hcg a lh jsou si podobné, a jak můžeš vidět, funguje to.

saphire
Kelišová 6360 příspěvků 16.03.18 12:18

@peti13 je to tam a taky jsem lovila :mrgreen:

Uživatel je onlineVicky1
Ukecaná baba ;) 2068 příspěvků 16.03.18 12:37

@peti13 taky bych rekla ze to tam je, tak at ti pwkne sili :dance:

peti13  27.03.18 00:22

@saphire @JaneCase @Tichošlápek @Vicky1

tak to byla pravda děvčata! :hug:

MikeskaA
Kecalka 119 příspěvků 30.03.18 10:43
Váš nazor

Na fotce nejdou tak vidět ale jsou? Díky za názor 10dpo, ten menší test se mi už loupe. Příznaky netuším, snad hned po ovu bolest bradavek, teď už celý prsa, tmavší bradavky, šíleně živé sny, před 2 dny asi 4 dny zimnice pocit že na mě něco lezlo teplota jen ale 37. Po ovu hustý hlen, a nějak si slintam na polštář :D dnes občas tlak v podbřišku ale nic vážného. MS mám mít 2.4.

Sona73
Stálice 83 příspěvků 30.03.18 14:12

@MikeskaA Ano,vypadá to jako pozitivní test.Snad bude sílit…

Zlatule1
Povídálka 21 příspěvků 30.03.18 20:50

Ahoj, jsem moc ráda že jsem konečně našla aktuální diskuzi :D
Holky máme za sebou 1. IVF dneska jsem 11 Den po ET a jsou to nervy :D ale nejhorší je že nám Dr v CAR řekl že až za 3 týdny máme zavolat zda přišla MS :nevim: koukejte na mé testy jsem jeden z bláznů co furt testuje :D Myslíte že to vypadá nadějně? První test ze spodu je 11 DPO

MikeskaA
Kecalka 119 příspěvků 30.03.18 20:51
@Zlatule1 píše:
Ahoj, jsem moc ráda že jsem konečně našla aktuální diskuzi :D
Holky máme za sebou 1. IVF dneska jsem 11 Den po ET a jsou to nervy :D ale nejhorší je že nám Dr v CAR řekl že až za 3 týdny máme zavolat zda přišla MS :nevim: koukejte na mé testy jsem jeden z bláznů co furt testuje :D Myslíte že to vypadá nadějně? První test ze spodu je 11 DPO

To jsou dálnice ????

Zlatule1
Povídálka 21 příspěvků 30.03.18 20:53
@MikeskaA píše:
To jsou dálnice ????

No jsem teprve 11 den a nikdy jsem neviděla že by měl někdo takhle brzy silné testy tak se bojím aby to neodešlo.. mám dvě embryjka po 5ti dnech

MikeskaA
Kecalka 119 příspěvků 30.03.18 20:58
@Zlatule1 píše:
No jsem teprve 11 den a nikdy jsem neviděla že by měl někdo takhle brzy silné testy tak se bojím aby to neodešlo.. mám dvě embryjka po 5ti dnech

Držím palce já mám 10DPO a slabý asi jako ty tvoje první nahoře :oops:

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Nákup na AliExpressu: Jak ho zvládnout krok po kroku?

Dámské, pánské i dětské oblečení, hračky, dekorace, nábytek, šperky… zkrátka... číst dále >

Články z Expres.cz

Příběhy amerických vrahů: Ted Bundy byl chytrý hezoun. A také nekrofil a sadista

Minimálně třicet obětí za pouhopouhých pět let. To je statistika jednoho z... číst dále >

Dostal radu nad zlato? Pattinson změnil své chování a věnoval se fanouškům

Když dorazil, zdálo se, že z něj bude druhá Uma Thurman, která si tady loni... číst dále >

Články z Ona Dnes

Velká fotosoutěž na téma Léto v plavkách

Plavky jsou pro nás nepostradatelnou součástí léta. Na pláži u moře, u... číst dále >

Anna Wintourová vdávala dceru za syna italské kolegyně z Vogue

Přísná šéfka magazínu Vogue se už několikrát pochlubila sexy dcerou Bee... číst dále >

Reklama