Jsem magor já nebo on? - manžel despota

Anonymní
13.7.19 21:12

Jsem magor ja nebo on?- manzel despota

Ahoj, zajima me vas nazor na chovani meho manzela, jsem momentalne v situaci ze realne uvazuji o rozvodu ptze nejsem v manzelstvi stastna- ale mame dceru takze samozrejme rozhidovani neni jednoduche. Krome toho ze mi manzel byl xkrat neverny ( vim jiste o 3) se mi zda ze se chova vuci me dost hrube… on rika ze jsem ja precitlivela nebo ho ja tolik “vyprovokuju” ze vybouchne. Zkuskm popsat par situaci a zajimal by me vas nazor…
Takze napriklad jedeme autem ja sedim s dcerkou vzadu on se najednou z niceho nic vytoci ptze se na zemi vedle nej vali PET lahev ( kterou jsem tam zrejme nechala ja) a prudce ji vezme a hodi dozadu k mym noham - ja se osocim ze proc to po me hazi a on rve ze to nehodil po me jestli nejsem blba.. pro me je tohle docela sila ze po me neco hazi a jeste se me pred malou zeota jestli nejsem blba a na drogach - ze prej dceru tim postvavam proti nemu ze to prekrucuju.
Posledne se nejak blbe probudil a protoze jsem nechala nekde rozsviceno tak na me spustil ze jsem krava a chovam se jak p*ca a ze nevim kde je moje misto ( noc pred tim jsem spala u kamaradky- meli jsme jeste s par holkama takovy vecirek a grilovani).
Nekolikrat byl na me u hruby- ze me treba vzal za pazi a bekam se mnou “hodil”, shodil me zem nebo mi zabouchl dvere primo ored oblicejem fakt prudce.. vse bylo v ramci hadky a ja jsem ho asi nejak nastvala -ale nikdy mu nenadavam sproste nebo ho fyzicky neatakuju.
Tech situaci ktery on druhy den nevi jsou desitky ale ja je mam vsechny ulozeny v hlave a trapim se s tim.
Sorry ze je to tak dlouhy, ale ja uz fakt nevim- chovaj se vasi chlapi taky takhle- ze to treba prezenou-?
Diky

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

3372
13.7.19 21:15

Za prvé - chudák dítě, otec magor a matka řeší jenom sebe místo toho, aby dceru z takového prostředí odvedla. Za druhé - ne není to normální

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5513

Nevazi si te a asi mu na tobe prave moc nezalezi. Pokud je takovy, taky bych uvazovala o rozchodu…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9932
@Anonymní píše:
Ahoj, zajima me vas nazor na chovani meho manzela, jsem momentalne v situaci ze realne uvazuji o rozvodu ptze nejsem v manzelstvi stastna- ale mame dceru takze samozrejme rozhidovani neni jednoduche. Krome toho ze mi manzel byl xkrat neverny ( vim jiste o 3) se mi zda ze se chova vuci me dost hrube… on rika ze jsem ja precitlivela nebo ho ja tolik “vyprovokuju” ze vybouchne. Zkuskm popsat par situaci a zajimal by me vas nazor…
Takze napriklad jedeme autem ja sedim s dcerkou vzadu on se najednou z niceho nic vytoci ptze se na zemi vedle nej vali PET lahev ( kterou jsem tam zrejme nechala ja) a prudce ji vezme a hodi dozadu k mym noham - ja se osocim ze proc to po me hazi a on rve ze to nehodil po me jestli nejsem blba.. pro me je tohle docela sila ze po me neco hazi a jeste se me pred malou zeota jestli nejsem blba a na drogach - ze prej dceru tim postvavam proti nemu ze to prekrucuju.
Posledne se nejak blbe probudil a protoze jsem nechala nekde rozsviceno tak na me spustil ze jsem krava a chovam se jak p*ca a ze nevim kde je moje misto ( noc pred tim jsem spala u kamaradky- meli jsme jeste s par holkama takovy vecirek a grilovani).
Nekolikrat byl na me u hruby- ze me treba vzal za pazi a bekam se mnou “hodil”, shodil me zem nebo mi zabouchl dvere primo ored oblicejem fakt prudce.. vse bylo v ramci hadky a ja jsem ho asi nejak nastvala -ale nikdy mu nenadavam sproste nebo ho fyzicky neatakuju.
Tech situaci ktery on druhy den nevi jsou desitky ale ja je mam vsechny ulozeny v hlave a trapim se s tim.
Sorry ze je to tak dlouhy, ale ja uz fakt nevim- chovaj se vasi chlapi taky takhle- ze to treba prezenou-?
Diky

většina, já něco takového nezažila za 21 let. Ale bohužel asi nejsi jediná, viz vedlejší diskuse :,(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1276
13.7.19 21:16

Ne, normální chlap se tak nechová

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3751

No, on je magor, jak se chová, ty jsi mag*r (pardon), že s ním ještě jsi. Prchej.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
49699

Vem dite a pryc od debila. Vcera bylo pozde.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1366

Jsem s mým chlapem deset let, má svý mouchy, oba je máme, ale nikdy na mě nezvýšil hlas, neslyšela jsem na svojí adresu jediný sprostý slovo a kdyby na mě sáhl, skončil by v plechovce na psí žrádlo. Ohledně nevěry jsem trochu mírnější, ojedinělý „uklouznutí“ bych nejspíš zkusila nějak pořešit, ale opakovaný vykukávání by pro mě bylo důvodem k rozvodu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1307
13.7.19 21:18

Ne nechovají a rozvod je na místě, máš doma burana a agresora :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
150
13.7.19 21:18

Ne, nikdy…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24570
13.7.19 21:21

Už jenom aby tě začal bít a máme to komplet :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
213
13.7.19 21:22

Ne není to normální na diskuzi se o tom ale nedočtes protože to každý považuje za standard. Uvědom si, že tím že to snašíš, dáváš dětem vzor, že takové chování normální je! Psycholog by se na něm diagnostikou vyřadil. Podle mě je ale utopie, že se takový magor změní..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
13.7.19 21:23
@Martha03 píše:
Za prvé - chudák dítě, otec magor a matka řeší jenom sebe místo toho, aby dceru z takového prostředí odvedla. Za druhé - ne není to normální

Resim predne dceru… mam strach aby pro ni nas rozvod nebyl jeste horsi nez tohle. Kdybych resila jen sebe uz davno jsem od nej a nepisu sem..
:(

• Nahlásit
  • Citovat
24570
13.7.19 21:24
@Anonymní píše:
Resim predne dceru… mam strach aby pro ni nas rozvod nebyl jeste horsi nez tohle. Kdybych resila jen sebe uz davno jsem od nej a nepisu sem.. :(

No a jak se chová k ní, stará se o ní?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
LD1
189
13.7.19 21:24

Už jen to, že přemýšlíš nad tím, jestli není chyba na tvojí straně, je špatně. Manžel na mě nikdy nebyl hrubý ani sprostý, a to ani když byl fakt pekelně naštvaný. To prostě do partnerství nepatří. Nenech svou dceru vyrůstat v takovém prostředí, předala bys jí tím dost pokřivený vztahový vzorec. Nebo chceš, aby se k ní jednou její partner choval stejně, protože ona to bude brát jako normu, kterou zná od rodičů? Utíkej… A rychle.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama