Jsem na dně ze samoty

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.08.19 09:28
Jsem na dně ze samoty

Ahoj, ani nevím do jakého tématu tady tohle zařadit.. Spíš se chci vypsat, protože s tímhle mi asi nikdo pomůže. S expartnerkou jsme od sebe, už pár měsíců s rozchodem jsem smířený. Pravděpodobně má už jiného. Když jsme spolu byli, tak mi furt někdo psal a furt chtěl komunikovat, no ale problém je ten, že teď po rozchodu se nemám komu svěřit, mí vlastní kamarádi a kamarádky ti co mi kdysi tak moc psali se ke mě obrátili zády, takže nemám ani s kým jít ven, popovídat si, projít se. Chtěl jsem zkusit letět třeba sám na dovolenou, ale nemůžu protože mi nikdo není ochotný se postarat o má zvířata (některá jsme si pořídili s přítelkyní). Nedokážu si ani najít nějakou novou kamarádku nebo kamaráda.. U vlastní rodiny narážím na neustálou neochotu mi pomoct, a kvůli tomu se s nima i hádám (starost o ta zvířata). Občas myslím i na to nejhorší, že bych si sáhnul na život abych od toho všeho utekl, vím že je to hovadina (stejně bych na to ani neměl odvahu..), ale ta samota je něco tak neuvěřitelně ubíjejícího a příšerného. Prostě už nevím jak dál. Zkoušel jsem chození mezi lidi, nové aktivity, dokonce i různé seznamky (na aktivity a společné dovolené) atd. Ale povětšinou se mi lidi jen vysmáli, že třeba hledám akorát díru, do které bych zasunul (to je to poslední na co mám teď pomyšlení) a nebo třeba vůbec neodpověděli.. Zabavit sám se umím, ale chybí mi ten kontakt a možnost si s někým popovídat a tak.. :roll:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Lentilka93
Stálice 57 příspěvků 30.08.19 09:43

Ahoj, samota je zla to je pravda. A uvedomujes si v cem je treba problem, ze nedokazes navazat kontakt, nebo najit pratele? Je tezke ti nejak poradit, pomoci kdyz jsi zkousel hledat aktivity. Kolik je ti let?

Shinky90
Stálice 83 příspěvků 32 inzerátů 30.08.19 09:44

Já bych asi znovu volila tu seznamku s tím, že bych zkusila najít někoho pro společné aktivity, jak jsi napsal, a neohlížela se na to, co říkají ostatní, ať si myslí co chtějí. Dneska je hrozně těžké se seznámit za jakýmkoliv účelem, a pokud jsi navíc už vyzkoušel tolik věcí a bez výsledku… sice i ta seznamka sama o sobě asi nebude za moc stát, ale třeba se Ti podaří narazit na někoho, s kým si můžeš zprvu psát a třeba pak i něco podniknout a díky němu pak poznat třeba další lidi… těžko se radí. Já sama třeba kromě svého přítele nemám kamarádky, resp. žádné, se kterými bych se scházela, a taky bych nevěděla, co dělat, kdybych se s přítelem rozešla, vlastně bych byla taky úplně sama. Věřím, že to musí být ubíjející, ale hlavně to nevzdej, lidí je tolik a není přece možné, abys někoho prostě dřív či později nepotkal. :hug:

Kačus82
Echt Kelišová 7681 příspěvků 30.08.19 09:56

Za 1. jestli ti kamaradi psali v minulosti, tak zjevne nejsi zadny nemocny zoufalec. 2. Myslim, ze je to jen faze- clovek se rozejde a ten cas byl drive vyplneny partnerem a najrdnou neni, takze se ta samota zda najednou az obludna. 3. Jsi mozna v depresi a pusobis vystavene a rezignovane. Nikdo ti to nerekne, ono nez se zorientujou, co nesedi, tak se ta konverzace nejak zamota.

A co mas za zvirata? Jakoze typu Farmar hleda zenu?

titiman
Povídálka 26 příspěvků 30.08.19 10:01

Nabízím kamarádství (jsem hetero muž) - nevím kolik ti je a odkud jsi, ale můžeme zajít na pivo, kafe a mohu vyslechnout… Budeš-li mít zájem, ozvi se

tzipora
Zasloužilá kecalka 773 příspěvků 30.08.19 10:33

Ahoj, pokud by sis chtěl popovídat nebo někde zajít, tak dej vědět. Nechci tady psát odkud jsem, bližší informace o věku atd. ve zprávě. :) Jsem žena, VŠ.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.08.19 10:52
@Lentilka93 píše:
Ahoj, samota je zla to je pravda. A uvedomujes si v cem je treba problem, ze nedokazes navazat kontakt, nebo najit pratele? Je tezke ti nejak poradit, pomoci kdyz jsi zkousel hledat aktivity. Kolik je ti let?

no je mi 27 skoro 28…

U nových lidí mám problém takový, že většinou se každý zajímá jen o to svoje, ale nezeptá se na to co třeba já a tak..

S chlapama jsem si nikdy moc nerozuměl. Problém u chlapů mám ten, že mě nebaví poslouchat oplzlé řeči na adresu holek a žen, prostě mám k nim nějakou úctu a tohle se neslučuje s mým pohledem na ženy, protože se baví furt jen o spaní jaká byla tam ta a ona, jaký má ta kozy, jak by klátil tam tu, i když má doma přítelkyni atd… :lol:

No a u holek je problém ten, že prostě nějakou opravdu slušně oslovím a nereagují, i když si to teda přečtou.. Nebo reagují, ale je to takový divný typ konverzace, kdy se většinou zajímám já a ony jednoslovně nebo dvouslovně odpovídají, takže mě to po chvíli vůbec nebaví takováhle konverzace a utnu to. A to jsem oslovil fakt spousty holek/žen. :nevim:

Co se týče těch zvířat tak mám doma psa a další drobnou havěť, takže nejsem jako z pořadu farmář hledá ženu. :D Řekl bych že jsem normální, trochu introvert, mám rád legraci, ale s komunikací problém rozhodně nemám pokud je nějaké společné téma, něco zajímavého nebo tak.

kapitanpejsek
Povídálka 26 příspěvků 30.08.19 11:03

Seznamku bych na hledání aktivit a přátel vyloučil. Pokud budeš hledat muže i ženy, tak z chlapů ti napíšou v 99% homosexuálové a ženy ti stejně nikdy neuvěří, že nechceš něco víc, protože pokud na seznamce chvíli jsou budou jistě ovlivněné těmi úchyly z minula. Jo, jasně.. Možná někoho najdeš, ale proces filtrace je psychicky strašně vyčerpávající.

Zkus findyn. Nemám s tím sice zkušenost, ale vypadalo to celkem zajímavě a pokud bych byl single a v takovém rozpoložení jako ty, tak bych do toho šel. Aktivity pro single. Najdeš si třeba kamarády při tom co by Vás bavilo, nebo třeba i holku. Kdo ví. Zase nechci jim dělat reklamu, tak si počti recenze nejdřív.

Venetia
Hvězda diskuse 45883 příspěvků 30.08.19 11:11
@Anonymní píše:
Ahoj, ani nevím do jakého tématu tady tohle zařadit.. Spíš se chci vypsat, protože s tímhle mi asi nikdo pomůže. S expartnerkou jsme od sebe, už pár měsíců s rozchodem jsem smířený. Pravděpodobně má už jiného. Když jsme spolu byli, tak mi furt někdo psal a furt chtěl komunikovat, no ale problém je ten, že teď po rozchodu se nemám komu svěřit, mí vlastní kamarádi a kamarádky ti co mi kdysi tak moc psali se ke mě obrátili zády, takže nemám ani s kým jít ven, popovídat si, projít se. Chtěl jsem zkusit letět třeba sám na dovolenou, ale nemůžu protože mi nikdo není ochotný se postarat o má zvířata (některá jsme si pořídili s přítelkyní). Nedokážu si ani najít nějakou novou kamarádku nebo kamaráda.. U vlastní rodiny narážím na neustálou neochotu mi pomoct, a kvůli tomu se s nima i hádám (starost o ta zvířata). Občas myslím i na to nejhorší, že bych si sáhnul na život abych od toho všeho utekl, vím že je to hovadina (stejně bych na to ani neměl odvahu..), ale ta samota je něco tak neuvěřitelně ubíjejícího a příšerného. Prostě už nevím jak dál. Zkoušel jsem chození mezi lidi, nové aktivity, dokonce i různé seznamky (na aktivity a společné dovolené) atd. Ale povětšinou se mi lidi jen vysmáli, že třeba hledám akorát díru, do které bych zasunul (to je to poslední na co mám teď pomyšlení) a nebo třeba vůbec neodpověděli.. Zabavit sám se umím, ale chybí mi ten kontakt a možnost si s někým popovídat a tak.. :roll:

tak si povídej tady, od toho to tu je

Venetia
Hvězda diskuse 45883 příspěvků 30.08.19 11:14
@Anonymní píše:
no je mi 27 skoro 28…

U nových lidí mám problém takový, že většinou se každý zajímá jen o to svoje, ale nezeptá se na to co třeba já a tak..

S chlapama jsem si nikdy moc nerozuměl. Problém u chlapů mám ten, že mě nebaví poslouchat oplzlé řeči na adresu holek a žen, prostě mám k nim nějakou úctu a tohle se neslučuje s mým pohledem na ženy, protože se baví furt jen o spaní jaká byla tam ta a ona, jaký má ta kozy, jak by klátil tam tu, i když má doma přítelkyni atd… :lol:

No a u holek je problém ten, že prostě nějakou opravdu slušně oslovím a nereagují, i když si to teda přečtou.. Nebo reagují, ale je to takový divný typ konverzace, kdy se většinou zajímám já a ony jednoslovně nebo dvouslovně odpovídají, takže mě to po chvíli vůbec nebaví takováhle konverzace a utnu to. A to jsem oslovil fakt spousty holek/žen. :nevim:

Co se týče těch zvířat tak mám doma psa a další drobnou havěť, takže nejsem jako z pořadu farmář hledá ženu. :D Řekl bych že jsem normální, trochu introvert, mám rád legraci, ale s komunikací problém rozhodně nemám pokud je nějaké společné téma, něco zajímavého nebo tak.

A odkud jsi?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.08.19 13:39

Ahoj, na mě to působí že se moc upínáš na ten rozchod, že to v sobě ještě nemáš vyřešené a tak to vidíš všechno černobíle. Co máš za zvířata? Jestli hospodářská, tak je prodej! Pes může být dobrý společník do těchto těžkých chvil. Co tak místo seznamky zkusit nějaký nový koníček? Tam by jsi se mohl s někým seznámit. Je spousta lidí co to má jako ty. Píšeš že dřívě jsi měl spoustu kamarádů co ti psali, zkusila bych si položit otázku proč už nepíšou? Není to třeba tak že čekají jestli se ozveš ty? Když lítáme na dovolenou tak taky řešíme co s kočkou, bydlíme v bytě. Teď na dovolené manžel domluvil 14letou dceru od kolegyně z práce, že se chodila starat. Když jsme bydleli v domku a kočka byla venku, starali se sousedé. Pokud máš psa, tak bych sedla do auta a vzala ho s sebou třeba teď v září nebývají moc vedra. Hotelů kde tě přijmou s pejskem je teď hodně :)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.08.19 13:57

Zakladateli, ty nebud nastvany na rodinu, ze se ti nechce starat o zver, ale na tu ex se kterou sis je porizoval (a sam na sebe). Pripominas mi meho bratra, ktery naprosto automaticky predpoklada, ze si naplanuje na zari dovolenou a ja vseho necham a pojedu se jim 180 km od naseho bydliste starat o jeho deti a zvirata. Ze mam vlastni deti a je skolni rok nijak neresi :mrgreen:. A je strasne prekvapeny, ze ho poslu k sipku.
Anonym-info o rodine

sos44
Povídálka 14 příspěvků 04.09.19 21:27

No nevím jestli je emimino zrovna ta správná „zpovědnice“, ale na druhou stranu mě překvapilo, že zatím na tebe nebyla žádná ženská útočná. Oblíbené jsou tu urážky a nadávky do zoufalců apod.
Každpopádně z textu mi přijdeš jako hodný a slušný člověk, což u chlapa je ta nejhorší vlastnost (i přesto, že nás kdysi ve škole učili…). Vidím to na sobě, jsem pro ženské „hodný“ (rozuměj blbý) kamarád..
9z10 žen ti (nejen na emiminu) potvrdí, že chtějí silné, vyrovnané, sexy, arogantní, sprosté, vtipné, charizmatické a dobře vydělavající „kusy“. Jako plus jsou dnes v módě vousy na araba a co nejvíce pokérované a vyposilované tělo. Nakonec ani nevadí jestli je to nefakčenko a nic nevydělá, hlavně, když je dostatečně zábavný, sexy a výkonný v posteli.
9z10 žen si (na emiminu) postěžuje, že je ten jejich „kus“ podvádí a že to nechápou, proč asi?? - viz. bod 1, o takové chlapy je prostě boj.
9z10 žen tady řeší, že zoufalce a třeba panice po já nevím 20 roku života by nechtěli, protože jsou divní (jelikož ještě nevystřídali 50 dalších ženských, takže je to přece nezajímavé „zboží“ a musí být jednoznačně divní).
No a největší korunu tomu nasadí ženské, co si postěžují, že mají smůlu na chlapy, že by si přáli hodného chlapa a pak si po XXX té nabrnkou opět nějakého „týpka“, co je o týden později podvede, protože prostě ten hodný jouda je o ničem..

Zvlášní, že chlapům nevadí nudné, hodné holky..Jim stačí, aby byly jen hezké. Kdyby to chlapi řešili, tak je 90% ženských navždy samo. Prostě jen od chlapa se očekává, aby byl dominantní..

Takže chce to prostě začít být sebevědomý frajer a nejlépe hned na prvním „rande“ ženskou přefiknout.
Já vím lehce se to říká, povaha je bohužel dána :-(. Kdyby existoval nějaký „tábor“ :-) kde z hodného člověka udělají sebevědomé hovado…

https://zeny.iprima.cz/…eny-nechteji

pohledzdruhestrany
Extra třída :D 10282 příspěvků 04.09.19 21:39
@sos44 píše:
No nevím jestli je emimino zrovna ta správná „zpovědnice“, ale na druhou stranu mě překvapilo, že zatím na tebe nebyla žádná ženská útočná. Oblíbené jsou tu urážky a nadávky do zoufalců apod.
Každpopádně z textu mi přijdeš jako hodný a slušný člověk, což u chlapa je ta nejhorší vlastnost (i přesto, že nás kdysi ve škole učili…). Vidím to na sobě, jsem pro ženské „hodný“ (rozuměj blbý) kamarád..
9z10 žen ti (nejen na emiminu) potvrdí, že chtějí silné, vyrovnané, sexy, arogantní, sprosté, vtipné, charizmatické a dobře vydělavající „kusy“. Jako plus jsou dnes v módě vousy na araba a co nejvíce pokérované a vyposilované tělo. Nakonec ani nevadí jestli je to nefakčenko a nic nevydělá, hlavně, když je dostatečně zábavný, sexy a výkonný v posteli.
9z10 žen si (na emiminu) postěžuje, že je ten jejich „kus“ podvádí a že to nechápou, proč asi?? - viz. bod 1, o takové chlapy je prostě boj.
9z10 žen tady řeší, že zoufalce a třeba panice po já nevím 20 roku života by nechtěli, protože jsou divní (jelikož ještě nevystřídali 50 dalších ženských, takže je to přece nezajímavé „zboží“ a musí být jednoznačně divní).
No a největší korunu tomu nasadí ženské, co si postěžují, že mají smůlu na chlapy, že by si přáli hodného chlapa a pak si po XXX té nabrnkou opět nějakého „týpka“, co je o týden později podvede, protože prostě ten hodný jouda je o ničem..

Zvlášní, že chlapům nevadí nudné, hodné holky..Jim stačí, aby byly jen hezké. Kdyby to chlapi řešili, tak je 90% ženských navždy samo. Prostě jen od chlapa se očekává, aby byl dominantní..

Takže chce to prostě začít být sebevědomý frajer a nejlépe hned na prvním „rande“ ženskou přefiknout.
Já vím lehce se to říká, povaha je bohužel dána :-(. Kdyby existoval nějaký „tábor“ :-) kde z hodného člověka udělají sebevědomé hovado…

Tohle je strašná snůška keců. A jestli jsi tak natvrdlej a věříš tomu, tak se nedivím, že ženský o tebe nemaj zájem.

pe-terka
Generální žvanilka 20236 příspěvků 04.09.19 21:46
@sos44 píše:

nedělej z těch žen takové slepice, prosím tebe ;) To že jsi potkal pár krátkozrakých trubek neznamená, že takto přemýšlí všechny ;)

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama