Jsem na něj naštvaná

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu

Reklama

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 Další »

Reklama

me2dova
Závislačka 3139 příspěvků 21.08.16 21:01

Tak aspoň můžeš být ráda, že se s ním rozešla…

Taao  21.08.16 21:42
@j.a.n.i1 píše:
Třeba kdyby byl vyvenčený pes, tak i na to by došlo :mrgreen:

Ano! :mrgreen: Ti chlapi jsou ale hloupí! Nevím, čím přemýšlejí. :lol:

Anonymní  07.12.17 12:41

Jsem tak naštvaná na manžela, úplně mi kazí tu předvánoční náladu. Pořád říká, že si mám napsat co chci pod stromek, že jeho nic nenapadá ( už to mě trošku mrzí, ale budiž), tak jsme si napsala, že bych chtěla fitness náramek, hodně bych ho chtěla, ukázala jsem mu jaký, obyčejný, nejsem náročná, mají ho teď v akci za necelých 700, tak by mi udělal radost, tak začal mít řeči, na co by asi tak tobě byl fitness náramek, zrovna tobě. Tak jsem se ještě držela, ukázala mu jaký, že to počítá tepovou frekvenci třeba, ušlou vzdálenost, kalorie, že si to přeji, když chodím chodit, že by mi to udělalo radost. Tak prý tohle není věc pro mě, na to moje třikrát týdne imitování sportu nepotřebuju fitness náramek. Tak mě to mrzí, už mu nic neřeknu, cítím se tak ponížená zase a vůbec se netěším na ten Štědrý den.

ivašot.
Kelišová 5024 příspěvků 07.12.17 12:45
@Anonymní píše:
Jsem tak naštvaná na manžela, úplně mi kazí tu předvánoční náladu. Pořád říká, že si mám napsat co chci pod stromek, že jeho nic nenapadá ( už to mě trošku mrzí, ale budiž), tak jsme si napsala, že bych chtěla fitness náramek, hodně bych ho chtěla, ukázala jsem mu jaký, obyčejný, nejsem náročná, mají ho teď v akci za necelých 700, tak by mi udělal radost, tak začal mít řeči, na co by asi tak tobě byl fitness náramek, zrovna tobě. Tak jsem se ještě držela, ukázala mu jaký, že to počítá tepovou frekvenci třeba, ušlou vzdálenost, kalorie, že si to přeji, když chodím chodit, že by mi to udělalo radost. Tak prý tohle není věc pro mě, na to moje třikrát týdne imitování sportu nepotřebuju fitness náramek. Tak mě to mrzí, už mu nic neřeknu, cítím se tak ponížená zase a vůbec se netěším na ten Štědrý den.

Co k tomu říct, někteří chlapi jsou fakt pitomí.

martina.se
Hvězda diskuse 55290 příspěvků 07.12.17 12:53
@Anonymní píše:
Jsem tak naštvaná na manžela, úplně mi kazí tu předvánoční náladu. Pořád říká, že si mám napsat co chci pod stromek, že jeho nic nenapadá ( už to mě trošku mrzí, ale budiž), tak jsme si napsala, že bych chtěla fitness náramek, hodně bych ho chtěla, ukázala jsem mu jaký, obyčejný, nejsem náročná, mají ho teď v akci za necelých 700, tak by mi udělal radost, tak začal mít řeči, na co by asi tak tobě byl fitness náramek, zrovna tobě. Tak jsem se ještě držela, ukázala mu jaký, že to počítá tepovou frekvenci třeba, ušlou vzdálenost, kalorie, že si to přeji, když chodím chodit, že by mi to udělalo radost. Tak prý tohle není věc pro mě, na to moje třikrát týdne imitování sportu nepotřebuju fitness náramek. Tak mě to mrzí, už mu nic neřeknu, cítím se tak ponížená zase a vůbec se netěším na ten Štědrý den.

vůl, no.. tohle je fuj..

kve-tinka
Závislačka 4087 příspěvků 17 inzerátů 07.12.17 12:54
@Anonymní píše:
Jsem tak naštvaná
:hug: :hug: oni si někdy nevidí do huby.

Anonymní  07.12.17 12:56

Mě to tak zasáhlo, úplně mi pokazil to vánoční nadšení

Tichošlápek
Kelišová 6418 příspěvků 07.12.17 12:57
@Anonymní píše:

A to tě takto shazuje neustale? Páni byla bych pěkně naštvaná

Reklama

Markéta80
Vesmírná mluvilka 33800 příspěvků 07.12.17 12:58
@Anonymní píše:
:? bych se ho zeptala co je teda vhodného? A že chtěl at si o něco řeknu a najendou je problém :cert: :cert:. |Až on bude o něčem uvažovat že by si chtěl koupit řekla bych mu proč? Pro něj naprostá blbost :mrgreen: a řekla ybhc mu proč se mě ptal co chci když mě to dát stejně nechce :?

Uživatel je onlineIce79
Ukecaná baba ;) 2072 příspěvků 07.12.17 13:04
@Anonymní píše:

Nenech si zkazit náladu a kup si ho sama. :palec: Ať si vymýšlí sám. Na tvém místě bych s radami, co mi má koupit, definitivně skončila. 8o

Strecha
Zasloužilá kecalka 555 příspěvků 07.12.17 13:04

Klasika, ja se vzdycky rozciluji a pak se zastavim a reknu si, jestli mi to za to stoji…Obcas mu udelam neco podobneho, aby otevrel oci (a zeptam se, jake to je?) Vanoce si nekaz, pokud pod stromeckem najdes neco jineho, tak poznamenej, ze se Jezisek letos teda nesnazil a netrefil-treba mu to dojde :think: Pokud te urazi pravidelne, tak bych si s nim vazne promluvila!

Bábrdl
Neúnavná pisatelka 17952 příspěvků 07.12.17 13:13
@Anonymní píše:

Bych ho kopla.
Ten můj jen prudí, když zdobím byt. Ale taky to umí náladu pokazit. V kupování dárků je ale dobrej.

fia80
Závislačka 2596 příspěvků 07.12.17 13:18

Jak přesně zněla ta jeho otázka. A jestli zněla: Co chceš k Vánocům? Tak ty jsi na ni odpověděla, že náramek za 700 Kč. Kdyby se tě příště ptal, co teda chceš, tak bych odpověděla opět ten náramek. Že mi udělá největší radost a že pokud on to má jinak je jeho věc. Tady jde o tebe a o to, co udělá radost tobě.

Takže já bych normálně manželovi řekla, že největší radost ti udělá ten náramek za 700 Kč a když se zdrží svých názorů na toto téma. Vánoce bude mít pořešené a bude vědět, že máš z toho opravdu radost, než kdyby ti koupil cokoliv jiného. Nebo mu navrhni ať, ti koupí nějaké lepší dražší hodinky, které toho umí více, pokud mu to příjde efektivnější a že se může těšit na pozitivní výsledek tvého snažení při sportu.

Kukacka123
Kecalka 185 příspěvků 07.12.17 13:19

Tohle je hrozny…to bych mu asi neco rekla, asi bych nevydrzela…treba, proc se teda pta :nevim: zkus se ho treba zeptat, co by chtel on? A pak mu rict…a neprijde ti to pro tebe zbytecny…aby videl, ze to prijemny fakt neni…Vanoce preci nejsou jen o praktickych vecech, ale jde o to udelat druhemu radost ;) a ze jemu to prijde jako blbost je vec druha…jde preci o to, aby ti udelal radost…nebo to chtel okecat a ten naramek tam bude :hug: takhle tatka mluvi o mobilu no a mamka uz ho ma pro nej koupenej…tak mu porad rikame, ale vzdyt tenhle mas jeste dobrej, pockej po Vanocich, budou vyprodeje a tak :mrgreen: akorat on to nepodal vubec pekne…

lucik2011
Ukecaná baba ;) 1213 příspěvků 11 inzerátů 07.12.17 13:27

@Kukacka123 to se mi zdá hodně dětinský u dospělých, dělat jakože to nechci koupit a přitom už to mám koupený nebo mám v plánu koupit, schovávat dárky má cenu jenom u dětí

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

"Nikdo vás nevytočí jako vlastní dítě," potvrzuje psycholožka

Klára Marušincová přirovnává situaci rodičů k výběru čokolády. "Dříve byly... číst dále >

Články z Ona Dnes

Šest překvapivých návyků, které mohou vést k cukrovce

Ačkoliv název nemoci napovídá, že hlavním viníkem jejího propuknutí je... číst dále >

Vánoční večírek bez ostudy. Co si obléci a na co raději zapomenout

Málokterá firma si nechá ujít příležitost připravit pro své zaměstnance či... číst dále >

Reklama