Jsem na něm závislá, či jen závidím?

Anonymní
10.2.20 11:20

Jsem na něm závislá ? Či jen závidím ?

Ahoj, prosim o zachovani anonymu. Jsem tehotna, jsem od zacatku doma na neschopence. Uz jsem v 9 mesici a jen cekam kdy to prijde. Do toho spadam pod rizikove od cca 6 mesice. Mam od te doby narizeny klid na luzku. Takze jsem doma, zavrena jak vezen a nemuzu nic. Partner navari, uklidi, stara se o me. Jsem za nej moc rada ale posledni dobou si prijdu jak hysterka, upozornuji, ze nic mu nejak nedavam najevo. Ale chce jit na pivo nekam a me to hrozne stve, chci aby byl doma se mnou. Vim, ze se chce odreagovat a pokecat a nebejt veznem jako ja, nikdy predtim mi to nevadilo ale ted to posledni dobou hrozne resim :oops: navic jsem v ocekavani, jsem jak vorvan, uz se mi ten mesic tahne. Jindy jsme spolu vsude a vse delame. Vcera chtel jit na pivo v 11 vecer, a to jsem si lehce rejpla, ze proc nemuze jit o svoje volno a ne v tuhle dobu jeste do takovyho pajzlu jedinyho otevrenyho, tak se nastval ale rychle zas vyhasl a v tu chvíli jsme si uvedomila ze to asi prehanim. Nevim, mam pocit ze to souvisi s mym stavem, uz se doma nudim a tak hledam kravoviny. Navic nemuzeme mit sex, z toho už mi taky hrabe takze se bojim ze to nevydrzi a nekam si odskoci i kdyz mu verim ale uz me napada vsechno. Cejtim se nepouzitelna kdyz se nemuzu starat o domacnost. Mel to nekdo podobne? Ja to mam od zacatku toho 9 mesice a mlati se mnou snad vsechno.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
10.2.20 11:22
@Anonymní píše:
Ahoj, prosim o zachovani anonymu. Jsem tehotna, jsem od zacatku doma na neschopence. Uz jsem v 9 mesici a jen cekam kdy to prijde. Do toho spadam pod rizikove od cca 6 mesice. Mam od te doby narizeny klid na luzku. Takze jsem doma, zavrena jak vezen a nemuzu nic. Partner navari, uklidi, stara se o me. Jsem za nej moc rada ale posledni dobou si prijdu jak hysterka, upozornuji, ze nic mu nejak nedavam najevo. Ale chce jit na pivo nekam a me to hrozne stve, chci aby byl doma se mnou. Vim, ze se chce odreagovat a pokecat a nebejt veznem jako ja, nikdy predtim mi to nevadilo ale ted to posledni dobou hrozne resim :oops: navic jsem v ocekavani, jsem jak vorvan, uz se mi ten mesic tahne. Jindy jsme spolu vsude a vse delame. Vcera chtel jit na pivo v 11 vecer, a to jsem si lehce rejpla, ze proc nemuze jit o svoje volno a ne v tuhle dobu jeste do takovyho pajzlu jedinyho otevrenyho, tak se nastval ale rychle zas vyhasl a v tu chvíli jsme si uvedomila ze to asi prehanim. Nevim, mam pocit ze to souvisi s mym stavem, uz se doma nudim a tak hledam kravoviny. Navic nemuzeme mit sex, z toho už mi taky hrabe takze se bojim ze to nevydrzi a nekam si odskoci i kdyz mu verim ale uz me napada vsechno. Cejtim se nepouzitelna kdyz se nemuzu starat o domacnost. Mel to nekdo podobne? Ja to mam od zacatku toho 9 mesice a mlati se mnou snad vsechno.

Chápu, že nemůžete mít klasic.sex, ale proč mu neuděláš třeba orálek?

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
10.2.20 11:23
@Anonymní píše:
Chápu, že nemůžete mít klasic.sex, ale proč mu neuděláš třeba orálek?

On na tyhle veci neni. U nej je to jen libacka a hned hups na to.

• Nahlásit
  • Citovat
15597
10.2.20 11:37
@Anonymní píše:
On na tyhle veci neni. U nej je to jen libacka a hned hups na to.

Ale prosím tě, než aby měl oral, to radši nic? Trochu hloupost. Jestli nechceš, aby tě měl plné zuby, tak se uklidni, jsi těhotná, ne nesvepravna.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
10.2.20 11:46
@terien píše:
Ale prosím tě, než aby měl oral, to radši nic? Trochu hloupost. Jestli nechceš, aby tě měl plné zuby, tak se uklidni, jsi těhotná, ne nesvepravna.

Neni to hloupost.. On to tak ma od zacatku co jsme spolu, proste na to neni. Kdyz jsme se poznali tak jsem se blížila dolu a on co delam ze na tohle neni zvyklej. A radsi jde na zachod kde si to udela sam. Proste to tak ma.

• Nahlásit
  • Citovat
15597
10.2.20 11:49
@Anonymní píše:
Neni to hloupost.. On to tak ma od zacatku co jsme spolu, proste na to neni. Kdyz jsme se poznali tak jsem se blížila dolu a on co delam ze na tohle neni zvyklej. A radsi jde na zachod kde si to udela sam. Proste to tak ma.

Ono se to taky musí umět…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
10.2.20 12:01
@terien píše:
Ono se to taky musí umět…

Jaaj, jen proto, ze muj chlap na to neni tak hned nemusim umet? Ja se do toho hlavne ani nestihla pustit kdyz na to doslo. Takze ti předchozí si nechali asi libit neco co se jim nelibilo.
No nic, na tohle jsem se neptala…

• Nahlásit
  • Citovat
176
10.2.20 12:04

Já jsem úplně stejná :mrgreen: :mrgreen: Mě štve že si může dělat co chce a já nemůžu nic. Takže mě dost mrzí když si zajde s klukama na pivo když ví, že já jsem celé dny zavřená doma a taky bych někam chtěla jít. Čekám alespoň kdy ho napadne se mě zeptat, jestli nechci jít s nimi ať nejsem celý den sama a nic :nevim: ale kdybych byla v 9 měsíci tak bych byla asi hodně naštvaná, že někam jde. Spoléhám na to, že až to přijde tak mě odveze ON a nebudu ho muset nahánět někde po hospodách a řešit kdo mě teď vlastně jako odveze.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
10.2.20 13:05
@dena262 píše:
Já jsem úplně stejná :mrgreen: :mrgreen: Mě štve že si může dělat co chce a já nemůžu nic. Takže mě dost mrzí když si zajde s klukama na pivo když ví, že já jsem celé dny zavřená doma a taky bych někam chtěla jít. Čekám alespoň kdy ho napadne se mě zeptat, jestli nechci jít s nimi ať nejsem celý den sama a nic :nevim: ale kdybych byla v 9 měsíci tak bych byla asi hodně naštvaná, že někam jde. Spoléhám na to, že až to přijde tak mě odveze ON a nebudu ho muset nahánět někde po hospodách a řešit kdo mě teď vlastně jako odveze.

Tak to jsem rada, ze nejsem sama :lol: ja jsem teprve 35+5 takze jako mam cas jeste ale cek nikdy nevi ze jo. Ty aspon muzes jit, ja jsem fakt jak vezen a jediny kam vstanu je kdyz jdu po tydnu do poradny :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
2032
14.2.20 11:10

Obávám se, že rada není, my v tomhle měli krizi teď u třetího dítěte. Já mega břicho, chtěla jsem hodně pozornosti a podpory a neměla ji, chlap mi přišel chladnej. Opravdu, žena s dítětem ztrácí svobodu, muž vůbec nemusí. Jak se s tím srovnat? Asi hlavně kamarádky, aby ses mohla někomu vypovídat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama