Jsem na nervy z 15měsíční

Anonymní
24.5.16 12:40

Jsem na nervy z 15ti mesic

Uz nevim co a dal. Nejsem na to zvykla. Driv sem mela doma andilka i kdyz mu rostli zoubky a ted porad jen rve. Je to nenasyta a porad by jen jedla. Naji se a do hodiny uz zas chce neco jinyho. Driv ji bylo jedno co, ochucenanebo neochucena krupka, vse slupla. Ted iz je nechcea chce jen sve obkibene detske susenky nebo pecivo mezi jidly.
Driv sem veci do prace vyrizovala na PC v kuchyni nez tam zacala pravidelbechodit tahat me za ruku a kdyz nejdu vsteka se a rve.
Nejcasteji me tahala tam kde je jidlo. Kdyz sem v obyvaku taky me capne silne za prst a taha me do kuchyne. Tam kouka a kdyz ji odtahnu zase rve. Dostane neochuceniu krupku tu po me mrskne pak piti ale zas rve. Zuby ji nerostou, to ted kontroluju kazdej den. Kdyz se zacne vztekat odchazim z mistnosti ale ona rve a jde porad za mnou.
Forma utisovani nepomaha ani forma nesiani kdyz zlobi. Vazne nevim jak vychovavat aby si nemyslela ze vzdy bude pojejim.
Kdyz nekdy rve tak uz z vrchu slysim sousedy jak sou taky na nervy.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

8269
24.5.16 12:43

A nemůže mít fakt hlad? Třeba má růstový spurt a to co jí dáváš jí nestačí :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
24.5.16 12:44

Pted 15 minutama dostala obed a zase rve

• Nahlásit
  • Citovat
9719
24.5.16 12:45

Normální jídlo ti sní? Pokud ano děj jí víc jídla, je možné, že má hlad :nevim: sušenku bych dala max jednu denně jinak do ruky kousek chleba, sýra, ovoce nebo zeleniny proč ne :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1705

A snědla ho, nebo se v tom jen pohrabala?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9719
@Anonymní píše:
Pted 15 minutama dostala obed a zase rve

Kolik toho sní k obědu?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1419
24.5.16 12:46

Kdybych měla hlad a někdo mi dal křupku, taky bych s ní mrskla :mrgreen:
Jaký je její jídelníček? Třeba má fakt hlad :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29442
24.5.16 12:46

A má dcerka taky nějaký program? Z tvého popisu mi přijde, že Tě vlastně jen obtěžuje a tahá sem a tam. Co děláte celé dny? Co její jídelníček? Třeba má opravdu hlad. Z takového popisu se nedá nic moc usoudit, ale chtěla bych Ti jen říct, že bude pravděpodobně i hůř. Dcerka se dostává do věku, kdy se dítko začíná osamostatňovat, uvědomuje si svou osobu a bude se zkoušet prosazovat. V tomto věku jsou to většinou šílení satanáši.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
625
24.5.16 12:48

Co bych dala za nenasytne dite.. ja musim dvojky skoro prosit aby jedli..

A neni to tim ze se treba nudi? Zkus ji vic zabavit..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
625
24.5.16 12:51

@Fima tys na to kapla… „satanasi“ ty mam doma 2× a kdyz se nudi tak za mnou jen chodi, rvou tahaji me a chteji „kukí“(kokino) :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11133
24.5.16 12:52

Souhlasim s tim, ze dcera je v eveku, kdy si uvedomuje, co chce a hlavne co nechce a neboji se to dat najevo. co se tyka jidla, tak mezi jidly bych mela nachystanou misku s necim „neskodnym“ - kukuricne krupky nebo kousky zeleniny - zadne pecivo, zadne susenky.
pokud ji udelas neco, co normalne ji a ona to odmitne, tak smula, nic jineho neni (hlavne nemej susenky a podobne veci nikde na ocich). nejakou dobu bude rvat, pak to pochopi.
a souhlasim s @Fima , ona je taky ve veku, kdy chce/potrebuje spoustu casu s tebou. takze pokud to jen trochu jde- na hriste, na prochazky, nechat zkoumat okoli, vyblbnout, unavit.

Příspěvek upraven 24.05.16 v 12:53

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12332
24.5.16 12:53

Mam doma to same-v tomto veku zacnou takhle „prudit“ temer vsechny deti a jak uz nekdo napsal, bude jeste hur..
Me se zda, ze se ti hlavne nudi, proto si treba vzpomene na to jidlo nebo te taha od PC.Moje dcerka od 10m nesnasi, kdyz si k pc sednu byt jen na 5minut.Vic se ji venuj, zabavuj, chodte ven. Zaroven ji nech naucit se samostatne zabavit-dej ji treba kostky, ukaz, co ma delat. V tomto veku uz by chvilicku (minutu, dve) mela vydrzet.

A k tomu jidlu, susenky a pecivo opravdu radeji ne-zkus treba okurku nebo papriku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
a12
42409
24.5.16 12:55
@Fima píše:
A má dcerka taky nějaký program? Z tvého popisu mi přijde, že Tě vlastně jen obtěžuje a tahá sem a tam. Co děláte celé dny? Co její jídelníček? Třeba má opravdu hlad. Z takového popisu se nedá nic moc usoudit, ale chtěla bych Ti jen říct, že bude pravděpodobně i hůř. Dcerka se dostává do věku, kdy se dítko začíná osamostatňovat, uvědomuje si svou osobu a bude se zkoušet prosazovat. V tomto věku jsou to většinou šílení satanáši.
:palec: asi tak.. ono to nemusi bejt jenom o hladu ale i o nude :nevim: nebo chce proste jenom pozornost maminky :nevim:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29442
24.5.16 12:58
@ZZuzulla píše:
@Fima tys na to kapla… „satanasi“ ty mam doma 2× a kdyz se nudi tak za mnou jen chodi, rvou tahaji me a chteji „kukí“(kokino) :mrgreen:

Právě, mám to ještě v živé paměti. :mrgreen: Já tenhle věk fakt nesnášela.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26442
24.5.16 12:59

To je jak u nás (mám 22 měsíčního). S tím rozdílem, že můžu dát jakékoliv jídlo a on ho po mně mrskne a vzteká se dál. Nemá hlad, ale prostě se nudí a přišel na to, jak upoutat pozornost. Takže si sedneme na zem a hrajeme si na zemi. Většinou mu stačí, že on si hraje a já tam sedím.
A pokud něco musím dělat, tak mi pomáhá. Dneska třeba krájel žampióny (dostal příborák a totálně rozpižlal 1 žampión, ale byl spokojený). Zásada je, že se nesmí nudit, cokoliv můžu dělat jen, když on spí nebo tu je starší syn, který ho zabaví.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama