Jsem na PN, těhotná a přítel mě nechavá samotnou

Anonymní
8.5.20 15:53

Jsem na PN, těhotná a přítel mě nechavá samotnou

Zdravím všechny snažilky, těhulky i maminky.
Jsem mladá,,maminka”, s přítelem jsme miminko plánovali a oba dva velmi chtěli. Zadařilo se hned, a tak se začalo i rychle jednat a vše přizpůsobovat. Jelikož jsem pracovala v domově pro seniory a začalo mi bývat velmi špatně, šla jsem poměrně rychle do pracovní neschopnosti. Partner byl samozřejmě nadšený, že se miminko povedlo, byl semnou i na pár kontrolách :-). V podstatě nemáme až tak špatný vztah, přece jen mne velmi trápí jedna věc, a sice, že jsem doma skoro pořád sama. Připadne mi, že přítel nechápe, že musím dodržovat vycházky a nemůžu nic riskovat, jde o finance a finančním tahounem jsem odjakživa já. Přítel zkrátka tolik peněz domů nepřinese. Jsem tedy nucena nic nepodceňovat. Přítel si však právě z tohoto dělá holubník. Často, když skončí v práci se po cestě stavuje za kamarády, poté příjde pozdě domů. Také neustále slibuje, že příjde v tolik a tolik.. poté je realita jiná a já jen čekám. Každý pátek večer se sbalí a jede na venkov za rodiči na celý víkend. Celou situaci snáším špatně, svoje pocity jsem mu několikrát sdělila. Nic se nemění! Dnes ráno jel do práce a z té už se ani neobtěžuje vrátit… jede rovnou na venkov, kde se baví prací s dřevem a já jsem pořád sama doma. Jak byste tuto situaci řešily?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
10097
8.5.20 15:58

Promluvila bych si s ním.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8815
8.5.20 15:58

A tobě je pořád tak strašně špatně, že musíš být na neschopence?
Proč by s tebou měl sedět doma? :think: Když on nemusí.
Přijde mi, že se nudíš a hledáš zbytečné problémy…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
8.5.20 16:01

@Šmoulice Pardon, ale odůvodnila jsem, proč jsem do PN šla. Teď už jsem ve 4 měsíci a nevolnosti mne určitě netrápí… přijde mi to trochu od vás zcestné, ale váš názor beru. ;-) Bohužel on semnou nesedí doma vůbec. Navíc proč sedět doma.. můžeme se spolu jít projít a podnikat různé aktivity, bohužel si přítel organizuje čas sobecky sám pro sebe.

• Citovat
  • Nahlásit
9767
8.5.20 16:02

Proc s vami musi sedet doma? Ze vy sedite doma neznamena, ze on bude na retezu doma taky. Nechte si prepsat neschopenku na ten vikend k jeho rodicum a jedte s nim. Domlivte se a jdete s nim po praci nekam kdyz mate vychazky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
8.5.20 16:06

@Cenarius Nejde si dávat neschopenku takhle na dvě různá místa, že o víkendu si jedu tam a v týdnu jsem doma. Já nechci, aby semnou byl doma. Mám i vycházky, ale chci aby semnou trávil nějaký čas. Čekáme spolu přece mimčo, semnou cloumají hormony a je normální aby si na mě občas udělal přeci čas a ne, aby předemnou utíkal, ne?

• Citovat
  • Nahlásit
1688
8.5.20 16:07

Využívala bych maximálně procházky a chodila ven sama, aby mi nebylo líto, že jsem furt doma. Jinak nevím, no… Domluvit se na konkrétním dni, kdy prostě budete spolu. Jinak bych si organizovala čas nezávisle na něm.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3293
8.5.20 16:08

A jak by sis to prosím tě představovala? Jestli jsi na PN kvůli nevolnostem, tak to asi není na nějaký trajdání, že?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9767
8.5.20 16:09
@Anonymní píše:
@Cenarius Nejde si dávat neschopenku takhle na dvě různá místa, že o víkendu si jedu tam a v týdnu jsem doma. Já nechci, aby semnou byl doma. Mám i vycházky, ale chci aby semnou trávil nějaký čas. Čekáme spolu přece mimčo, semnou cloumají hormony a je normální aby si na mě občas udělal přeci čas a ne, aby předemnou utíkal, ne?

Ale jde. Manzelka to tak mela, kdyz potrebovala vypadnout. Jinak je taky mpzny, ze doma neposlouchs nic jinyho nez mimino, mimino, mimino. Tak se snazi uzit si svobodny zivot dokud to jde. Pak prijdou povinnosti, ziveni rodiny. Coz jak pisete bylo hlavne na vas a ted bude na nem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16729
8.5.20 16:09
@Anonymní píše:
@Šmoulice Pardon, ale odůvodnila jsem, proč jsem do PN šla. Teď už jsem ve 4 měsíci a nevolnosti mne určitě netrápí… přijde mi to trochu od vás zcestné, ale váš názor beru. ;-) Bohužel on semnou nesedí doma vůbec. Navíc proč sedět doma.. můžeme se spolu jít projít a podnikat různé aktivity, bohužel si přítel organizuje čas sobecky sám pro sebe.

Když už Tě nevolnosti netrápí, nech se uschopnit a je vyřešeno. Nedivím se, že s Tebou nechce sedět doma, když vidí, že Ti nic není. Těhotenství není nemoc, to sezení doma přece nevyžaduje.

Vrat se do práce a můžeš s přítelem podnikat všechny aktivity podle chuti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8.5.20 16:10

O víkendu se to kontroluje jen zcela vyjímečně, takže klidně jeď s ním, zbytečné drama ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
8.5.20 16:10

@Jitul.kaaa9 Připadne mi, že jste to tady trochu špatně pochopily. Na PN jsem šla kvůli nevolnostem, ale stav se zlepšil! Na PN už přece jen nějakou dobu jsem! Jádro věci je úplně o něčem jiném.

• Citovat
  • Nahlásit
8815
8.5.20 16:12
@Anonymní píše:
@Šmoulice Pardon, ale odůvodnila jsem, proč jsem do PN šla. Teď už jsem ve 4 měsíci a nevolnosti mne určitě netrápí… přijde mi to trochu od vás zcestné, ale váš názor beru. ;-) Bohužel on semnou nesedí doma vůbec. Navíc proč sedět doma.. můžeme se spolu jít projít a podnikat různé aktivity, bohužel si přítel organizuje čas sobecky sám pro sebe.

No vidíš, tak šup zrušit neschopenku. A můžeš si trajdat, kde jen budeš chtít. I když… Ono to s tou nevolností asi nebylo a není tak horké, že? :-) Když je chuť lítat všude možně.
Uvědom si, že chlap není tvůj vězeň. A nedivím se, že si organizuje čas sám pro sebe. Pro tebe stejně nemůže, když musíš sedět doma.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24506
8.5.20 16:13

Z práce v DD jsi tahla rozpočet? Z čeho budete žít az budes na rodicaku? Ale k tematu, tak on nema neschopenku, za to ze ji mas ty nemůže. Prace v DD neni důvod k neschopnosti, mela ses nechat preradit na pozici vhodnou pro tehotnou. Proč by nemohl jet za rodici? Najdi si nejakou jinou zabavu než chlapa, pozvi si domu kamosku a nech ho žít.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18514
8.5.20 16:13

Jestli je ti tak šíleně zle, divím se, že máš náladu na procházky. Jestli není, tak buď nemusíš být na pn nebo chod sama. Přítel nemusí být neustále s tebou. Jestli mas pocit, že s tebou být nechce a že před tebou utíká, tak to tak žhavý s tím tesenim se miminka nebude.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat