Jsem na prášky z menstruace, bojím se, že se to nikdy nesrovná

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Mysis
Ukecaná baba ;) 2009 příspěvků 08.04.18 15:14
Jsem na prášky z menstruace, bojím se, že se to nikdy nesrovná

Ahoj holky. Jak už napovídá tohle téma, jsem zralá z mojí menstruace asi do blázince. Vždycky jsem měla normální MS, která trvala pět dní a konec. Nyní už třetím měsícem mám MS 12-14 dní a po týdnu znovu! Mám ji tak silnou, že protecu přes tampon i noční vložku, nemůžu prakticky nikam jít. Byla jsem na gynekologii, kde mi Mudr dělal ultrazvuk a tam vše v pořádku. Po jeho vyšetření jsem přišla domů a opět jsem krvacela. Dělal mi MOP tedy ster na bakterie a něco se tam našlo, dal mi framykoinove čípky, které jsem dobrala avšak menstruaci už mám zase 9 devět dní a nevypadá, že by byla na ústupu. Na kyretaz mě prý posílat nebude, že by to zachvili bylo stejne a že jsem nejspíš v někam stresu… Jo, jsem ale z toho, že mi to tolik dní trvá a já jsem slaba a vysilena :-( zkoušela jsem ascorutin, všemožné čaje a nic nepomohlo. Nemáte někdo z vás zkušenosti, jak to zkrátit? nebo zmírnit?

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

cecetka
Kelišová 6855 příspěvků 08.04.18 15:18

@Mysis A kolik mate roku?

Mysis
Ukecaná baba ;) 2009 příspěvků 08.04.18 15:19

@cecetka 26,jedno dítě :oops:

Helileli
Ukecaná baba ;) 2230 příspěvků 08.04.18 15:24

@Mysis ta kyretáž ale pomoci může, na rok, na dva. Co kontryhel, zkoušela jsi? Nebo bych zvážila HA, alespoň na čas.

cecetka
Kelišová 6855 příspěvků 08.04.18 15:25

@Mysis Takze gynDr. problemy delohy (zanet apod.) vyloucil? A co hladina hormonu? Bolesti u toho mate taky?
Jde o to, ze ztrata krve muze byt vetsi, nez je telo schopno obnovit :nevim:

kaca35
Echt Kelišová 9529 příspěvků 08.04.18 15:28

@Mysis ja jsem po třetím porodu mela ms kazde tri tydny a mega silnou. Deloha v pohodě. Ascorutin vubec nepomahal. Bylinky apod. Taky ne. Tak jsem distala proveru hormony. Taky nic. Pak norethisteron. A po trech mesicich uzivani. Konecne ms po 28 dbech a normalni. Sice jsem se hormonum branila, ale uz to neslo. Toto ten doktor nema snahu vubec řešit? Odpověď ze jsem ve stresu by mi teda nestacila. Zmen doktora.

Mysis
Ukecaná baba ;) 2009 příspěvků 08.04.18 15:29

Bolesti mám takové jako kdyby měla přijít ovulace. Prostě mě picha jakoby v místě, kde mám vaječník. A pak to začne. A taky mě týden před bolí prsa. Zánět dělohy a tyhle věci prý nemám. Na ultrazvuku mi říkal, že vůbec nevidí nic od kud by to mělo téct. Prostě čisto. Ha brát nemůžu, snáším to dost blbě, vyzkoušeno hodně druhů a vždy stejný výsledek. Motani hlavy, zvracení a vyrážka… :zed: a hormony nevím jak se zjišťuji, jestli z krve ale to mi nedělal. Jen mi řekl že že steru je tam bakterie a dal mi na to ty čípky a nazdar. :cert:

kaca35
Echt Kelišová 9529 příspěvků 08.04.18 15:31

@Mysis a jak psala cecetkA tak ztrata krve… Jsi slaba. Ti neni dobry.

Mysis
Ukecaná baba ;) 2009 příspěvků 08.04.18 15:33

@kaca35 no právě že je vtipny, že jsem ho měnila teď a ten nový mi řekl toto. Ale zase řešil můj vytrvalý výtok, který nebyl zapáchající ale za to jsem musela pořád nosit vložky, jinak to bylo všude. Můj předchozí lékař tvrdil, že to bylo normální a tenhle mi dal čípky a výtok fuč, ale tu MS moc neřeší. Jsem rozhodnuta tam vlitnout hned v pondělí, protože mě to omezuje, jsem z toho psychicky na dně a to se pak odráží na mém chování k partnerovi. Vím, že za to nemůže ale mám takový divný stavy, když to trvá takhle dlouho. Jinak praktická mudra mi napsala železo a to když beru v období MS tak je to ještě horší než to je :pocitac:

kaca35
Echt Kelišová 9529 příspěvků 08.04.18 15:34

@Mysis hormonalni profil z krve. Ja jsem jeste vzdy pred ms mela vsechno.. Jakoze pms. Na zvraceni, bolest břicha, prsa…pak vsechno ustalo a pri ms i pres to krvácení mi nebylo vubec nic. Naopak jsem se citila dobre. Ani bricho nebolelo.

kaca35
Echt Kelišová 9529 příspěvků 08.04.18 15:36

@Mysis treba by ti ta hormonalni substituce tal zle nedelala. Za zkousku nic nedas. :nevim:

Mysis
Ukecaná baba ;) 2009 příspěvků 08.04.18 15:37
@kaca35 píše:
@Mysis hormonalni profil z krve. Ja jsem jeste vzdy pred ms mela vsechno.. Jakoze pms. Na zvraceni, bolest břicha, prsa…pak vsechno ustalo a pri ms i pres to krvácení mi nebylo vubec nic. Naopak jsem se citila dobre. Ani bricho nebolelo.

To mám taky, týden před vražedná nálada, bolest prsou a břicho. Akorát teď Teda tenhle cyklus, bolest břicha první den a teď nic. Ale to mě stejně asi ne vyšetří, když krvacim. Já už čtyři dny sedím na WC a jen to teče a teče a lítají pucky :oops:

Mysis
Ukecaná baba ;) 2009 příspěvků 08.04.18 15:39

Ještě Teda dodám, že jsem dost často trpěla na kvasinkove infekce, které ale byly způsobené tím, že partner má cukrovku a prý se to tam hádalo. Dostal tablety já taky a od ty doby nic…

kaca35
Echt Kelišová 9529 příspěvků 08.04.18 15:44

@Mysis stejne tam zajdi. Prohlizet te treba ani nemusí. Kdyz byla deloha v poho. Klidne mu to zvelic. On si to jako chlap nedovede predstavit. :lol: potoky krve… A ze to chces proste resit… Nejsem doktor, ale proste normalbi mi to neprijde.

Uživatel je onlineMarkéta80
Hvězda diskuse 37252 příspěvků 08.04.18 16:20

@Mysis dělal utz na konci cyklu? Já měla něco podobného a bez zákroku to nešlo. U mě je průser v hormonech, ted mam hormonální léčbu a můžu jen doufat že to zabere :roll: Furt jsme doktora odkládala až to dopadlo tak že jsme krvácela 3 týdny, doktor když mě viděl tak říkal že mam málo železa, v nemocnici hned druhý den na sál a dle odběrů železa fakt málo, prý max 14 dní a už by to bylo na dodání krve :jazyk:. Nějak to doktor musí řešit, není to běžné a zjistit z čeho to je. Mě dle utz říkal že děložní sliznice je moc vysoká takže se vůbec neodlučuje :cert:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Počítání peněz, samota i blýskání na lepší časy. Jak se žije maminkám samoživitelkám z eMimina?

Byla to láska jako trám, ale po svatbě se z něj stal jiný člověk. Nezměnil se... číst dále >

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Články z Expres.cz

Tereza poslala vzkaz z Pákistánu: Mluví o ponižování, sebevraždě i trestu smrti!

Češka Tereza čeká v Pákistánu na rozsudek za pokus o pašování devíti... číst dále >

Soudce jim dal lekci: Erbová a Řepka se musí sami domluvit! A to je téměř nemožné

Nemůžou si přijít na jméno, přesto musí najít společný kompromis. Vlaďka... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pacientka z Aktipu: Děti jsem měla fiktivně balit do zlaté karimatky

Za třináct návštěv v pražském psychosomatickém institutu Aktip zaplatila... číst dále >

Pohádkovým šatům Meghan Markle vévodily jednoduché linie a dlouhý závoj

Konec spekulacím. Nejočekávanější módní kousek letošního roku pochází od... číst dále >

Reklama