Jsem na rodičovské a cítím jsem pracovně mimo

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
 
Lopajzna
Nováček 10 příspěvků 03.09.18 20:09
Jsem na rodičovské a cítím jsem pracovně mimo

Ahoj! Píšu tu proto, že si říkám, že třebas spousta holek zažívá něco podobného. Tak, je mi přes třicet, mám dvě děti a manžela. Jsem s mladší na rodičovské, starší chodí do školky. Doma jsem teď čtvrtý rok. Předtím jsem dělala práci, která mě bavila, ale byla časově náročná. V práci nebyly idylické vztahy, dost si tam záviděli a pomlouvali. Jak jsem tam ale byla v tom běhu, tak jsem tak nějak žila a snažila se nepomlouvat atd. Jak jsem odešla na mateřskou, tak se ke mě donesly pomluvy a taky, když jsem tam zašla s malým na návštěvu (při změně MD na RD),tak chování některých lidí bylo děsné (např. rekli, že jsem nezamkla dveře, že dělat práci po mě bylo hrozné a vše museli vylepšit…tohle třebas říkal kolega, co se na nic nezmohl a naopak si přivlastnil program, co jsem tam zavedla…a první to přiznal, ale až jsem jej to naučila -jak blbec, tak pak na mě přede všema nakydal a sám z toho zije a furt informuje, jak to celé udělal sám…). Špatně jsem to snášela a snáším. A vůbec nevím, co budu po rodičáku dělat…Vracet se do stejné firmy, kde je to furt stejné? V té firmě se pár lidí vymění, ale jádro je stále stejné… A když se s někým setkám, tak mi jen říká, jak jsem mimo a že to tam nepoznám a nemám se tam ani vracet… Návrat mě čeká za dva roky, ale jen teď si na ně vzpomenu a je zle. Zároveň vim, že na každém pracovisti je neco-a může být i horší…ale i lepsi? Jsem z toho mimo a trápí mě to. Ta práce se mi jinak líbila a bavila mě. A vím, že bych to dál zvládla-sefove me meli rádi,vždy jsme udělala,co.mi dali za úkol (taková dobrá úřednice). Taky si připadám, že bych něco chtěla dělat a „realizovat“ se, ale zároveň se chci i starat o děti.
Edit překlepy…

Reakce:
 
unuděná
Kelišová 5555 příspěvků 2 inzeráty 03.09.18 20:32

@Lopajzna Mas dva roky na to poohlednout se po necem jinem,navic ted je idealni doba na hledani prace :palec: Tak se nestresuj predcasne a do prace se nemusis vubec chodit ukazovat a predvadet s detmi,to mi prijde dost trapne kdykoli,specialne ale pokud jste nebyli nic moc kolektiv.

 
KristynaTita
Kecalka 442 příspěvků 03.09.18 20:44

@Lopajzna Asi bych se na to vykaslala a nasla neco lepsiho, s cistym stitem, treba budes mit stesti na lepsi kolektiv, rozhodne budes v mensim stresu.

 
Ornwen
Závislačka 4529 příspěvků 03.09.18 21:28

@Lopajzna Taky bych se na to vykašlala. U nás to není hrozné, ale vyměnilo se 90% lidí a dost to tam ochladlo. Teda začalo to už dřív. Taky se změnil majitel a za rok a půl, kdy bych se měla vracet, tak se toho ještě může stát (noví majitelé to chtěj zas poslat dál). Takže se rozhlížím, co by se mi líbilo jinde.

 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Řepka útočí na Erbovou: Plánovala mě zničit, z mojí smrti by měla zvrácenou radost!

Už 20. listopadu vyjde v pořadí čtvrtá kniha bývalého fotbalisty Tomáše... číst dále >

Novinky z Pákistánu: Tereza si ve vazbě našla kamarádku a chybí jí vepřové maso

Češka Tereza H., která je obviněna z pašování devíti kilogramů heroinu, v... číst dále >

Články z Ona Dnes

Úsporná variace na svatomartinské menu. Hustá polévka i kuře jako husa

Svatý Martin se k nám sice chystá spíš na bílém bicyklu než na koni, ale... číst dále >

Pro lidi je jednodušší se dál trápit, než si krizi přiznat, říká psycholog

Většina vztahů zažije krizi, není možné se jí vyhnout. Znamená jak ohrožení,... číst dále >