Jsem na sebe nehorázně naštvaná - špatná rehabilitace

110
23.6.20 15:32

jsem na sebe nehorázně naštvaná

Ahoj,

jo jak už mě asi znáte, dneska jsem byla na rehabilitaci s druhou sestrou, ta mi ten prst natahovala co to šlo a říkala, že už to možná nepůjde narovnat úplně - bolelo to příšerně a bavily jsme se o té amputaci - nebylo by to asi úplně, ale možné by to bylo… (hlavně že druhá sestra mi vp átek říkala, že to rozcvičit půjde když se budu snažit) šla jsem pak za chirurgem s tímhle a oni mi řekli, že musím cvičit i přes bolest, ale jde to těžko, když vidím a cítím jak blbě je to srostlé, jak to je strašně zatuhlé, takže mezitím co tady brečím se snažím ten prst natahovat, ale nejde to úplně narovnat protože i klouby tím jak jsem s tím necvičila mi odchází, zítra jdu na revmatologii se poradit a jsem na sebe neskutečně naštvaná - jak jsem to mohla dopustit se vykašlat na cvičení po úrazu? dnes bych to mohla mít narovnaný a zahojený úplně v pohodě a nervy by třeba časem dorostly, teď tady střídavě brečím a snažím se ten prst narovnat… nevím jsem na sebe strašně naštvaná a nejhorší, že jsem si to způsobila sama… další špatná zkušenost do života… nevím vůbec co mám dělat…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

20109
23.6.20 15:44

Přestat brečet a cvičit. A nechápu, to když je nepohyblivý prst, tak se amputuje?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
304
23.6.20 15:48

Můžeš pokračovat ve stejné diskuzi. Když nezačneš cvičit, tak to nezměníš. Ty si jen stěžuješ, ale nijak se nesnažíš to změnit. Začni hned teď

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1932
23.6.20 15:48

Jestli nevis, co mas delat, tak si znovu precti diskuse, ktery zakladas. Co ti rekli na rehabce? Cvicit. Co ti rekl chirurg? Cvicit. Co ti rekli tady? Cvicit. A co delas?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1515
23.6.20 15:49

@vokishka
Blbost, sama mám po úraze nepohyblivý prst, a dělá mi společnost už víc než 15 let.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
110
23.6.20 15:50

@vokishka no tak on mi to říkal plastický chirurg, že pokud to nerozhýbu teď tak nikdy, jde o to, že já ho mám skrčený a překáží mi, takže on mi říkal z toho důvodu, že mi tak bude překážet při práci, že mi ho můžou uříznout, nevím… můj chirurg ke kterýmu docházím tak dneska mi říkal, že musím cvičit přes bolest, že jako co se mnou má dělat, jestli mi to má seknout sekerou nebo co (to myslel spíš ze srandy) a říkali mi, že je to taky o psychice o amputaci se nezmínil, ale je pravda, že když už doma něc dělám nebo něco tak mi překáží, drknu do toho ty klouby mě rozbolí takže…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
40436
23.6.20 15:53
@vokishka píše:
Přestat brečet a cvičit. A nechápu, to když je nepohyblivý prst, tak se amputuje?

to je jako s okem, kdyz hur vidi, tak se vypichne

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2641
23.6.20 15:55

Víš kolik lidí nemá prsty? Nebo apson článek? Se svět nezbori pokud ti ho uriznou, když proto houno děláš.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20109
23.6.20 15:55
@matkabagristy píše:
to je jako s okem, kdyz hur vidi, tak se vypichne

A při nedoslýchavosti ucho uřízne :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3745
23.6.20 15:56

@irca555 no a rozhýbáváš? Třeba teď? Nebo jen fňukáš?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
110
23.6.20 15:56

Ano, jakoby teoreticky se s nepohyblivým prstem žít dá, ale je to prostředníček na levé ruce a mě spíš štve ten fakt, že si vlastní vinou můžu za to v jakém je to teď stavu, chápete? že kdybych začala dělat, co mi řekli hned od začátku mohla sem být v pohodě…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
110
23.6.20 15:58

@Čičorečka teď píšu diskuzi a snažím se, aby to nezatuhlo zase v tý mojí oblíbený poloze takže se snažím prst zapojovat

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1932
23.6.20 15:59
@irca555 píše:
Ano, jakoby teoreticky se s nepohyblivým prstem žít dá, ale je to prostředníček na levé ruce a mě spíš štve ten fakt, že si vlastní vinou můžu za to v jakém je to teď stavu, chápete? že kdybych začala dělat, co mi řekli hned od začátku mohla sem být v pohodě…

No a jaky navrhujes reseni? Stroj casu a dat si par facek, abys zacla vcas cvicit?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5538

@irca555 Minulost nezměníš, ale můžeš toho ještě hodně zachránit, třeba ho rozhýbeš částečně, ale aspoň něco

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
110

@vokishka nemůžu za to, co mi řekl doktor, ale ucho ti při něčem ani oko nepřekáží, prst dost zavazí, když s tím nemůžeš hýbat, ale aspoň se bavíte

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama