Jsem na úplném dně, už nevěřím

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Nina1612
Kecalka 140 příspěvků 12.01.18 14:19
Jsem na úplném dně, už nevěřím.

Jsem uplne vycerpana uz to nezvladam pred 4 mesici jsem zacala trpet panickou poruchou/atakami to bylo porad neco hlava, srdce zavrate atd…brala jsem neurol..pak jsem chtela prestat prestala jsem a nejak se celkem uklidnila ze mi nic neni ze jsem zdrava a neumru to mi vydrzelo do doby kdy mi zjistili uzel na stitne zlaze a jak se pri tomhle postupuje kdyz rekli ze se dela i pripadne punkce na vylouceni nadoru uplne me to zlomilo spadla jsem na uplne dno ziju v domeni ze to mam ze umru je mi 20 let mam malou holcicku nedokazu absolutne nic nejsem schopna uklidit uvarit a jenom hodne stezi se postaram o moji holcicku..vydrzim cely dny sedet s telefonem v ruce a porad hledam neco co me uklidni ze ty uzly nic nejsou? Nejim nepiju je mi strasne zle jsem upne slaba spim tak na pul a to se musim nacpat tema neurolama abych usla aspon na 2,3 hodky uz nemuzu :,( :,( vazne jsem uplne na dne :( chtela jsem se jen vypsat :,( :,( :,( :,(

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »

Reklama

Reakce:

Verun83
Echt Kelišová 8437 příspěvků 33 inzerátů 12.01.18 14:25

Nesnasim tuhle odpoved, ale jdi za psychiatrem, pokud se neumis ovladat a pohltilo te to. To nemyslim zle. :hug:

Precti si knihu Miluj svuj zivot. Cetla jsem ji v dobe prvniho rozvodu, kdy jsem byla na dne a rozjizdely se mi take ataky. Zvladla jsem to sama. Ale byla to dost drina. Naucila jsem se zvladat tyhle neprijemne situace. Defacto jen afirmacemi, meditacemi a realnym uvazovanim. Dulezite je se tomu nepoddavat.

BaMaK
Závislačka 2749 příspěvků 5 inzerátů 12.01.18 14:26

@Nina1612 co blaznis, takovy uzel ma kazdy druhy, ja mam 2 :-). Zavolej na endokrinologii a popros je aby ti punkci udelali co nejdrive, at mas klid.

debra.morgan
Závislačka 2967 příspěvků 12.01.18 14:26

Paneboze seber se, uzel na stitne zlaze neznamena ze zitra umres, obcas se dela lidem, kteri se leci se sz a kolikrat o nem ani nevi, protoze zase vymizi nez jdou na kontrolu. nechapu jak muzes byt tak vynervena z blbyho uzlu.

Uživatel je onlinejenny.fields
Generální žvanilka 24367 příspěvků 12.01.18 14:27

PSycholog a psychiatr.
Na neurolu se akorát staneš závislá a budeš mít další problém.

Kskaja
Zasloužilá kecalka 771 příspěvků 12.01.18 14:30

Mam jeden 6 let, na podzim mi zjistila DR druhy.. A ani me nenapadlo, ze bych se tim mela vice zaobirat.. :palec:. Oba maji kolem 5 mm.. Moje babicka ma velikostne 2,5 cm.. A nic se nedeje ;)

AlenaSu
Kecalka 331 příspěvků 12.01.18 14:30

Já zažila v pubertě něco podobného (asi). Měla jsem taky takové ataky a pocity, že umřu z čehokoliv. Něco mám i teď. Např. jím rybu a i když vím, že jsem žádnou kost nespolkla, tak ten pocit je tak silný, že se mi udělá zle a jsem úplně hotová. Takže ve slabší formě to mám též.
Neurol jsem brala ten nejslabší a když na mě tenkrát po první dávce mluvil můj manžel a jeho bratr a já nedokázala poznat kdo je kdo. Řekla jsem si, že jsem kus hovězího ( tím neříkám, že ty jsi!!! Naopak chápu tvůj stav) a zatla jsem zuby a funguju. :srdce: :srdce:
Zvladnes to, neztrácej víru. :srdce:

nunik
Ukecaná baba ;) 1329 příspěvků 12.01.18 14:33

Jestli nebudes jist a pit, tak budes mit teprve problem!
Prestan se cpat Neurolem, to taky neni nic dobryho.
Zkus se uklidnit a prestat cist clanky na internetu, hm?
Kdy mas jit na endokrinologii? Uzel na stitne zlaze neni to nejhorsi, neboj se…
A aby sis nemyslela, ze placam do vetru…ja sama jsem pacientem endokrinologie a to s tou nejhorsi diagnozou…

Nina1612
Kecalka 140 příspěvků 12.01.18 14:37
@BaMaK píše:
@Nina1612 co blaznis, takovy uzel ma kazdy druhy, ja mam 2 :-). Zavolej na endokrinologii a popros je aby ti punkci udelali co nejdrive, at mas klid.

Ja vim ze to ma dost lidi i moje mama..jenze ja tu punkci nechci ja se strasne mooc bojim je to nesnesitelny..

ka2ka
Extra třída :D 12500 příspěvků 1 inzerát 12.01.18 14:39

Pane bože klid, uzel je normální. Punkci mi dělali a štítnou vyndali navíc i kdyby to fakt nedej bože bylo zhoubný tak je hodně snadno léčí takže fakt klid, navíc panické ataky může spouštět i špatně fungující štítná

Nina1612
Kecalka 140 příspěvků 12.01.18 14:39
@nunik píše:
Jestli nebudes jist a pit, tak budes mit teprve problem!
Prestan se cpat Neurolem, to taky neni nic dobryho.
Zkus se uklidnit a prestat cist clanky na internetu, hm?
Kdy mas jit na endokrinologii? Uzel na stitne zlaze neni to nejhorsi, neboj se…
A aby sis nemyslela, ze placam do vetru…ja sama jsem pacientem endokrinologie a to s tou nejhorsi diagnozou…

Jdu tam 7.2 a tam rozhodnou i podle krve co dal..ale byla jsem jeste u jednoho kde me vysetrili hned akorat jsem nemela tu krev rikal ze je malinky ze to na punkci ani neni ze ma 4×6×8 mm a 0,13 ml..jenze ja proste nevim :,(

nunik
Ukecaná baba ;) 1329 příspěvků 12.01.18 14:40

@Nina1612 punkci ani poradne neucitis. Je to jak odber krve…

Pudloslava
Vesmírná mluvilka 33927 příspěvků 12.01.18 14:41

@Nina1612 Kolik tu mas prosimte nicku, nebo to je nejaka epidemie uzlu štitnice u dvacetiletych psychomatek? :-)

Nina1612
Kecalka 140 příspěvků 12.01.18 14:41
@AlenaSu píše:
Já zažila v pubertě něco podobného (asi). Měla jsem taky takové ataky a pocity, že umřu z čehokoliv. Něco mám i teď. Např. jím rybu a i když vím, že jsem žádnou kost nespolkla, tak ten pocit je tak silný, že se mi udělá zle a jsem úplně hotová. Takže ve slabší formě to mám též.
Neurol jsem brala ten nejslabší a když na mě tenkrát po první dávce mluvil můj manžel a jeho bratr a já nedokázala poznat kdo je kdo. Řekla jsem si, že jsem kus hovězího ( tím neříkám, že ty jsi!!! Naopak chápu tvůj stav) a zatla jsem zuby a funguju. :srdce: :srdce:
Zvladnes to, neztrácej víru. :srdce:

Dekuji :,( :srdce:

nunik
Ukecaná baba ;) 1329 příspěvků 12.01.18 14:42

@Nina1612 neboj se…muj uzel mel 4,8cm. Punkce opravdu neboli a pokud je uzlik takhle malicky, ani Ti ji neudelaji…

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

Wow! Takhle sexy Petru Kvitovou asi neznáte: Trumfla i slavné topmodelky!

Úspěšná tenistka Petra Kvitová (28) je ve skvělé formě. Aktuálně to dokazuje... číst dále >

Pokrývač z Poděbrad si odvezl krásnou Andreu domů. Pomejemu zůstaly oči pro pláč!

Jiřímu Pomejemu vyhasla i poslední jiskřička naděje, že se k němu jeho... číst dále >

Články z Ona Dnes

Třou se vám stehna o sebe? Pomohou pudry nebo speciální kalhotky

Letní počasí dokáže ženám s plnými křivkami způsobit i nepříjemnosti, o... číst dále >

Co má hot dog společného se psy a kde se vlastně vzal?

Dlouhá uzenina v housce se všemožnou oblohou je kandidátem na nejdokonalejší... číst dále >

Reklama